Trwa jeszcze sprawdzanie sytuacji na VAR.

12
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konstantinos Triantafyllopoulos.

Jedna z ostatnich akcji meczu! Płaskie dogranie w pole karne i Kostas pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce! Kompletnie zaskoczony Lis, nawet nie podjął próby interwencji!

61
34
30
63
131
90+4'

Wrzutka Fornalczyka, ale Ivanov jest dziś nie do przejścia w obronie.

20
8
3
1
5
90+3'
90+2'

Lis pewnie broni na przedpolu. I nie spieszy się ze wznowieniem gry.

34
17
3
2
6
90+2'

Płaskie dośrodkowanie Kucharczyka. Kolejny raz wybijają piłkę goście.

17
8
4
1
6
90'

Sędziowie doliczyli minimum cztery minuty.

11
3
8
7
18
90'

Zbyt mocne podanie do Stasiaka, który nie opanował piłki w boisku.

2
1
1
6
5
89'

Błąd gospodarzy chciał wykorzystać Burman. Stipica był wysunięty, ale próba lobu została zablokowana przez Kostasa.

13
4
3
4
12
88'

Kiełb leży we własnym polu karnym. Sędzia przerwał grę. Gospodarze protestują.

12
5
6
1
10
85'

Płaskie dogranie Kowalczyka z lewej strony, pokazał się na bliższym słupku Parzyszek, jednak strzelił obok bramki.

11
7
5
2
8
84'

Papeau zagrywał na wolne pole, ale Stipica opanował sytuację dalekim wyjściem poza własne pola karne.

5
2
2
3
8
82'
82'
82'

Na spalonym złapany Papeau.

4
2
3
3
2
80'

Świetne płaskie podanie Fornalczyka w pole karne, ale żaden z Portowców nie zdołał opanować piłki.

5
3
2
5
2
80'

4
78'

Doszło do kontaktu pomiędzy Kowalczykiem i Ławniczakiem, ale VAR nie interweniował. Gra toczy się dalej.

8
4
3
1
7
78'

Kowalczyk przewrócił się w polu karnym Warty, ale sędzia Sylwestrzak pokazuje, że nie było mowy o przewinieniu!

14
7
2
1
9
77'

Teraz w indywidualnej akcji Grosicki. Miękka centra z lewego skrzydła i ponownie wybijają piłkę goście.

9
3
1
2
6
76'

Dośrodkowanie Kucharczyka. Na chaos. Nie doszedł do piłki Grosicki.

13
9
3
8
13
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Robert Ivanov.

Ależ to zrobili! Uśpili, wyczekali i zadali cios! Kapitalna akcja na lewym skrzydle, Ivanov z dużą dynamiką wbiegł w pole karne, zagrał płasko wzdłuż trzeciego metra i Zrelak tylko dostawił nogę. Goście na prowadzeniu!

105
56
14
8
30
72'

Przypomnijmy - Pogoń oddała w tym meczu JEDEN celny strzał.

13
16
9
2
15
71'

Bardzo wolno budują swoje akcje gospodarze. Warta jest ustawiona głęboko i bez problemu rozbija kolejne ataki rywala.

8
2
3
2
5
68'

Coraz bardziej poddenerwowani są piłkarze Pogoni. Kwestionują każdą decyzję sędziego.

8
4
2
1
64'

Ależ mnóstwo dośrodkowań ze strony Pogoni. Problem w tym, że ani jedno nie było jeszcze groźne.

8
3
3
1
2
63'

Kowalczyk i Grosicki przeszkadzali sobie w polu karnym Warty. Ostatecznie z woleja strzelał ten pierwszy, ale Lis bez problemów złapał piłkę.

4
2
3
4
62'

Wrzutka Kiełba z rzutu wolnego i kolejny raz pewnie na przedpolu spisał się Stipica.

6
4
1
1
60'

Grosicki opanował piłkę w polu karnym Warty, ale nie oddał czystego strzału - kopnął wyraźnie obok słupka.

6
3
3
4
59'

Nieudany strzał głową Kupczaka z pięciu metrów po lekkim zamieszaniu. Za dużo siły, za mało precyzji.

2
3
4
2
57'

Męczy się dziś w ataku pozycyjnym Pogoń. Warta broni się bardzo głęboko. Zrelak często ustawiony jest na 30. metrze od własnej bramki.

3
1
4
1
1
56'

Grosicki centrował z lewej strony i kolejny raz nie popełniają błędu w defensywie przyjezdni.

4
1
2
1
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Stolarski. Za faul taktyczny.

6
4
2
2
2
54'

Dynamiczna akcja Jeana Carlosa prawą stroną. Próba wycofania piłki na jedenasty metr, jednak znakomicie w obronie zachował się Szymonowicz.

2
1
1
1
53'

Stolarski miał dużo miejsca na prawym skrzydle, popatrzył w pole karne, ocenił sytuację i... zagrał dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z zawodników Pogoni.

1
1
3
3
50'

Papeau leży na murawie i trzyma się za szyję. Goście wybili piłkę w aut.

2
1
2
2
3
49'

Nieudany drybling Grosickiego. Zgubił piłkę.

1
2
3
2
48'

Pierwsza groźna sytuacja Pogoni w tym meczu! Grosicki dostał dobre podanie na wolne pole, ale nie strzelał z ostrego kąta, tylko poszukał miękkiego dogrania na dalszy słupek. Wybili jednak piłkę obrońcy. Była jeszcze próba ostrego wstrzelenia futbolówki wzdłuż linii piątego metra, lecz nie trafił w nią Zahović.