Zakończony
Wisła Płock
90+3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Damian Rasak. Chciał wybijać dośrodkowanie Trałki, ale wbił piłkę do własnej siatki!

Wisła Płock
10
11
9
8
16
90'

Doliczono 4 minuty.

2
2
2
5
5
90'

Świetnie Ivanov na Kuzimskiego, wygrywa przebitkę z obrońcą i posyła piłkę nad bramką! Chciał lobować bramkarza, to powinien być gol!

1
3
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Krzyżański.

1
1
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak.

1
1
1
86'

Czyżycki na Kuzimskiego, ale przecina to Lagator w polu karnym.

4
2
1
82'

Warta potrzebuje gola kontaktowego jak tlenu. Wisła jednak jest poukładana, celowo gra na chaos.

9
2
79'

Mamy kopanie piłki od bramki do bramki. Nieefektywne, nieefektowne.

2
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak.

2
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Kolar.

Wisła Płock
1
3
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Kristian Vallo. Katastrofalne wybicie Lisa. Chciał podciąć piłkę nad Vallo, a zagrał mu na klatkę. Ten podaje do wychodzącego Sekulskiego, a ten wtoczył piłkę do siatki. Wisła odjeżdża!

24
13
2
1
9
62'

Wisła próbuje szeroko pograć, ale zatrzymuje się jakieś 30 metrów od bramki Warty.

3
4
3
3
57'
57'
1
1
1
3
5
53'

Warta zdecydowanie zamyka Wisłę, ale nic z tego nie ma.

2
8
9
6
3
48'

Ivanov prostopadle w pole karne, Papeau powalony, ale Kuzimski zgarnia piłkę. Strzela i... słupek ratuje Wisłę! Tam nie było miejsca na dobre uderzenie, a jednak się udało!

10
2
2
3
3
47'

Kocioł pod bramką Wisły, ale goście na moment oddalają zagrożenie.

6
2
1
2
1
czas Druga połowa
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radosław Cielemęcki. Asystował mu Piotr Tomasik. Pierwsza groźna szansa Wisły i gol! Sprytne zagranie Tomasika w pole karne, płaskie, zaskoczył obrońców. Dopadł do piłki Cielemęcki, jeszcze sprytniejszym strzałem oszukał bramkarza. Nie na siłę, a płasko, technicznie. Wisła strzela gola do szatni!

21
14
8
8
16
45'

Doliczono dwie minuty.

8
1
1
1
2
43'

Dośrodkowanie Warty z rzutu rożnego, Kopczyński nabiega i... Kamiński broni to nogą na linii bramkowej, instynktownie!

5
3
4
4
1
41'

Nieco przekombinowana akcja Warty, ale jest strzał, tyle że Czyż posyła piłkę w trybuny...

2
1
2
3
39'

Papeau wrócił, ale jest kolejna przerwa w grze. Zwija się z bólu Michalski.

1
1
1
4
6
35'

Przerwa w grze, Papeau nie może wstać. Potrzebna jest interwencja lekarzy.

1
2
3
31'

Pędzi Warta z kontrą, Papeau pędzie lewą stroną, ale akcja idzie prawą. Tam zablokowane dośrodkowanie i jest korner. Piłka powinna wcześniej dotrzeć do Papeau, byłaby autostrada do bramki.

1
3
3
3
3
28'

Po chaosie szansa na kontrę Wisły, ale Sekulski nie zdążył się rozpędzić z piłką, powstrzymał go Ivanov.

3
1
3
1
3
23'

Kuzimski z rzutu wolnego, ale trafia w przeszkadzającego w murze Kopczyńskiego. Jeszcze Kuzimski poprawia z powietrza, wywalczył rzut rożny.

2
4
4
23'

Warta ma rzut wolny, pewnie będzie bezpośredni strzał. Do tego jest dogodna pozycja.

3
1
2
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman. Próbował naprawić błąd Kamińskiego, sfaulował przejmującego piłkę Papeau. Bardzo niepewny jest bramkarz Wisły dziś.

Wisła Płock
3
1
4
5
9
20'

Kiełb kręci rywalem, oddaje płaski strzał, ale prosto w Kamińskiego. Należy jednak docenić, że doszło do strzału.

2
1
1
1
1
17'

Mecz walki, szukania stref, ale ciężko komukolwiek, gdziekolwiek się przedrzeć. Od razu trafia na rywala jak na ścianę lub minę.

1
1
1
13'

Centra Grzesika, źle Kamiński odbija piłkę, ale na szczęście jest asekuracja ze strony Vallo. Płock od bramki.

2
1
3
1
1
12'

Warta próbowała zdominować środek pola - nie wyszło. Wisła także - i jej też nie wyszło. Mamy chaotyczne granie od połowy do połowy.

2
1
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sekulski. Poturbował Czyża.

3
1
2
8
3
8'

Aktywnie Cielemięcki, szuka dośrodkowania, ale dorzuca piłkę za głęboko.

1
2
1
1
5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka trafia na głowę niepilnowanego Kopczyńskiego, jest strzał, ale można było to wykonać lepiej. Piłkę ma bramkarz.

1
1
1
2'

Na razie Wisła gra piłką dość mocno cofnięta. Wysoki pressing Warty. Taki plan ma nowy trener, 31-letni Dawid Szulczek.

2
1
1
czas Start meczu
12:26

Ekstraklasowe granie czas zacząć! Dzień dobry, zapraszamy na mecz Warty Poznań z Wisłą Płock!