PKO Ekstraklasa: 30. kolejka
23 kwi 2022 15:00
komentarz

Sędzia nic nie doliczył do meczu. Dla wrocławian to klęska. Miejscowi fani są wściekli.

3
1
1
90'
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Erik Exposito.

Śląsk Wrocław
1
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Grzybek. Asystował mu Andrij Dombrowskyj. Kontra gości, Dombrowskyj do Grzybka, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. 0:4!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7
7
1
1
86'

Starają się coś jeszcze zdziałać gospodarze. Jednak to goście są bliżej zdobycia kolejnego gola.

2
1
80'

Stefanik do Grzybka, ten wpadł w pole karne, ale uderzył obok słupka.

1
1
1
79'

Goście na połowie gospodarzy, do pola karnego jednak dość daleko.

1
1
76'
75'

Kwadrans do końca. Bruk-Bet cały czas nie pozwala na zbyt wiele wrocławianom.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Ambrosiewicz.

1
1
71'

Mączyński dogrywał z rogu, ale bardzo źle. Od bramki goście.

1
1
1
69'

Akcja niecieczan bardzo złym uderzeniem zakończył Hubinek.

67'

Dwukrotnie groźniej zrobiło się pod bramką niecieczan, goście cało wyszli z opresji.

1
65'

Z boiska wieje nudą. Dopiero przed momentem Exposito uderzył z siedmiu metrów, wprost w bramkarza.

61'

Dwa kwadranse do końca. Na cud we Wrocławiu nikt nie liczy.

1
komentarz

59'

Z dystansu uderzył Tekijaski, źle jednak uderzył i piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
58'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Bruk-Bet nie kwapi się do ataku, wszak nie musi.

3
1
55'

Loska dobiegł do linii bocznej pola karnego o wybił piłkę na aut.

2
53'

Bruk-Bet cały czas spokojnie, Śląsk szuka swojej szansy. Jeden gol może ożywić to spotkanie.

1
1
1
50'

Kontra gości, zagranie w pole karne do Kocyły, który uderzył w słupek!

1
1
2
49'

Hybs uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur. To mogła być dobra szansa dla gości.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Golla.

1
1
47'

Na strzał zdecydował się Olsen, piłka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

1
czas Druga połowa
komentarz

komentarz

Bruk-Bet prowadzi 3:0, Śląsk dodatkowo gra w osłabieniu. W tym meczu już chyba wszystko jest jasne do przerwy.

3
3
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Patrick Olsen.

1
3
41'

Strzelał Grzybek, piłka poszybowała w ręce bramkarza.

2
40'

Tamas jeszcze liczył na cud i czekał przy linii. Sędzia go wyśmiał i kazał zniknąć z okolic boiska.

7
3
1
2
39'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mark Tamas. To w sumie gracze Śląska mogą już sobie pójść do domu.

8
8
2
1
4
36'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Dombrowskyj.

2
1
34'

Schwarz uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

1
2
3
32'

Gracze Bruk-Betu oddali w meczu dwa celne uderzenia i... zdobyli trzy bramki.

3
1
30'

Bruk-Bet spokojnie gra swoje. Goście fizycznie wyglądają dużo lepiej do gospodarzy.