1
9
90+3'
90+1'

Przed szansą Castaneda, dostał dobre podanie od Grzesika, ale strzelił nad poprzeczką z osiemnastu metrów.

7
7
3
1
7
90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

4
2
8
1
15
89'

Niecelny strzał Luisa Machado z dystansu. Kolejna nieudana próba gości.

13
8
1
1
2
87'

Wreszcie coś wykreowali przyjezdni. Radecki miał dobrą sytuację na osiemnastym metrze, strzelił mocno, ale blisko środka bramki i Lis złapał piłkę.

13
6
3
1
4
86'

Brakuje emocji w ostatnich minutach. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

9
5
1
84'

Nie spieszy się ze wznowieniem gry Lis. Kradnie cenne sekundy przy każdej okazji.

25
8
3
3
3
83'

Bliżej kolejnego gola dla Warty niż dla Radomiaka. Goście są bezradni.

21
8
2
1
5
81'

Bardzo dobra kontra Warty! Kuzimski najpierw strzelił prosto w Majchrowicza, a dobitka była niecelna!

15
8
3
4
13
80'

I jest decyzja - spalony. Gramy dalej.

6
11
2
2
4
80'

Sprawdzany jest ewentualny spalony. A jeśli go nie było, to czy Cichocki czysto odebrał piłkę Kuzimskiemu czy jednak faulował.

4
2
2
1
79'

Jeszcze czekamy na decyzję VAR.

4
1
1
2
79'

Kuzimski faulowany przez Cichockiego w sytuacji sam na sam, rozległ się gwizdek arbitra i... mamy sygnalizację spalonego.

3
2
1
3
2
78'

Dośrodkowanie Trałki z rzutu rożnego, po którym niecelnie uderzał Szymonowicz.

1
4
76'

Nieudana akcja Leandro na prawym skrzydle. Drybling jeszcze mu wyszedł, ale chwilę później podał prosto pod nogi rywala.

7
2
1
1
2
75'
74'
72'

Warta delikatnie się cofnęła. Radomiak zmuszony do gry w ataku pozycyjnym, co nie wychodzi mu najlepiej.

6
9
1
2
2
71'

Była krótka przerwa w grze, ale Szymonowicz doszedł do siebie. Przed momentem Lis popisał się pewną interwencją na przedpolu.

8
4
68'

Szymonowicz znokautowany przez Trałkę. Został trafiony piłką w twarz z bliskiej odległości.

2
5
3
2
67'

Radomiak w dalszym ciągu nie jest w stanie otrząsnąć się po trzech ciosach wyprowadzonych przez Wartę. Gospodarze mają to spotkanie pod kontrolą.

10
6
2
1
3
64'

Płaski strzał Luisa Machado z dwudziestu metrów, jednak pewnie broni Lis.

10
4
3
1
1
63'
61'

Szansa dla Radomiaka! Świetna akcja Angielskiego, wycofanie piłki spod linii końcowej, ale Abramowicz strzelił obok słupka!

4
4
1
2
60'

Reaguje trzema zmianami trener Dariusz Banasik, bo jego zespół - mówiąc kolokwialnie - nie wyszedł na drugą połowę.

2
7
1
2
2
59'

Radomiak Radom. Schodzi: Thabo Cele. Wchodzi: Luizao.

1
1
59'
2
1
2
2
2
59'
1
3
2
1
1
57'

To mogła być czwarta bramka dla Warty! Znakomite podanie do niepilnowanego Papeau, ale ten miał kłopoty z przyjęciem piłki. Próbował strzelać z dwudziestu metrów, ale bardziej podał piłkę bramkarzowi.

3
2
1
4
6
55'

Znowu wyszli agresywnie gospodarze, jednak tym razem Zrelak został złapany na spalonym. Bardzo wysoko ustawiona była defensywa Radomiaka.

4
4
6
4
54'

Sędziowie jeszcze coś sprawdzali na VAR, ale nie dopatrzyli się nieprawidłowości. Osiem minut temu Radomiak prowadził, a teraz traci już dwa gole!

14
9
1
1
2
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miguel Luis.

Szaleństwo w Grodzisku Wielkopolski, to już trzeci gol dla Warty! Miguel Luis po raz drugi! Zawodnicy Radomiaka nie potrafili wybić piłki z pola karnego, dopadł do niej Miguel Luis i strzałem z powietrza pokonał Majchrowicza.

76
40
3
4
15
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miguel Luis. Asystował mu Mateusz Kupczak.

Co to jest za dyspozycja Warty na początku drugiej połowy! Trener Szulczek aż łapie się za głowę. Znakomita kontra gospodarzy. Kupczak podał na wolne pole do Miguela Luisa, ten popędził nieatakowany w stronę bramki i uderzył między nogami bramkarza!

69
36
3
3
12
50'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Wartę, lecz Majchrowicz nie popełnił błędu na przedpolu po wrzutce Trałki.

7
3
1
1
6
49'

Leandro bliski gola samobójczego po płaskiej centrze Grzesika. Na szczęście dla Radomiaka piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
2
5
3
4
48'

Niedokładne podanie Kupczaka w kierunku rozpędzonego Papeau. Odrobina precyzji i skrzydłowy Warty byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

3
3
1
1
3
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Grzesik.

Ależ zaczyna się ta druga część spotkania! Jan Grzesik płaskim strzałem z narożnika pola karnego pokonał Majchrowicza! Piłka odbiła się jeszcze od słupka zanim wpadła do siatki.

58
32
7
4
12
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

4
2
1
45+2'

Faul w ofensywie Papeau. Bezradność na twarzach zawodników Warty.

