Pestka nie opanował piłki przy linii końcowej. Od bramki rozpocznie Kieszek.

2
1
81'

Bez krycia Rivaldinho w polu karnym Wisły! Zawodnik Cracovii oddał niecelny strzał głową. Mimo że miał naprawdę dobrą pozycję.

1
1
2
2
80'

Dośrodkowanie Konoplyanki przeciął Hanousek.

1
1
78'
76'

Próbował przedrzeć się Knap, ale znów udaną interwencją popisał się Colley. Defensor Wisły leży na murawie.

1
1
75'

Knap faulował w ataku. Od rzutu wolnego rozpocznie Wisła Kraków.

1
1
1
73'

A teraz Poletanović próbował z dystansu! Płaski strzał piłkarza Wisły przeleciał obok bramki.

70'

Bomba Hebo Rasmussena! Wprost jednak w ręce Kieszka.

1
2
69'
68'

Ależ mogli zaskoczyć zawodnicy Cracovii. Znów świetnym przeglądem pola popisał się Konoplyanka. Ukrainiec dograł na prawą stronę do Rupy, a ten podał do Myszora. Młody piłkarz Pasów uderzył jednak wprost w rywala.

2
3
65'

Dośrodkowanie Szota z prawej strony. Zbyt lekkie i bez problemu futbolówkę wybił jeden z defensorów gospodarzy.

1
64'

Teraz to Wisła Kraków wygląda lepiej. Cracovia od kilku minut w defensywie.

3
2
1
2
2
63'

Dobrze zachował się Jablonsky, który wywalczył piłkę przy linii końcowej. Od bramki rozpocznie golkiper Cracovii.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Virgil Ghita.

2
1
3
60'

Myszor złapany na spalonym. Po chwili akcja przeniosła się pod pole karne Cracovii. Citaiszwili ładnie minął Ghitę, a ten ratował się faulem.

1
59'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Karol Knap.

58'

Ostre wejście Ondraska, który mocno potraktował Hance.

1
1
57'

Kapitalna okazja dla Wisły Kraków. Citaiszwili dośrodkował na głowę Ondraska, a ten oddał strzał, który zablokował Jablonsky.

2
1
1
2
55'

Spokojny Konoplyanka czekał na właściwy moment i dośrodkował w pole karne rywali, ale dobrze interweniowali defensorzy Wisły.

1
1
53'

Niecelny strzał Citaiszwiliego po długim rogu.

1
52'

Jablonsky oddał strzał zza pola karnego w środek bramki. Znów górą Kieszek.

51'

Akcja Cracovii na prawej stronie. Zbyt słaba centra Myszora i piłkę łapie Kieszek.

1
49'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły Kraków. David Jablonsky faulował Dawida Szota w ataku.

1
48'

Odważna próba Rasmussena. Strzał Duńczyka z dalekiej odległości przeleciał obok bramki.

1
1
47'

I już na samym początku drugiej połowy mamy akcję za akcję! Jednak jako jedyny strzał oddał Pestka, który został zablokowany przez Colleya.

2
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

1
1
1
1
45+1'

Dobra szansa dla Ondraska! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego napastnik Wisły Kraków stał niekryty w polu karnym rywali i oddał strzał wprost w golkipera Cracovii.

3
3
1
3
45'

Ładnie pograli na lewej stronie piłkarze Wisły. Rzut rożny dla gości.

2
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Heorhij Citaiszwili. Brzydki faul Heorhija Citaiszwiliego i sędzia Paweł Raczkowski pokazuje pierwszą kartkę w niedzielnym spotkaniu.

2
1
1
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Poletanovicia. Dobrze ustawieni defensorzy Cracovii wybili futbolówkę.

2
1
1
40'

Wyszła z kontrą Wisła Kraków. Wyciągnął z tej akcji Savić, który został sfaulowany przez Hancę.

1
1
38'

Frydrych nabił Myszora i uratował swój zespół przed rzutem rożnym dla rywala.

1
36'

Ostre starcie z udziałem Colleya i Pestki. Dojrzale zachował się Pestka, który wywalczył aut w pobliżu pola karnego Wisły Kraków.

