Wisła Kraków
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Frydrych. Asystował mu Dor Hugi.

A jednak! Wisła doprowadza do wyrównania! Hugi idealnie dograł piłkę na piąty metr, odpuścili krycie poznaniacy i z prezentu skorzystał Frydrych, który oddał precyzyjny strzał głową.

56
33
22
33
88
90+1'

Desperackie dośrodkowanie w pole karne, Kliment wygrał walkę w powietrzu z Szymonowiczem, ale żaden z partnerów nie zaatakował piłki na piątym metrze i kolejny raz skutecznie interweniował Lis.

25
10
5
5
8
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

16
2
5
5
11
90'

Dośrodkowanie Savicia, składał się do strzału Brown Forbes, ale w ostatniej chwili zdołał interweniować Grzesik.

8
3
3
3
3
89'

Brown Forbes strzelił gola, ale sędzia go nie uznał. Chwilę wcześniej Kuveljić faulował Szymonowicza w walce w powietrzu.

24
6
6
3
9
86'
3
3
5
2
10
86'

Ależ niecelny strzał Ivanova. Nie trafił czysto w piłkę, choć był nieatakowany w polu karnym.

10
2
5
2
6
84'

Mocny strzał z dystansu oddał Hugi, ale Lis przypilnował bliższego słupka. Pewna obrona bramkarza Warty.

11
4
8
8
1
82'

Kolejne dośrodkowanie ze strony Wisły, ale to woda na młyn dla gospodarzy. Lis pewnie łapie piłkę na jedenastym metrze.

6
11
4
3
2
81'
2
4
4
5
12
79'

Wrzutka w pole karne Wisły, ale zdecydowanie za mocna. Pewnie na przedpolu interweniował Kieszek.

1
4
4
2
11
77'

Dośrodkowanie w pole karne, nikt nie wybił piłki i zamykający akcję na dalszym słupku Hanousek był bliski doprowadzenia do remisu, jednak nie trafił czysto w piłkę. Nie spodziewał się, że futbolówka do niego dotrze.

2
9
4
3
5
76'

Szota świetnie zablokował strzał Zrelaka, choć początkowo wydawało się, że napastnik Warty wygrał pozycję i będzie miał otwartą drogę do bramki.

10
6
6
4
13
75'

Płaskie zagranie w pole karne, jednak nie opanował piłki Brown Forbes. Przeszkadzali sobie zawodnicy Wisły.

7
8
6
5
5
73'

Po rzucie rożnym strzelał głową Brown Forbes, piłka zmierzała okienko bramki, ale leciała na tyle wolno, że Lis bez problemów zdążył z interwencją.

11
8
6
5
10
71'

Wścieka się Hanousek, bo nikt nie pokazuje mu się do gry. Wisła gra na stojąco.

11
9
4
3
9
70'
4
3
3
3
14
70'
3
3
3
6
11
67'

Sędziowie jeszcze upewnili się, że nie było spalonego. Nie było. Bramka uznana.

28
17
9
5
11
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Robert Ivanov.

A jednak, mamy otwarcie wyniku! Ivanov był kompletnie nieatakowany przed polem karnym, próbował strzelać, wyszło idealne podanie do Zrelaka, który opanował piłkę i w drugim kontakcie dał prowadzenie Warcie!

84
52
24
19
25
64'

Zrelak przechytrzył Szotę i wywalczył piłkę na środku boiska, ale następnie za daleko ją sobie wypuścił i wślizgiem skutecznie powstrzymał go Frydrych.

3
2
4
1
8
62'
5
3
11
2
2
61'
60'

Czyż nagle usiadł na murawie. Wygląda to na uraz mięśnia dwugłowego.

1
4
5
13
8
59'

W odpowiedzi mieliśmy centrę Młyńskiego. Efekt podobny. Ivanov jest dziś nie do przejścia.

5
3
1
3
1
58'

Wrzutka z prawej strony, wrzutka z lewej. Obrońcy Wisły bez większych problemów radzą sobie z tymi próbami gospodarzy.

4
7
5
3
3
55'

Kieszek pewnie łapie piłkę po kolejnym lekkim uderzeniu Kupczaka.

1
4
8
5
12
55'

Tym razem niecelnie z dystansu uderzał Kupczak.

4
5
7
3
12
54'

Grzesik na dużej dynamice wbiegł w pole karne, wszyscy nastawiali się na dośrodkowanie, a ten poszukał strzału przy bliższym słupku. Kieszek był jednak czujny i nie dał się zaskoczyć.

8
4
4
1
11
53'

Kiepska centra Trałki. Nikt nie zdołał oddać strzału. Frydrych umiejętnie przyblokował skaczącego Zrelaka.

4
7
5
3
12
52'

Kiepskie dośrodkowanie Kuzimskiego, w polu karnym był osamotniony Zrelak i nic by z tego nie było, ale Szota trochę spanikował i wybił piłkę na rzut rożny.

2
8
8
3
2
49'

Wreszcie składna akcja Wisły. Daleki przerzut na prawą stronę do Gruszkowskiego, ten wycofał piłkę po ziemi, ale nabiegający Żukow uderzył obok słupka.

10
6
6
3
15
47'

Nieudana indywidualna akcja Młyńskiego. Po raz kolejny skrzydłowi Wisły nie radzą sobie w fizycznym starciu z rywalem.