2
8
5
88'

Granlund powinien strzelać, miał na to dużo miejsca, a wolał poda do Zawady, który faulował uprzedzającego go rywala. Stal zmarnowała wyborną szansę na złapanie kontaktu.

1
2
4
86'

Nerwowo w polu karnym Lecha, ale jednak poznaniacy wychodzą z opresji.

4
2
4
2
83'

Kapitalnie dziś czyta Milić zamiary Stali, mądrze rozprowadza piłkę.

7
4
2
82'

Lech stara się grać na posiadanie piłki, ale i tak potrafi stracić ją pod polem karnym Stali. Trzyma jednak porządek w tyłach.

1
1
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kownacki.

2
3
5
76'

UWAGA! Gol Zawady dla Stali anulowany! Sędzia, po obejrzeniu powtórki od VAR-u, dopatrzył się faulu przy rzucie rożnym innego zawodnika Stali!

6
3
6
2
3
75'
75'
74'

Lech gra tak rozluźniony, że regularnie pali swoje akcje. Stal ma za to szansę z rzutu rożnego.

1
1
2
4
69'
69'
64'

Płaski strzał Skórasia, ale prosto do rąk Strączka.

1
1
1
3
1
61'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Domański.

2
2
1
1
55'

Czorbadżijski główkuje, ale obok bramki.

3
3
3
1
53'

Lech dalej wykazuje dużą ochotę do gry, ale nie do takiego nacierania jak dotychczas.

1
1
49'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mateusz Żyro. Fantastyczne dośrodkowanie Tiby, mierzone na Satkę, ale Żyro wyskoczył wyżej i niefortunnie strącił piłkę do własnej siatki!

Stal Mielec
26
23
11
3
3
47'

Zamieszanie pod bramką Stali, ale Strączek łapie piłkę w tłoku.

3
1
2
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę, Lech gra pewnie i spokojnie.

3
3
1
1
43'

Rajd Kamińskiego, ale Matras blokuje ten strzał.

2
1
40'

Tiba z dystansu i o centymetry piłka mija bramkę!

1
5
4
39'

Stal teraz próbuje się rozpędzić lewą flanką, ale tam Skóraś odbiera piłkę.

2
3
36'

Strzał Skórasia, ale niecelny.

1
2
3
2
35'

Lech nie rusza się z połowy Stali. Ta czeka na kontry.

3
2
3
4
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Rebocho. Świetna, prostopadła piłka do Rebocho, ten gra nieco za plecy na Ishaka, ale Szwed sobie radzi i strzela z obrotu, po ziemi! Strączek mógł to sięgnąć. Lech prowadzi!

33
20
11
4
9
30'

Statystyki:

Posiadanie piłki: Lech 77-22 Stal (w proc.)

Strzały: 6-1

5
3
2
3
27'

Amaral się przedziera, przewraca się w polu karnym i domaga się "jedenastki", ale sędzia nie widzi do tego żadnych przesłanek.

2
2
1
4
23'

Lech próbuje z rzutu rożnego, ale znowu nie stworzył zagrożenia. Jednak dość szybko przejmuje piłkę i znów coś buduje.

5
2
19'

Murawski szuka Ishaka, ale nabija Amarala i nici z przyspieszenia akcji.

1
1
3
17'

Mocne dośrodkowanie Stali z rzutu rożnego, piąstkuje tuż przed linią van der Hart.

3
1
1
16'

Lech angażuje mocno skrzydła, ale efekt z tego żaden.

1
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Mikael Ishak. Podanie na skraj pola karnego, techniczne uderzenie, rykoszet i piłka w siatce! Lech już remisuje!

42
29
11
3
6
8'

Stal zmusiła Lecha do grania długimi piłkami, tu łatwiej o niedokładne zagranie.

4
5
5
2
2
5'

Lech bierze się do roboty. Próbuje nacierać, zamyka Stal na jej połowie.

13
7
2
2
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Steczyk. Asystował mu Maksymilian Sitek. Zagranie przed pole karne, Steczyk strzela z obrotu poza zasięgiem bramkarza! Stal prowadzi od 86. sekundy!

12:29

Piękna pogoda w Poznaniu, wielu kibiców na trybunach, więc musi być dziś fajne granie!

5
2
3
1
12:27

Lech jest zdecydowanym faworytem. I pamiętajmy, że za pasem ma finał Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Lech i Raków walczą o podwójną koronę.

2
4
12:27

Stal ma najgorszy bilans ze wszystkich zespołów w rundzie wiosennej.