5
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Asystował mu Mateusz Matras.

Gol zmiennika w końcówce podstawowego czasu. Ponownie po stałym fragmencie gry. Wyrównanie w Mielcu.

19
9
3
5
9
85'

Nerwy Adama Majewskiego!

2
1
1
1
84'

W ostatnich minutach zapachniało dwoma golami Dawida Korta. Na początek prawie doprowadził do remisu, ponieważ huknął z rzutu wolnego w poprzeczkę. Po chwili odgrywał do Rafała Strączka tak niechlujnie, że nieomal zamknął mecz trafieniem samobójczym.

4
3
1
1
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Matysik za faul blisko własnego pola karnego.

Jagiellonia Białystok
2
2
2
80'

Mało czasu pozostało gospodarzom.

1
2
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Mystkowski za ostre przewinienie.

1
76'

Prawdopodobnie piłka meczowa na stopie Nareka Grigorjana. Kopnięta przez debiutanta przeleciała nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Rafała Strączka.

3
1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Flis za ostre przewinienie.

Stal Mielec
2
1
1
70'

Płaskie dogranie w kierunku dalszego słupka w bramce Stali Mielec. Był tam Przemysław Mystkowski, ale nie zdołał oddać skutecznego uderzenia z ostrego kąta do bramki Rafała Strączka. Jagiellonia Białystok pozostaje ze skromnym prowadzeniem.

1
1
1
1
67'

Stal Mielec przeniosła grę na połowę Jagiellonii Białystok po golu Miłosza Matysika, ale jedyne niebezpieczne uderzenie dla Zlatana Alomerovicia zostało oddane ze spalonego. W odpowiedzi akcja Filipa Piszczka zahamowana przez Marcina Flisa.

2
1
1
64'

Przerwa w grze spowodowana urazem Grzegorza Tomasiewicza.

3
62'

Powoli nadchodzi czas zmian.

1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie niebezpieczne uderzenie Marcina Flisa, ale po pierwsze zatrzymane przez Zlatana Alomerovicia, a po drugie sędzia asystent zasygnalizował spalonego defensora Stali Mielec.

1
1
1
komentarz

57'

Rajd Grzegorza Tomasiewicza został powstrzymany blisko bramki Zlatana Alomerovicia. Z powodzeniem interweniował tam Miłosz Matysik, który gra wyraźnie uskrzydlony zdobyciem prowadzenia dla Jagiellonii Białystok.

3
1
1
1
55'

Faul Filipa Piszczka na Macieju Urbańczyku. Stal Mielec wznowiła rywalizację od rzutu wolnego, a Jagiellonia Białystok zyskała czas na staranne rozstawienie się w defensywie.

1
1
1
52'

Stal Mielec próbowała odpowiedzieć gościom z rzutu wolnego. Rozegranie gospodarzy nie było równie skuteczne i piłka przetoczyła się poza bramką strzeżoną przez Zlatana Alomerovicia.

1
2
1
50'

Miłosz Matysik dał prowadzenie Jagiellonii.

4
1
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Cernych za przewinienie taktyczne.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Matysik. Asystował mu Bojan Nastić.

Po przewinieniu Mateusza Matrasa była szansa dla Jagiellonii Białystok na zaskoczenie gospodarzy z rzutu wolnego. Miękka wrzutka Bojana Nasticia spadła na głowie Miłosza Matysika, który zawiesił się na plecach Mateusza Żyry i oddał precyzyjne uderzenie.

12
5
2
5
6
46'

Pora na wznowienie konfrontacji w Mielcu. Sędzia dał sygnał zawodnikom, którzy postarają się o otwarcie wyniku po rozmowie ze szkoleniowcem w szatni.

komentarz

43'

Po dośrodkowaniu Tomasa Prikryla piłka zaliczyła zaskakujące lądowanie na poprzeczce w bramce Stali Mielec. Nie zorientował się najlepiej Rafał Strączek, ale miał szczęście i nie musiał wyciągać futbolówki z sieci.

1
1
2
3
40'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie. Jagiellonia próbowała zagrozić bramce Rafała Strączka atakiem z wykorzystaniem prawego skrzydła, ale poradzili sobie z tym podopieczni Adama Majewskiego.

3
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Nastić za ostre przewinienie w powietrzu.

1
1
1
35'

Krótkie wznowienie Stali Mielec wrzutem z autu. Całe zamieszanie zostało wyjaśnione przez Zlatana Alomerovicia, który posprzątał blisko własnej bramki po serii dośrodkowań.

2
1
1
31'

Maksymilian Sitek zaplątał się blisko pola karnego przeciwnika. O jeden zwód za daleko i Jagiellonia Białystok zdążyła z rozstawieniem się w defensywie.

2
30'

Drugi kwadrans był cieniem pierwszego. Zakończył się on faulem Krystiana Getingera, który postanowił wcześnie uciec z pola widzenia sędziego. Tak żeby arbitrowi nie przyszło do głowy wyciągnięcie żółtego kartonika z kieszonki.

1
1
28'

Spóźnione uderzenie zza pola karnego Jagiellonii Białystok. Nie przymierzył Maciej Domański, ale powinien wcześniej strzelić Maksymilian Sitek. Nie spróbował on wykorzystać niepewnego wyjścia Zlatana Alomerovicia poza własne pole karne.

2
26'

Tempo meczu spadło po dynamicznym początku, a drużyny zagrzebały się w centrum boiska. Nabrały wobec siebie respektu, a nużące rozegrania nie są w stanie kogokolwiek zaskoczyć.

1
1
1
24'

Skuteczna interwencja Michała Pazdana i nie pozwolił on Dominikowi Steczykowi na zabranie się z futbolówką po podaniu prostopadłym z drugiej linii.

1
1
1
21'

Rozegranie Jagiellonii Białystok zahamowane w centrum boiska, ale Stal Mielec nie zorganizowała się w odpowiednim tempie do przeprowadzenia kontrataku.

1
1
1
1
18'

Zlatan Alomerović poradził sobie w gąszczu przeciwników i nie pozwolił sobie na błąd na przedpolu po dośrodkowaniu Macieja Domańskiego.

3
1
2
2
15'

W ostatnich minutach już bez sytuacji podbramkowych. Stal Mielec nie poradziła sobie na lewej stronie boiska, a Grzegorz Tomasiewicz musiał ratować się ostrym atakiem w nogi przeciwnika po stracie piłki.

2
1
1
12'

Nie minęło 10 minut i obaj bramkarze musieli interweniować. Zlatan Alomerović poradził sobie ze strzałem Macieja Domańskiego, a Rafał Strączek naprawił własny błąd i zatrzymał uderzenie Martina Pospisila.

1
1
2
9'

Rafał Strączek najpierw sam podpalił, a następnie ugasił pożar. Bramkarz Stali Mielec stracił piłkę blisko bramki pod pressingiem Przemysława Mystkowskiego, ale po chwili poradził sobie z uderzeniem Martina Pospisila.