PKO Ekstraklasa: 13. kolejka
29 paź 2021 20:30
90+4'

Strączek ratuje Stal! To była piłka meczowa, Milić był nieatakowany w polu karnym, strzelił precyzyjnie, ale bramkarz Stali jakimś cudem zdążył z interwencją!

44
20
10
19
46
90+4'

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Lech w dalszym ciągu bije głową w mur.

19
13
3
10
26
90+3'

Długo holował piłkę Ramirez, aż wreszcie niedokładnie centrował z lewej strony. Grę wznowi Strączek.

9
7
3
5
14
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bożidar Czorbadżijski. Spóźniony wślizg.

13
2
5
2
9
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

12
5
4
5
13
89'

Bardzo nieudany strzał Piaseckiego z rzutu wolnego. Piłka poleciała kilka metrów nad bramką.

7
10
3
8
10
88'

Kłos faulowany przez Tibę 30. metrów od bramki Lecha. Będzie dobra okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego.

14
7
4
6
15
88'

Strączek nie spieszy się ze wznowieniem gry z piątego metra.

8
4
2
2
16
87'

Dziesiąty korner dla Lecha, urwał się defensywie Stali Milić, jednak z kilku metrów główkował obok słupka!

8
2
5
2
9
86'

Wrzutka Pereiry z prawej strony i pewnie na piątym metrze interweniuje Strączek.

8
4
1
2
9
85'

Ramirez zagrywał z rzutu rożnego, lecz gospodarze nie popełniają błędu i wybijają piłkę.

7
3
1
8
85'

Dośrodkowanie Rebocho z rzutu wolnego, niepewnie piąstkował Strączek i dostał jeszcze szansę do kolejnej centry Ishak, ale jego próba została zablokowana.

5
3
2
9
84'
7
1
5
2
1
80'

To jest nieprawdopodobne. Lech powinien prowadzić! Kapitalna akcja gości, Ramirez zagrał idealnie na piąty metr do Ishaka, ale ten w tylko sobie znany sposób strzelił nad poprzeczką!

15
11
13
9
35
79'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki.

9
1
2
3
5
79'

Świetny rajd Kamińskiego, zagrywał piłkę z linii końcowej, wycofanie na piąty metr, ale Ishak strzelił za lekko, by pokonać Strączka.

9
2
3
1
8
77'

Dwie dobre sytuacje Stali! Najpierw strzelał Hinokio, po chwili próbował de Amo, ale w obu przypadkach doskonale broni Bednarek!

16
6
1
2
8
Czy Lech Poznań strzeli gola w Mielcu i zgarnie trzy punkty?
2
4
2
2
74'

Stal Mielec. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Koki Hinokio.

2
3
3
2
3
73'

Po rzucie rożnym strzelał głową Salamon, ale lekko i w środek bramki. Ponownie pewnie broni bramkarz Stali.

2
4
1
2
73'

Piękny strzał Ramireza z dwudziestu metrów! Piłka zmierzała do bramki tuż przy słupku, ale fantastycznie interweniował Strączek!

8
4
2
4
2
72'

Groźnie pod bramką Stali! Dośrodkowanie Ramireza z rzutu rożnego, trącił piłkę Rebocho i dość nieoczekiwanie duże problemy ze złapaniem futbolówki miał Strączek! Ostatecznie gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

8
2
6
5
8
69'
13
4
5
1
3
69'

Kolejny raz zabrakło agresywnego ataku na piłkę w polu bramkowym Stali. Kapitalnym dośrodkowaniem popisał się Pereira, jednak żaden z partnerów nie wszedł odważniej na piąty metr.

2
6
1
1
2
68'

Przechwyt Tiby w środku pola, pokazał się do prostopadłego podania Ba Loua i otrzymał piłkę, lecz nie zdołał jej opanować.

2
4
1
3
2
66'

Mocne, płaskie dośrodkowanie Kamińskiego, jednak nie trafił w piłkę Ba Loua.

9
3
2
4
5
64'

Zaskakujące uderzenie Piaseckiego z ponad dwudziestu metrów! Niewiele brakowało, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę!

14
7
6
4
9
61'

Ba Loua efektownie opanował piłkę w polu karnym, wycofał ją na dwudziesty metr do Karlstroma, ten strzelił bez przyjęcia, ale nie trafił w bramkę. Zabrakło mu dwóch metrów.