3
2
2
45'

Minimum dwie minuty doliczone przez sędziego.

3
1
2
1
1
45'

Rzut rożny dla Warty. Dośrodkowanie Trałki, ale najwyżej w polu karnym wyskoczył Maurides i oddalił zagrożenie.

3
2
1
43'

Straszny chaos. Strata za stratą z obu stron. Żadna z drużyn nie potrafi utrzymać się przy piłce.

1
3
3
3
2
41'

A Warta jakby bez pomysłu na grę do przodu. Brakuje dynamiki, skrzydłowi od paru minut są kompletnie niewidoczni.

3
3
2
1
40'

Mecz toczy się na warunkach Radomiaka. Goście nie chcą grać w piłkę, oni tylko przeszkadzają Warcie w swobodnym rozgrywaniu.

5
2
3
3
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz.

Bramka, a jakże, ze stałego fragmentu! Abramowicz z czterech metrów wpakował piłkę do siatki po dość dużym zamieszaniu w polu karnym!

27
17
2
13
21
35'

Odskoczyła piłka Zrelakowi i ten po chwili faulował Jakubika...

1
1
2
1
1
35'

Długie podanie od Majchrowicza do Mauridesa, ale ten został złapany na minimalnym spalonym. Nie ma płynności w grze w tym meczu.

2
1
33'

Warta rozgrywa piłkę w środku pola, ale zagrywa głównie w poprzek. Brakuje podań do przodu. Radomiak jest dobrze ustawiony w tyłach.

1
3
3
1
31'

Niewiele dzieje się na boisku. Większość groźnych akcji ma miejsce po stałych fragmentach.

2
2
3
29'

Kolejna wrzutka Łukasika z rzutu rożnego, wygrał walkę na bliższym słupku Maurides, jednak strzelił za lekko i Lis bez problemu złapał piłkę.

1
3
3
4
27'

Zaostrzyła się gra. Tym razem faulowany Angielski. Sędzia musi często używać gwizdka.

1
1
2
4
2
26'

Z rzutu wolnego Zrelak strzelił prosto w mur.

4
5
2
1
3
25'

Papeau nie podnosi się z murawy. Zabolało go to wejście rywala. Nadepnął mu na stopę całym ciężarem ciała.

2
2
4
24'

Żółtą kartkę otrzymał Thabo Cele.

8
6
4
2
4
24'

Papeau faulowany tuż przed polem karnym Radomiaka. Ależ będzie okazja dla gospodarzy.

1
1
2
2
2
22'

W odpowiedzi sygnalizowany strzał zza pola karnego oddał Jo Santos, jednak wyraźnie się pomylił.

2
4
2
2
1
22'

Szansa dla Warty! Ależ dużo miejsca z lewej strony miał Zrelak. Zagrał płasko wzdłuż pola karnego, doszedł do strzału Miguel Luis, ale został zablokowany.

2
2
1
1
2
21'

Grzesik zagrał w pole karne, błąd popełnił Jo Santos, który nie potrafił wybić piłki i przed szansą stanął Miguel Luis, ale trochę spanikował i strzelił obok bramki.

2
2
3
1
3
18'

Rossi oddał minimalnie niecelny strzał z szesnastu metrów! Po rzucie wolnym nie potrafili wybić piłki gospodarze, ale nie zostali za to skarceni. Brakowało jednak niewiele.

3
2
1
4
3
17'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka. Faul taktyczny.

4
2
2
4
9
17'

To nie jest wielkie widowisko. Brakuje klarownych sytuacji. Sporo jest błędów indywidualnych z obu stron.

1
1
15'

Małe sprostowanie - sędzia odgwizdał faul, ale to Jakubik z całym impetem kopnął w podeszwę Ivanova. Musiał to odczuć zawodnik gości.

2
1
1
14'

Jakubik wybił piłkę, a po chwili został brutalnie zaatakowany przez Ivanova. Gwizdek sędziego, piłkarz Radomiaka nie podnosi się z murawy.

3
2
1
2
2
12'

Trałka z rzutu rożnego, przedłużył to zagranie Grzesik, ale Kupczak strzelił niecelnie.

5
6
2
1
4
10'

Ależ zagranie Ivanova na kilkadziesiąt metrów. Grzesik zamykał akcję na dalszym słupku, podawał z powietrza w stronę Zrelaka, jednak zdołał wybić piłkę obrońca Radomiaka.

5
2
2
2
9'

Jakubik pod pressingiem wybija piłkę w aut. Bardzo mało czasu na decyzje mają zawodnicy obu drużyn. Od razu jest doskok i agresywny atak.

3
1
2
8'

Rossi główkował niecelnie po wrzutce Łukasika z rzutu rożnego.

2
1
1
2
2
7'

Świetnie rozegrany rzut wolny przez gości. Miękkie wrzucenie piłki w pole karne przez Leandro, Abramowicz miał dużo miejsca, ale został w ostatniej chwili zablokowany przez Trałkę.

5
4
2
1
2
5'

Od początku przewagę w posiadaniu piłki mają zawodnicy Warty.

5
1
1
4'

Prostopadłe podanie w kierunku Grzesika, który uciekł obrońcom, ale miał do piłki dalej niż Majchrowicz i bramkarz gości bez problemu przechwycił piłkę.

1
1
1
2
1'

Radomiak już zanotował progres. Przed tygodniem stracił gola w dwunastej sekundzie meczu z Rakowem.

5
3
1
3
1'

Gospodarze na zielono, Radomiak w czarnych strojach.

2
1
czas Start meczu
12:28

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na płytę boiska.