Pogoń znów oddaliła grę od własnej bramki.

3
1
4
85'

Lechia chce jeszcze zdobyć honorowego gola. Podanie Durmusa w pole karne - do nikogo.

7
10
4
1
5
82'

Malec zablokował strzał Durmusa.

17
4
3
2
4
82'

Wyraźnie niecelny strzał Durmusa z rzutu wolnego.

3
8
1
5
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Malec. Za faul na Sezonience.

4
1
3
5
4
80'

Szansa Kucharczyka, jednak przymierzył tuż obok słupka!

6
3
2
7
3
79'

Maloca zablokował dośrodkowanie Grosickiego.

1
1
6
2
3
77'
74'
72'

Żukowski wrzucał piłkę w pole karne rywala, jednak zrobił to zbyt wysoko. Diabate nie miał jak dojść do piłki.

8
8
2
4
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Kamil Grosicki.

Ale historia! Trzecia asysta Grosickiego, który znów ograł Zukowskiego i gola zdobył Kucharczyk, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką!

100
58
12
8
8
69'
68'

Stipica skutecznie interweniował po rzucie rożnym Lechii.

15
3
1
1
68'

Zablokowany strzał Conrado.

4
2
4
5
1
67'

Nieudany rzut wolny w wykonaniu Pogoni.

3
3
3
6
5
66'

Kuciak piąstkował po rzucie rożnym bitym przez Grosickiego. Szczecinianie pozostali przy piłce, Zwoliński sfaulował Grosickiego.

2
1
7
1
1
66'

Grosicki próbował wrzucić piłkę w pole karne, powstrzymał go Żukowski.

5
3
3
3
64'

Po podaniu Grosickiego tym razem strzelał Bartkowski, ale wyraźnie chybił.

6
5
4
2
2
63'

Pogoń wciąż atakuje. Lechia w rozsypce.

15
12
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk. Za faul na Zwolińskim.

2
1
9
5
3
61'

Tym razem z dystansu strzelał Jean Carlos, ale trafił w boczną siatkę.

4
1
3
6
2
58'

Nieporozumienia w Lechii. Gdańszczanie wyglądają jak bokserzy po skutecznym ciosie ze strony rywala.

2
12
2
1
2
58'
56'

Kolejna próba podania w pole karne ze strony Makowskiego, tym razem piłka nie dotarła do adresata.

6
4
2
2
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk. Asystował mu Luis Mata.

Koncert w wykonaniu Pogoni! Tym razem po zespołowej akcji precyzyjnym strzałem podwyższył wynik Kowalczyk!

83
41
9
4
6
53'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Grosicki. Za faul na Makowskim. Po nakładce Grosicki wyraźnie przepraszał Makowskiego.

4
1
6
13
11
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kamil Grosicki.

Kolejny gol Zahovicia! Grosicki dogrywał piłkę w pole karne, tam głową piłkę do bramki skierował Zahović!

80
40
7
5
8
49'

Niecelny strzał Zwolińskiego po podaniu Pietrzaka. Lechia dominuje od początku II połowy.

6
6
1
5
5
47'

Mocny strzał Makowskiego z dystansu, piłka trafiła na... aut.

2
7
4
1
1
czas Druga połowa
46'
5
2
4
3
2
45+1'

Nieporozumienie Grosickiego i Jeana Carlosa. Szybka kontra Lechii, doskonały blok Bartkowskiego po uderzeniu Terrazzino!

21
5
9
2
5
45'

Czas gry I połowy przedłużony o minimum 2 minuty.

2
2
3
1
6
42'

Długa akcja Pogoni. Po strzale Grosickiego, piłkę łatwo złapał Kuciak.

3
4
1
7
3
39'

Paixao rozpoczął akcję, jednak wysokie wyjście Stipicy uniemożliwiło akcję Lechii.

8
2
1
2
36'
GOOOOOOL!!!

Akcja Pogoni i gol! Grosicki po podaniu Kowalczyka podał piłkę na drugi metr, gdzie Zahović uciekł rywalom! Łatwy gol Słoweńca!

80
45
4
8
18
35'

Żukowski zdołał wyprowadzić piłkę przed pole karne po dośrodkowaniu Grosickiego.

3
2
2
4
35'

Szybka akcja Pogoni po błędzie Kryeziu. Nalepa wybił na rzut rożny.

3
1
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Jean Carlos Silva. Za faul na Pietrzaku.

6
2
4
6
6
32'

Jak to nie wpadło?!? Doskonałe przyjęcie Kacpra Kozłowskiego, który strzelił lewą nogą tuż obok słupka bramki Kuciaka!

17
4
6
10
10
32'

Żadnej przypadkowej ręki w polu karnym nie było, gramy dalej.

1
4
3
1
4
31'

Sędziowie na VAR mają co analizować, tych zablokowanych strzałów było naprawdę dużo.

2
1
2
1
31'

Olbrzymie zamieszanie pod bramką Lechii. Kilka zablokowanych strzałów, wszystko skończyło się faulem w ofensywie.

2
2
3
7
2
28'

O spalonym przy golu Zwolińskiego mowy nie ma, gramy dalej.

7
1
5
8
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Tomasz Makowski.

Doskonałe podanie Makowskiego z głębi pola. Sam na sam z bramkarzem wyszedł Łukasz Zwoliński i strzelił gola! W trakcie "cieszynki" Zwoliński nie celebrował radości ze względu na swoją przeszłość w Szczecinie, jednak pochwalił się tym, że spodziewa się potomka.

41
12
7
12
52
25'

Dośrodkował Grosicki i niecelnie strzelił Jean Carlos. Może i dobrze, że nie było z tego gola, byłyby później niepotrzebne dyskusje.

4
1
2
2
3
24'

Dąbrowski kopnął Terrazzino w plecy, jednak sędzia tego nie zauważył. Po chwili faul piłkarzy Lechii. Rzut wolny dla Pogoni.

5
1
2
1
22'
12
7
3
3
1
22'

Kontuzja Rafała Kurzawy. Nie jest w stanie kontynuować gry.

3
3
4
14
10
20'

Stipica odczuł zderzenie głową ze słupkiem. Jest zamroczony,a le powinien grać dalej.

2
2
7
1
20'

Żukowski zgrał piłkę w pole karne, piłkę ledwo odbił Stipica, który uderzył głową w słupek. To mógł być gol!

6
1
15
3
1
19'

Makowski wbiegł w pole karne, jednak nie miał szans z dwoma obrońcami Pogoni.

7
2
1
2
1
16'

Koszmarne dośrodkowanie Żukowskiego w pole karne rywala. Od bramki Stipica.

6
5
2
1
1
14'

Świetna okazja Pogoni! Jean Carlos uderzał głową po rzucie rożnym bitym przez Dąbrowskiego. Piłka przeleciała minimalnienad poprzeczką.

18
6
3
5
4
13'

Lechia wciąż próbuje zebrać swoje szeregi po straconym golu. Na razie nie wygląda to dobrze ze strony gdańszczan.

6
7
1
2
1
11'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Pietrzaka. Piłkę łatwo złapał Stipica.

8
5
2
5
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Dąbrowski.

Pewny strzał Dąbrowskiego, który zabawił się z Kuciakiem podbijając piłkęi Pogoń obejmuje prowadzenie!

61
38
8
15
23
6'

Olbrzymi błąd Pietrzaka i Kuciaka! Rzut karny dla Pogoni po tym, jak Kuciak sfaulował Jeana Carlosa!