8
5
5
4
5
61'

Pół godziny do końca meczu. Lech przeważa, ale na tablicy wyników wciąż utrzymuje się bezbramkowy remis.

6
2
3
4
3
59'

Dośrodkowanie Rebocho z rzutu rożnego, wysoko wyskoczył Salamon, ale nie nie trafił w piłkę, a w głowę Flisa. Gra przerwana.

2
4
2
1
1
58'

Goście non stop w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika.

13
6
3
6
56'

Szansa dla Lecha, lecz Amaral przyjmował sobie piłkę ręką na dwudziestym metrze od bramki Stali.

1
5
3
1
4
55'

Długie podanie w kierunku Piaseckiego, jednak ten nawet nie powalczył o piłkę. Reklamował jeszcze, że został trafiony w twarz przez rywala, ale sędzia inaczej widział tę sytuację.

1
2
54'

Zablokowane uderzenie Tiby z dystansu. Stal zamknięta nie tyle na własnej połowie, co w polu karnym.

5
2
2
2
54'

Ba Loua z lewej strony, próba dośrodkowania... ale kolejny raz nie wychodzi mu to najlepiej. Skiksował jednak Żyro i wybił futbolówkę na rzut rożny.

2
1
1
2
1
52'

Raz jeszcze próbował Kamiński, tym razem lewą nogą, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

5
3
1
2
9
52'

Kapitalne dośrodkowanie Pereiry, urwał się obronie Stali Kamiński, uprzedził wychodzące z bramki Strączka, ale trafił w poprzeczkę!

20
16
6
10
17
50'

Jeszcze jedna akcja Stali. Mak dostał doskonałe podanie z głębi pola, jednak skiksował w momencie strzału i w dogodnej sytuacji uderzył obok słupka.

9
1
5
6
49'

Kompletnie nieudany strzał Getingera z czterdziestu metrów. Piłka ledwo dotoczyła się do pola karnego.

2
1
1
48'

Sędziowie przeanalizowali jeszcze sytuację z Makiem, ale nie dopatrzyli się przekroczenia przepisów. Nie ma rzutu karnego.

9
6
2
5
47'

Ishak ładnie przyjął piłkę w polu karnym i strzelił nawet gola, ale w momencie podania był na wyraźnym spalonym.

2
3
3
4
7
46'

Protestują kibice. Mak upadł w polu karnym Lecha. Zdaniem gospodarzy mogło tam dojść do przewinienia. Na razie gra toczy się dalej.

1
3
2
4
46'
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Mielcu!

2
45'

Stal ożywiła się w końcówce pierwszej połowy, ale w ich akcjach brakuje jakości.

3
1
1
4
43'

Wrzesiński nie opanował piłki przed polem karnym Lecha po dośrodkowaniu Maka. Mogą żałować gospodarze. To była jedna z nielicznych akcji z ich strony.

5
2
4
1
2
42'

Ba Loua w narożniku pola karnego. Ni to dośrodkowanie, ni to strzał. Futbolówka wyraźnie minęła jednak bramkę Stali.

7
2
1
2
7
42'

Miękkie dośrodkowanie Tiby w pole karne, składał się do strzału z woleja Ishak, ale w ostatniej chwili obrońca Stali zdjął mu piłkę z nogi.

4
2
1
1
4
41'

Strata Stali na własnej połowie. Ishak był w polu karnym, jednak strzelił za lekko i nie pokonał Strączka. Niezadowolony Kamiński, który był lepiej ustawiony z lewej strony i czekał na podanie.

3
4
1
1
6
40'

Indywidualna akcja Kamińskiego, był już w polu karnym i szukał płaskiego dogrania wzdłuż bramki, ale po lekkim rykoszecie złapał piłkę Strączek.

5
4
3
2
5
38'

Kolejna szansa dla gości. Amaral wypatrzył w polu karnym Ishaka, ten był niepilnowany na piątym metrze, ale źle dostawił nogę do piłki i uderzył nad poprzeczką!

6
3
1
3
8
37'

Kolejne uderzenie Rebocho, ale efekt był jeszcze gorszy niż przed momentem. Źle trafił w piłkę boczny obrońca Lecha.

3
1
3
3
37'

Bezpośredni strzał z rzutu wolnego oddał Rebocho, jednak piłka przeleciała obok słupka.

