Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sergiu Hanca za niesportowe zachowanie.

12
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Balaj. Asystował mu Jakub Myszor.

W doliczonym czasie wyrównanie! Cracovia dopięła swego. Akcja zmienników. Filip Balaj oddał strzał głową w narożnik bramki po wrzutce Jakuba Myszora.

53
37
18
20
48
90'

Doliczone cztery minuty.

3
4
1
3
8
89'

Cracovia. Schodzi: Otar Kakabadze. Wchodzi: Filip Balaj.

2
4
1
2
4
88'

Sędziowie odgwizdali faul Mikaela Ishaka grasującego w polu karnym przeciwnika.

3
4
2
5
13
85'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Satka za faul w centrum boiska.

Lech Poznań
5
3
1
3
7
85'
85'
5
1
2
1
4
82'

Cracovia pozostaje na połowie Lecha Poznań. Próba pokonania Filipa Bednarka przez Otara Kakabadze, ale trafił uderzeniem zza pola karnego w kompana z zespołu. Krótka kanonada zaowocowała tylko rzutem rożnym.

1
4
1
5
80'

Gol kontaktowy zmiennika.

5
3
1
3
6
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Myszor. Asystował mu Sergiu Hanca.

Cracovia zaatakowała z wykorzystaniem prawego skrzydła i powinno być jeszcze interesująco. Trafienie kontaktowe dodaje pikanterii widowisku. Jakub Myszor wykorzystał dośrodkowanie i strzelił z bliska na 2:3. Lech Poznań nie popisał się w defensywie.

50
35
13
17
47
75'
74'
74'

Karol Niemczycki poradził sobie z zatrzymaniem piłki po strzale Jespera Karlstroma.

3
komentarz

2
2
1
2
70'

Ponownie Joao Amaral. Co za mecz!

13
4
1
2
4
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Mikael Ishak.

Po trzecim golu Lecha Poznań wygląda na to, że jest pozamiatane. Cracovia jest na pewno w bardzo skomplikowanej sytuacji. Joao Amaral pokonał strzałem po ziemi Karola Niemczyckiego, a ponownie uruchomił go podaniem Mikael Ishak.

88
39
7
7
15
66'

Dawid Kownacki ponownie w polskiej lidze.

14
4
4
64'

W ostatnich minutach była jeszcze jedna groźna akcja z wykorzystaniem Pellego van Amersfoorta. Można mu zarzucić po pierwsze zbyt egoistyczny sposób zakończenia ataku, a po drugie brak dokładności przy oddawaniu uderzenia.

8
6
1
1
2
61'
59'

Michał Rakoczy nie pokonał strzałem Filipa Bednarka, a ponadto był wcześniej spalony w momencie podania z głębi pola do Sergiu Hancy.

6
4
1
57'

Cracovia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Florian Loshaj.

3
2
1
2
2
57'
56'

Żółte kartki dla sztabowców Cracovii.

8
4
2
3
55'

Cracovia musi organizować się do odrabiania strat, choć to ona rozpoczęła od strzelenia gola. Były dwa rzuty wolne podopiecznych Jacka Zielińskiego na połowie Lecha Poznań. Po drugim z nich Pelle van Amersfoort strzelił do siatki, ale nie ma gola z powodu spalonego.

1
51'

Młodzieżowiec z golem!

18
6
1
7
9
49'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca za faul na wysokości koła środkowego.

10
4
1
3
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Joao Amaral.

Kolejorz już na prowadzeniu na stadionie Cracovii! Jakub Kamiński znalazł się w centrum pola bramkowego i wyłącznie dostawił stopę do podania spod linii końcowej Joao Amarala. Asystent ponownie popisał się w akcji bramkowej.

67
41
5
8
12
46'

Żółtą kartkę otrzymał Otar Kakabadze za faul na Jakubie Kamińskim.

14
5
1
1
46'

Lech Poznań wcześnie wyszedł z szatni i oczekiwał na podopiecznych Jacka Zielińskiego. Po przerwie oba zespoły postarają się rozstrzygnąć mecz. Miały one czas na przygotowanie dobrego planu na drugą połowę.

1
Czy Lech Poznań obejmie prowadzenie po przerwie?
3
1
komentarz

42'

Również dośrodkowanie zawodnika Cracovii pozostawiało bardzo dużo do życzenia. Piłka nie poszybowała w kierunku Pellego van Amersfoorta, a została zatrzymana przez Filipa Bednarka. Blisko bramkarza Lecha Poznań nie było jakiegokolwiek przeciwnika.

6
5
2
1
39'

Nieudane dośrodkowanie Jespera Karlstroma nie stanowiło niebezpieczeństwa dla Cracovii. Gospodarze nieco uspokoili sytuację pod bramką Karola Niemczyckiego.

7
2
2
5
5
37'

Pozostało jeszcze trochę czasu na wywalczenie prowadzenia w pierwszej połowie meczu. Lech Poznań jest na połowie Cracovii i szuka sposobu na przeprowadzenie jeszcze jednego efektownego ataku.

14
7
3
3
6
32'

Lech Poznań już dopadł przeciwnika.

21
12
4
8
29'
GOOOOOOL!!!

Rewelacyjne podanie prostopadłe wykonane przez Mikaela Ishaka. Między obrońcami Cracovii grasował Joao Amaral, znalazł dla siebie wolne miejsce i po opanowaniu piłki, pokonał Karola Niemczyckiego miękkim uderzeniem w sytuacji sam na sam. Lech Poznań nie potrzebował nawet kwadransa na pozbawienie prowadzenia gospodarzy. Mecz rozpoczął się praktycznie od początku.