13
5
7
90+3'

Zamieszanie w polu karnym Rakowa. Petrasek końcówką buta zablokował strzał Tiby.

23
10
4
6
10
90+2'

Ba Loua strzelał z osiemnastu metrów, był rykoszet, po którym piłka przeleciała nieznacznie obok bramki.

21
8
9
6
13
90'

Minimum pięć minut doliczył sędzia Sylwestrzak!

23
9
11
15
51
90'
16
7
5
5
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kwekweskiri.

Fatalne podanie Kownackiego. Pierwszy przy piłce był Musiolik i Kwekweskiri musiał ratować się faulem, w przeciwnym razie byłaby znakomita kontra gości.

26
13
5
8
13
87'

Dośrodkowanie Rebocho z rzutu wolnego i pewnie piąstkował Kovacević. Po chwili zablokowany został natomiast strzał Skórasia zza pola karnego.

17
10
4
7
6
87'

Raków skupiony już wyłącznie na defensywie.

27
10
9
9
5
86'

Ależ teraz zabawił się z rywalami Rebocho! Kapitalny zwód, po którym w pole wyprowadzony został Tudor, ale strzał obrońcy Lecha był niecelny!

17
14
3
5
6
84'
8
7
5
2
4
84'
7
6
5
1
1
83'

Ba Loua miał sporo miejsca przed polem karnym, uderzył lewą nogą, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

15
16
3
5
6
82'
82'
81'

Kamiński dopadł do piłki na szesnastym metrze, huknął lewą nogą, ale nie trafił w bramkę!

11
16
1
4
5
81'

Kun z długim podaniem w kierunku Wdowiaka, jednak dobrze ustawiony był Salamon i nie pozwolił rozpędzić się zawodnikowi gości.

8
5
5
4
14
78'

Salamon najwyżej wyskoczył w polu karnym po centrze z prawej strony, lecz strzelił obok bramki. Lech robi dużo by, wyrównać, ale jest nieskuteczny.

22
14
3
4
7
77'
12
5
9
3
1
76'
12
13
4
3
2
76'

Niecelny strzał Kownackiego z dystansu.

13
12
2
6
11
75'

27 534 kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie z perspektywy trybun.

21
13
5
3
2
74'

Miękkie dośrodkowanie Kuna w pole karne, Ivi Lopez wygrał walkę w powietrzu, ale tym razem oddał lekki strzał głową i pewnie broni Bednarek.

13
4
6
5
13
73'

Czytelne podanie Kownackiego do Rebocho. Przewidział to Tudor, a po chwili był faulowany przez obrońcę Lecha. Raków jest dziś znakomicie dysponowany, pod każdym względem.

18
10
3
2
6
71'

Powinno być 1:1! Znakomite dośrodkowanie Pereiry na szesnasty metr, Kownacki idealnie przyjął piłkę, od razu wypracował sobie stuprocentową sytuację, ale uderzył obok słupka! Nie mogą uwierzyć kibice Lecha!

43
39
10
15
31
70'

Sędzia upomina Kovacevicia, by ten nie grał na czas. W przeciwnym razie będzie kartka.

21
4
6
4
13
69'

Kartka dla trenera Marka Papszuna.

23
7
10
5
18
68'

Choć z drugiej strony, Papanikolaou czysto wybił piłkę, a dopiero potem w jego nogę trafił Rebocho. Zła decyzja sędziego.

2
7
4
5
15
68'

Żółtą kartkę otrzymał Giannis Papanikolaou. Faul taktyczny.

14
7
1
3
17
67'

Szansa dla Rakowa! Karlstrom stracił piłkę na własnej połowie, Gutkovskis zagrywał prostopadle do Wdowiaka, ale ten fatalnie przyjmował futbolówkę i po chwili łatwo odebrał mu ją Salamon.

8
4
1
5
12
66'

A Raków spokojnie, bez ciśnienia. Imponują dziś goście. Tam nikt nie panikuje, wszystko rozgrywane jest na dużym luzie.

33
19
4
7
6
65'

Stracił piłkę Ba Loua i ma do niego pretensje Murawski. Coraz więcej nerwowości w zespole Lecha.

22
19
2
8
6
63'

Częstochowianie mają to spotkanie pod kontrolą. Lech nie może rozwinąć skrzydeł.

32
22
5
9
11
62'

Gutkovskis faulowany przez Salamona w środku boiska. Mądrze grają zawodnicy Rakowa. Kradną cenne sekundy przy takich sytuacjach.

17
10
2
4
61'
7
12
8
6
4
60'

Kamiński pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, ale trafił w środek bramki. Kovacević interweniował bez większych problemów.

14
9
1
5
4
57'

Wysoki pressing Rakowa. Nie pozwalają wydostać się Lechowi z własnej połowy.

38
26
1
9
15
55'

Zaczynają się nerwy w zespole Lecha. Pretensje Amarala, po chwili Karlstrom miał coś do powiedzenia sędziemu.

26
17
5
3
6
53'

Amaral przed szansą na doprowadzenie do remisu, ale jego uderzenie zza pola karnego było niecelne.

24
11
4
5
14
53'

Przypomnijmy, Lech jeszcze w tym sezonie nie przegrał na własnym boisku. Czyżby dziś to się miało zmienić?

26
14
6
4
10
52'

Amaral jest w szoku. Agresywnie zaatakował go Petrasek, ale sędzia uznał, że w ramach przepisów. I aut dla Rakowa.

17
11
9
5
7
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Fran Tudor.

Raków na prowadzeniu! Kapitalne dośrodkowanie Tudora, a zamykający akcję na dalszym słupku Ivi Lopez pewnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki! Idealne uderzenie, w boczną siatkę!

168
111
25
25
54
48'

Gutkovskis dostał dobre podanie w polu karnym, ale ani przez moment nie stracił go z radaru Salamon. Wygrał ten pojedynek obrońca Lecha, nie pozwolił na oddanie strzału.