PKO Ekstraklasa: 13. kolejka
30 paź 2021 12:30
90+8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Grzybek. Ostatnia akcja Termaliki i Grzybek daje trzy punkty gospodarzom!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
32
22
8
4
8
90+1'

Sędzia doliczył sześć minut.

18
8
5
4
5
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Łyszczarz. I piękna wyrównująca bramka Łyszczarza. Piłkę przed karnym wystawił mu Golla, a ten pokonuje Loskę precyzyjnym uderzeniem!

Śląsk Wrocław
22
9
6
3
12
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Łyszczarz. Świetne dośrodkowanie Mateusza Praszelika, nogę dostawił tylko Adrian Łyszczarz, który trafił do siatki. Gol kontaktowy dla gości!

21
7
3
6
13
79'

Zawodnik Termaliki wstał. Od autu rozpocznie Śląsk.

5
1
2
4
4
77'

Starcie Janasika i Śpiewaka. Ten drugi leży teraz na murawie.

3
1
1
1
1
74'

Dośrodkowanie w pole karne Termaliki ale piłkę łapie Loska.

2
2
1
3
3
72'

Powinno być 4:1! Gergel świetnie dośrodkował w pole karne Śląska, ale Śpiewak nie trafił w piłkę.

2
2
4
69'
68'

Broni jedenastkę Michał Szromnik!

9
5
1
1
9
66'

Rzut karny dla Termaliki! Lewkot faulował w polu karnym Gergela.

8
3
3
65'

Mimo dwubramkowej przewagi, zespół Mariusza Lewandowskiego nie chce się tylko bronić. Interwencja jednego z defensorów Śląska i rzut rożny dla gospodarzy.

2
1
1
1
62'

Mateusz Praszelik uderzał w kierunku bramki Loski. Piłka odbiła się jeszcze po drodze od jednego z defensorów Termaliki i golkiper gospodarzy musiał się trochę napocić przy interwencji.

3
1
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Śpiewak. Asystował mu Roman Gergel. I kolejny błąd Śląska Wrocław. Niedokładne zagranie Wojciecha Golli, piłka przejęta przez zawodników Termaliki. Gergel do Śpiewaka, a ten trafia do siatki.

14
7
2
3
5
56'

3
56'

Po fantastycznej interwencji, leży na murawie Loska. Widać, że odczuł to uderzenie Exposito.

1
54'

Mogło być 2:2! Erik Exposito po podaniu Mateusza Praszelika miał świetną pozycję do strzelenia gola. Cudownie wybronił jednak ten strzał Tomasz Loska.

1
1
2
1
3
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Muris Mesanović. Fatalny błąd Erika Exposito, który stracił piłkę. Kontra Termaliki była bezbłędna. Muris Mesanović pokonał Michała Szromnika i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

13
4
3
3
7
48'

Starli się piłkarze obu drużyn w okolicach pola karnego Śląska. Mocno ucierpiał Diogo Verdasca.

1
1
1
4
2
46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

4
1
1
1
1
45+1'

Faul Erika Exposito i rzut wolny dla Termaliki.

3
1
2
2
2
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
1
43'

Kacper Śpiewak walczył w polu karnym rywala i szukał pozycji do strzału. Zawodnik gospodarzy był jednak na spalonym.

4
1
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek.

3
2
39'

Strzał Piotra Wlazło z dalekiej odległości. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z defensorów Śląska i gospodarze mają rzut rożny.

2
1
1
1
1
38'

Dobra interwencja Szymona Lewkota przy linii bocznej.

3
35'

Diogo Verdasca znalazł się w polu karnym gospodarzy i oddał strzał, który wybronił Tomasz Loska. Chwilę wcześniej ominął jednego z defensorów rywali.

2
1
1
1
1
32'

Mateusz Praszelik w roli napastnika. Piłkarz Śląska podbił piłkę nad rywalem, co mogło się podobać. Jego strzał był jednak o wiele gorszy.

3
2
31'

Podanie prostopadłe w kierunku Erika Exposito, ale dobrze z bramki wychodzi Tomasz Loska.

1
29'

Tempo nieco spadło, choć wydaje się, że zobaczymy jeszcze bramki.

1
1
1
26'

Ależ fatalnie zachował się Dino Stiglec! Defensor gości dostał podanie od Erika Exposito i musiał tylko trafić do siatki z kilku metrów. Strzelił jednak w słupek. Mimo wszystko sędzia odgwizdał spalonego.

1
3
2
24'

I kolejny strzał Mesanovicia, ale tym razem z lewej strony. Z łatwością piłkę łapie golkiper Śląska.

5
3
2
3
2
21'

Indywidualna akcja Grzybka, który zagrał do Mesanovicia. Zawodnik gospodarzy oddał strzał z ostrego kąta, który przeleciał tuż obok dalszego słupka bramki Michała Szromnika.

2
1
19'

Świetnie zachował się Erik Exposito, który podał do niepilnowanego na lewej stronie Dino Stigleca. Lewy defensor podał do Krzysztofa Mączyńskiego, a ten oddał mocny strzał z ok. dwunastu metrów. Świetnie broni Tomasz Loska i wciąż 1:1!

1
3
2
17'

Teraz to Termalica częściej przy piłce. Widać, że gol napędził zespół Mariusza Lewandowskiego.

1
4
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Podanie Hlouska z lewej strony do Stefanika, a ten strzałem z jedenastego metra doprowadza do wyrównania.

6
7
1
6
13
12'

Próbowała wyjść z kontrą Termalica, ale niezdecydowany Mesanović stracił piłkę.

3
2
2
9'

Jednak nie ma gola! Erik Exposito był na minimalnym spalonym.

4
2
1
2
9
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Erik Exposito. Schwarz odebrał piłkę rywalom przy linii końcowej. Exposito dośrodkował na głowę Picha, a ten trafił do siatki!

20
10
2
5
4'

Uderzenie Praszelika zza pola karnego. Broni Loska.

2
6
2
1
1
3'

Robert Pich po podaniu Mateusza Praszelika znalazł się w sytuacji sam na sam. Broni golkiper Termalici!

3
4
3
1
3
1'

I już akcja Śląska Wrocław! Dośrodkowanie Dino Stigleca i interwencja defensorów gospodarzy.

5
2
1
Jakim wynikiem zakończy się sobotnie starcie?