4
3
1
2
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Flis. Za faul taktyczny. Nieprzepisowo powstrzymywany był Ba Loua.

Stal Mielec
7
3
2
1
34'

Zablokowane uderzenie Karlstroma z dystansu. Przycisnął Lech.

8
6
2
5
33'

Ishak uniknął spalonego i miał dużo miejsca z prawej strony, ale jego dośrodkowanie było bardzo nieudane.

6
4
1
2
32'

I właśnie bramkarz Stali został zatrudniony. Amaral oddał soczysty strzał zza pola karnego, ale trafił w środek bramki. Strączek pewnie złapał piłkę.

7
5
1
2
8
31'

Pół godziny gry za nami. Lech ma optyczną przewagę, jednak nie przekłada się to na stwarzane sytuacje. Rafał Strączek nie ma dziś zbyt wiele pracy.

4
1
1
1
3
30'

Szybka akcja Lecha, ale odegranie Amarala do Tiby było niedokładne. Brakuje precyzji w finalnej fazie akcji. Do dwudziestego metra wszystko układa się obiecująco dla gości.

3
1
3
1
2
28'

W odpowiedzi ładną akcję przeprowadził zespół Macieja Skorży. Ba Loua zagrywał w pole karne z prawej strony, ale nie trafił w piłkę Tiba.

2
3
4
5
8
27'

Wreszcie gospodarzom udało się przedostać na połowę Lecha, Getinger centrował w pole karne, ale nie popełnił błędu Milić i wybił piłkę.

11
5
3
1
3
25'

Długo budowali akcję poznaniacy, wreszcie na dośrodkowanie z lewej strony zdecydował się Rebocho, lecz Ba Loua nie zdołał sięgnąć piłki.

5
1
2
5
6
23'

Spadło trochę tempo tego meczu. Od paru minut niewiele dzieje się na boisku.

3
3
1
5
6
21'

Próba kontrataku ze strony Stali, jednak Sitek był osamotniony, nie miał wsparcia, w efekcie czego stracił piłkę.

8
4
2
5
5
20'

Tiba strzelał z dystansu, ale trafił w będącego na spalonym Ishaka i gra została przerwana przez sędziego.

4
6
4
4
4
17'

Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gości. Stal, jak na razie, nie zaistniała na połowie Lecha.

12
5
2
3
8
16'

Długie podanie w kierunku Kamińskiego, jednak ten nie opanował piłki w polu karnym. Różnorodnie próbują atakować zawodnicy Kolejorza.

6
3
1
1
1
14'

Po wrzutce Amarala niecelny strzał z ostrego kąta oddał Ishak. Nie trafił czysto w piłkę.

6
5
1
1
1
13'

Tym razem goście chcieli zaskoczyć rywali szybkim rozegraniem rzutu rożnego, ale ci nie dali się zaskoczyć. Wciąż jednak w ataku Lech.

4
2
2
4
12'

Amaral pokusił się o strzał zza pola karnego. Rzucił się Strączek i raczej kontrolował tor lotu piłki. Ta przeleciała dobre pół metra nad poprzeczką.

2
1
1
2
10'

Nieudane dośrodkowanie Kamińskiego. Po chwili miał jeszcze okazję do centry Karlstrom, ale i jemu zabrakło precyzji.

1
1
3
2
3
9'

Stal straciła piłkę na własnej połowie i goście mieli kapitalną okazję do kontry, ale Ishak nie zauważył rozpędzonego na prawej stronie Ba Louy.

2
1
4
2
4
8'

Lech zakłada wysoki pressing, ale Stal próbuje rozgrywać piłkę po ziemi.

3
3
1
7'

Lech wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Amarala, ale gospodarze wybili piłkę przed pole karne. Spadła ona pod nogi Karlstroma, który oddał strzał z powietrza, jednak nie trafił w bramkę.

1
1
1
5'

Salamon podjął próbę przelobowania Strączka z okolic linii środkowej boiska, ale nie pocelował zbyt dobrze i uderzył obok słupka. Niemniej, ciekawa próba środkowego obrońcy Lecha.

9
6
1
2
3'

Ależ teraz pograli zawodnicy z Poznania! Ba Loua podawał prostopadle do Ishaka, a ten strzelił tuż obok słupka!

11
5
1
1
1
3'

Na razie Lech spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, ale gospodarze nie czekają na własnej połowie, tylko starają się atakować wysoko.