2
34'

Kontra w wykonaniu Cracovii. Konoplyanka zbyt długo zwlekał z podaniem do van Amersfoorta. Wykorzystał to Colley, który wybił futbolówkę.

1
33'

Wisła Kraków musi zmienić coś w ataku, jeśli myśli o zdobyciu pełnej puli. Zawodnicy Jerzego Brzęczka mają problem, żeby utrzymać się z piłką na połowie rywala.

1
31'

Znów broni się Wisła Kraków! W tej sytuacji błąd popełnił Kieszek, który wypluł piłkę po strzale Hancy. Golkipera Białej Gwiazdy asekurował Colley.

1
29'

Niedokładne zagranie Ghity.

1
1
1
27'

Akcja głównie na połowie gości. Wynik ciągle jednak bez zmian.

1
1
2
25'

Kieszek dalekim wyrzutem rozpoczął kontrę Wisły. Ta trwała zaledwie kilka sekund.

2
23'

Dobre przerzucenie Konoplyanki na prawą stronę. Rapa miał szansę na podciągnięcie akcji, ale nie zrobił tego.nie

2
21'

Odpowiedź Wisły Kraków! Manu dograł do Ondraska, a ten miał przed sobą tylko Hrosso. Ostatecznie bramkarz Cracovii wybronił strzał napastnika gości.

3
2
1
1
4
20'

Uderzenie Pestki poleciało wysoko nad bramką. Naciera Cracovia i to naprawdę mocno.

1
2
1
1
19'

Kolejna stuprocentowa sytuacja Cracovii. Pelle van Amersfoort z bliskiej odległości oddał beznadziejny strzał głową.

1
2
1
1
17'

Fantastyczny rajd Rasmussena, który minął trzech piłkarzy Wisły Kraków. Przeszkodził mu chyba Konoplyanka. Reprezentant Ukrainy postanowił zakończyć akcję strzałem. Ponownie pojedynek wygrał z nim Kieszek.

1
15'

Tym razem Cracovia próbowała przedrzeć się prawą stroną. Grę z "piątki" znów wznowi Kieszek.

1
14'

Powalczył Myszor na lewej stronie z Colleyem. Piłki ostatni dotknął zawodnik Cracovii i od bramki rozpocznie Kieszek.

1
1
12'

Poletanović dośrodkowywał z rzutu wolnego. Defensorzy Cracovii wybili piłkę za linię końcową. Biała Gwiazda próbowała jeszcze dwukrotnie zaskoczyć rywala z rzutu rożnego - bez rezultatów.

1
2
11'

Ruszył indywidualnie Elvis Manu. Jego akcję nieprzepisowo zatrzymał Pelle van Amersfoort.

1
2
2
10'

Fantastyczny początek spotkania! Oby tempo szybko nie spadło.

2
1
9'

Kłopoty Wisły Kraków! Zespół Jacka Zielińskiego znów przejął piłkę na połowie rywala. Zza pola karnego uderzał Hanca, ale dobrze ustawił się defensor gości.

2
1
2
1
8'

Ostry faul Savicia w środku pola.

3
1
2
7'

Ależ zakotłowało się w polu karnym Wisły Kraków! Fatalny błąd popełnił Savić. Bliski wykorzystania tego był Konoplyanka, który objechał jednego z defensorów Białej Gwiazdy i oddał płaski strzał po długim słupku. Kapitalną interwencję zanotował Kieszek.

1
2
2
5'

Prostopadłe podanie do Myszora. Dobrze interweniował Kieszek, który uprzedził młodzieżowca Cracovii.

2
2
3'

I odpowiedź Wisły Kraków - również prawą flanką. Centra Dawida Szota jednak zbyt niedokładna.

2
4
2'

Świetne podanie od Virgila Ghity na prawą stronę. Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków, ale kapitan gości Michal Frydrych wybija piłkę.

4
2
2
czas Start meczu
17:15

Do pierwszego gwizdka pozostało piętnaście minut. Czekamy!