Zakończony
Lech Poznań
90+8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Milić. Asystował mu Adriel Ba Loua. Płaskie zagranie z lewej strony, a Milić jak rasowy snajper, piętą oszukuje Biegańskiego! Lech ratuje remis!

107
60
30
51
132
90+7'

Jeszcze Lech goni, ale Wisła jest nie do złamania!

54
22
4
9
17
90+5'

Problemy zdrowotne Salamona po starciu z rywalem. A miał dostać powołanie do kadry... Nie wygląda to dobrze. Utyka, schodzi z lekarzami z murawy.

2
8
26
17
13
90+4'

Długa piłka na Ishaka i znowu Biegański królem pola karnego!

58
25
11
11
17
90+3'

Wisła wypchnęła Lecha, który gra zdecydowanie za wolno.

33
18
3
7
10
90'

Doliczono aż 7 minut! Lech dominuje, Wisła się dzielnie broni.

41
19
19
14
48
90'
90'
7
3
1
3
1
89'

Nosi ten stadion, jakby miał zaraz odlecieć. Wisła bliska sprawienia sensacji!

21
10
3
6
7
86'

Ramirez z prawej nogi, ale obok!

22
13
3
5
7
84'

Ishak wybiega sam na sam, chce lobować bramkarza i posyła piłkę w trybuny!

38
34
14
22
21
82'
81'

Marchwiński skacze do główki i nieznacznie się myli!

9
11
2
9
9
80'
77'

Lech od kilku minut w ofensywie, ale znowu nie jest w stanie oddać strzału.

10
6
1
8
7
73'
70'

Seria rzutów rożnych dla Wisły. Czwarty w dwie minuty.

7
3
1
4
10
67'

Rzut rożny dla Wisły i... poprzeczka! Ależ groźne są te centry Poletanovicia!

14
12
2
6
9
65'

Kontra Wisły. Hanousek odważnie, szuka strzału, ale jednak sam uderza. Broni to świetnie Bednarek!

3
3
1
5
3
62'

Lech naciska, ale nie może oddać strzału.

4
7
2
7
7
59'
3
2
2
3
2
56'

Gol Colleya anulowany!

47
14
9
17
54
55'

Bramka dla Wisły! Ale jeszcze jest analiza VAR. Colley strzelił gola w zamieszaniu w polu karym po rzucie rożnym, ale Ondrasek mógł faulować Bednarka.

12
5
2
5
16
51'

Ishak, ostry kąt, ale łapie to zagranie Biegański.

5
3
2
9
50'

Rebocho dośrodkowuje, strzela Kownacki z powietrza, ale broni Biegański!

5
3
1
4
11
48'

Mocna centra Savicia, ale Fernandez tylko trąci tę piłkę, łapie Bednarek.

2
1
1
1
6
46'
czas Druga połowa
45+5'

8
45+4'

Ależ gra cios za cios, ale brakuje dobrego strzału. Jest intensywność!

6
3
1
1
3
45'

Doliczono 4 minuty. Lech atakuje, ale Wisła się broni.

11
6
3
3
7
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Stefan Savić. Savić przedarł się przez obronę, zagrał na Ondraska, a on z pierwszej piłki mierzy w samo okienko! Piłka jeszcze odbija się od słupka i wpada do siatki! Co się odwlecze, to nie uciecze, Wisła sensacyjnie prowadzi!

82
59
22
26
48
42'

Płaski strzał Ondraska i jak było blisko gola! Z tego mogła być nawet bramka samobójcza! Wisła jest groźniejsza!

11
16
1
3
6
39'

Prostopadła piłka do Skórasia, ale wyścig do piłki wygrywa Biegański.

6
5
2
6
7
38'

Nieco wypchnęła Wisła przeciwnika, mamy teraz typowy mecz walki. Byleby utrzymać się przy piłce, o co trudno.

4
3
1
5
7
34'

Lech teraz nie rusza się z połowy Wisły, ale nie może stworzyć zagrożenia.

7
4
9
4
7
31'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Fernandez.

25
8
2
2
4
27'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kownacki.

8
7
2
6
22
26'

Colley z bliska i nie ma gola! Broni to Bednarek! Ależ ma refleks! Wisła była baaardzo bliska prowadzenia po zamieszaniu po rzucie rożnym!

5
2
3
4
3
25'

Savić kontra Milić, ładnie gracz Wisły mija rywala, ale jest tylko korner.

2
4
1
2
7
21'

Amaral napędza akcję, ale gra niedokładnie pod polem karnym.

4
2
3
2
6
19'

Nieco zwolnił nam mecz, Lech próbuje dłużej utrzymać się przy piłce.

5
2
1
2
4
15'

Jest Skóraś, ostry kąt, strzela i broni to Biegański! Dobrze osłaniał bliższy słupek!

2
2
2
3
13
13'

Przerwa w grze, Amaral zderzył się z Frdrychem i potrzebuje pomocy medycznej. Wpadł na niego, nie widział go.

2
4
7
11'

Na razie Wisła mocniej gra, bardziej ofensywnie. Lech wydaje się zaskoczony taką postawą krakowian.

5
6
3
4
9'

Rzut wolny dla Wisły. Cisse główkuje i o centymetry mija bramkę Lecha! Będzie jeszcze korner, był rykoszet.

1
4
4
3
4
8'

Centra na Ishaka, ale jest ofsajd.

3
1
3
4
9
7'

Już gramy. Kręci Cisse na lewej stronie, ale nie tworzy zagrożenia.

3
1
1
4
2
5'

Nie da się teraz wznowić gry, fanatycy Wisły zadymili stadion Wisły, widoczność ograniczona.

2
4
1
4
5
4'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Skóraś.

5
6
1
15
3'

Ostre wejście Fazlagicia w nogi Skórasia, ale to gracz Lecha finalnie nadepnął na rywala. Jaka będzie decyzja arbitra?

1
2
4
2
1'

Długa piłka na Fernandeza, ale gracz Wisły powstrzymany przez obrońców Lecha, piłkę ma Bednarek.