Troche chaotyczny fragment, wszyscy walczą o piłkę, ale nikt nie może zapanować nad boiskiem.

1
4
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Kamil Grosicki. Miękka wrzutka spod linii i Kucharczyk głową z bliska na 2:1!

82
45
9
9
23
68'

3
67'

Mata z dystansu, ale obok.

4
1
3
5
3
62'
3
2
5
1
2
60'

Pogoń naciska. Mocna centra Kowalczyka na pole karne, ale za mocna dla kolegów.

7
2
3
6
56'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Makowski.

7
1
1
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Makowski. Asystował mu Dino Stiglec. Natychmiastowa odpowiedź! Dośrodkowanie na głowę nabiegającego Makowskiego, mocny strzał i Śląsk doprowadza do remisu!

50
31
12
11
46
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Rafał Kurzawa. Zahović wypuszczony na sam na sam i nie myli się!

54
26
6
9
24
48'

Świetna szansa dla Zahovicia i naprawdę niewiele brakowało do szczęścia! Piłka minęła bramkę o centymetry!

2
4
3
2
2
czas Druga połowa
45'

Jean Carlos, sklepał z Zahoviciem, Jean Carlos strzela, ale obok!

1
6
1
44'

Kurzawa z dystansu, łapie to Putnocky.

1
4
40'

Śląsk próbuje grać długimi piłkami, ale to nie daje oczekiwanego efektu.

2
1
2
1
1
35'

Statystyka strzałów:

POG 7-2 ŚLĄ

Ekipy z Wrocławia praktycznie nie ma w tym meczu w ataku.

9
7
4
2
7
32'

Sprytnie Kozłowski, broni Putnocky! Będzie dobitka? Nie! Putnocky zbija to sprzed nogi Zahovicia!

9
3
2
4
30'

Pogoń naciska. Najpeirw strzał Kurzawy łapie Putnocky, potem przechwycił wrzutkę Zahovicia.

5
2
3
28'

Rzut rożny, nabiega Bartkowski, ale piłka spadała mu za plecy i nieporadnie próbował uderzać. Posłał piłkę w budowaną trybunę.

1
2
1
2
4
25'

Kozłowski imponuje techniką, kręci rywalami, ale zatrzymuje się na Golli. Do tego w tym kotle, który wywołał, ucierpiał jeden z graczy gości, trzeba było przerwać grę.

7
3
3
22'

Uwaga, Schwartz dostaje piłkę w polu karnym i poprzeczka ratuje Pogoń!

6
1
5
2
4
21'

Exposito gra w pole karne, piłka jednak wybita, ale to nie koniec kłopotów.

2
2
3
16'

Nieco spokojniejszy fragment gry, Śląsk wybija wszystkie dogrania pod bramkę. Ale goście nie są w stanie wyjść z własnej połowy.

3
3
1
3
2
12'

Kowalczyk z dystansu, zablokowany. Jeszcze chce grać głową na Kurzawę, ale ten paliłby akcję.

1
1
4
8'

Pogoń chyba ma sytuację pod kontrolą. "Portowcy" grają piłką, aktywny jest Kowalczyk.

6
1
4
4
4'

Jean Carlos na pole karne, nie trafia w piłkę Kurzawa i tego nie spodziewał się Kowalczyk, wpadł na piłkę. Od bramki Śląsk.

3
2
1
1
1
3'

Śląsk podchodzi bardzo wysoko. Pogoń ma problem ze spokojnym rozgrywaniem.