(1:0)
Zakończony
Śląsk Wrocław
90+4'

Świetny rajd Conrado, ale zakończony niecelnym strzałem z narożnika pola karnego.

3
2
1
2
2
90+2'

Kolejna okazja dla Zwolińskiego, był niepilnowany w polu karnym, lecz strzelił tylko w boczną siatkę.

2
2
1
2
7
90+1'

Pełna kontrola Lechii w doliczonym czasie.

7
2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

2
1
1
1
2
89'

Zwoliński marnuje sytuację sam na sam ze Szromnikiem! Zbyt czytelny był to strzał!

2
3
3
4
9
89'

Niecelny strzał Pietrzaka zza pola karnego.

3
2
1
1
6
87'
87'
83'

Łyszczarz mógł zaliczyć wejście smoka, był bliski sytuacji sam na sam z Kuciakiem, ale... stracił równowagę.

5
7
3
2
3
82'
81'
80'

Ceesay z centrą spod linii końcowej, potężnie uderzył Terrazzino, ale wyraźnie się pomylił.

1
2
79'

Po chwili akcja Lechii, płaskie zagranie z prawej strony i nieznacznie myli się Biegański.

1
2
2
78'

Co za fatalny błąd Terrazzino! Stracił piłkę i do kontry ruszył Jastrzembski. Nie faulował go goniący Maloca, jednak strzał byłego zawodnika Herthy broni Kuciak!

3
1
1
1
76'
75'

Zmiany podziałały mobilizująco na zespół Śląska, który był w stanie zepchnąć Lechię do defensywy.

3
72'

Zaskakujący strzał oddał Zylla, jednak Kuciak był czujny i odbił piłkę.

2
1
1
71'

Szansa dla Śląska! Kapitalne dośrodkowanie Jastrzembskiego i Quintana z bliska strzela w słupek!

1
1
2
2
70'

Lechia mądrze trzyma swojego rywala daleko od własnego pola karnego.

3
1
1
69'

Co za nonszalancja w grze Verdasci. Był dwukrotnie bliski straty piłki we własnym polu karnym! Uratował go Szromnik dalekim wybiciem.

1
1
67'

Tymczasem kontratak Lechii. Durmus chciał skopiować gola z Rakowem z roku ubiegłego, jednak tym razem został zablokowany.

1
1
3
67'

Bardzo powoli zbiera się do ofensywy Śląsk Wrocław. Jakby bez pomysłu i wiary.

4
2
64'
64'
63'

Goście mieli okazję do kontry, lecz fatalnie zachował się Stiglec. Pokazywał się na wolne pole Jastrzembski, ale obrońca Śląska zagrał najgorzej, jak się dało.

2
61'

Lechia ma zdecydowaną przewagę. Kolejny raz dynamicznie włączył się do akcji Conrado, jednak strzelił za lekko z ok. dwudziestu metrów.

4
2
1
58'

Zawodnicy i trenerzy Śląska protestowali, bo ich zdaniem Lechii nie należał się rzut wolny, po którym padła bramka.

3
1
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Ilkay Durmus.

Drugi stały fragment i drugi gol dla Lechii! Dośrodkowanie Durmusa z rzutu wolnego z okolic narożnika boiska i Nalepa pakuje piłkę do bramki!

19
14
1
2
3
54'

Mocny strzał Durmusa z rzutu wolnego, z dość ostrego kąta. Broni Szromnik.

5
3
53'

Wracamy do sytuacji sprzed gola na 1:0. Lechia ma olbrzymią przewagę w ostatnich minutach.

3
1
1
51'

Piękna akcja Lechii na prawym skrzydle, jednak na jej końcu strzał Kałuzińskiego z dwudziestu metrów został zablokowany.

3
1
1
49'

Ależ szczęście Śląska! Najpierw Szromnik obronił płaski strzał Conrado z ostrego kąta, a po chwili Ceesay trafił w poprzeczkę!

1
1
2
2
4
48'

Ależ ryzykowne podanie Stigleda do Szromnika. Mocne, na wysokości kolan. Było niebezpiecznie. Bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny.