Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Krystian Bracik.

90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Myszor. Asystował mu Luis Rocha.

I chyba jest już pozamiatane! Kolejny kontratak Cracovii, Luis Rocha podał piłkę do rezerwowego Myszora, który płaskim strzałem przy dalszym słupku podwyższył prowadzenie gospodarzy.

15
11
2
7
11
90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

88'

Luis Rocha dośrodkowywał w pole karne do Rivaldinho, jednak ten nie opanował piłki. Wciąż bliżej drugiego gola dla Cracovii niż trafienia wyrównującego.

86'

Ależ popsuł kontrę Cracovii Pestka. Ruszyli jak do pożaru gospodarze, Pestka długo holował piłkę, wreszcie chciał podać na prawą stronę do Loshaja, ale zagrał fatalnie i piłkę przechwycił Ivanov.

2
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Loshaj.

83'
82'

Cracovia. Schodzi: Damir Sadiković. Wchodzi: Luis Rocha.

81'

Kontratak Cracovii, strzelał z dystansu Rivaldinho, ale Lis był dobrze ustawiony i nie wypuścił piłki z rąk.

1
79'

Płaskie zagranie Rivaldinho w pole karne, ale Lis uprzedził wbiegającego na bliższy słupek Loshaja.

1
1
1
78'

Dobre dośrodkowanie Trałki z rzutu wolnego, ale nie dali się zaskoczyć gospodarze.

1
77'

Niemrawe próby Warty w ofensywie. Cracovia jest dobrze ustawiona, broni się całym zespołem. Goście nie mają zbyt wielu argumentów w ofensywie.

75'

Rozprowadził kontratak Cracovii Myszor, szukał prostopadłym podaniem Rivaldinho, ale w ostatniej chwili zdołał wstawić nogę Kieliba i przeciął to podanie.

1
1
73'

Ivanov nadepnął na nogę Rapy i wydawało się, że obrońca Warty otrzyma drugą dziś żółtą kartkę, ale oszczędził go w tej sytuacji arbiter.

1
1
72'

Cracovia mądrze utrzymuje się przy piłce i nie pozwala na wiele rywalom.

68'

Tymczasem Cracovia mogła podwyższyć prowadzenie. Pelle van Amersfoort z łatwością wbiegł w pole karne, zagrał płasko na dalszy słupek, ale Hanca nie zdążył do piłki.

1
1
67'

Dośrodkowanie Trałki z rzutu rożnego, uciekł rywalom Kieliba, ale strzelił tuż obok słupka!

1
1
3
66'

Mocne dośrodkowanie Grzesika w pole karne, ale nie popełnił błędu Jugas i wyekspediował piłkę na rzut rożny.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Ivanov. Ostre wejście w nogi Rivaldinho.

1
62'

Składał się do strzału przewrotką Kuzimski, ale nie trafił czysto w piłkę. Hrosso interweniował ze spokojem.

1
61'

Mogło być 2:0! Hanca urwał się lewą stroną, zagrał miękko na dalszy słupek, gdzie van Amersfoort wręcz zdemolował w powietrzu Papeau, jednak strzelił minimalnie nad poprzeczką.

1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak. Za faul taktyczny.

1
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Rakoczy.

Mamy otwarcie wyniku w Krakowie! Po dośrodkowaniu Pestki i lekkim rykoszecie piłka trafiła pod nogi Rakoczego, który miał dużo swobody, strzelił mocno i nie dał szans na skuteczną interwencję Lisowi!

9
17
1
6
11
57'

Ucierpiał też Kuzimski, ale obaj panowie wracają na boisko. Są zdolni do dalszej gry.

1
56'

Mamy przerwę w grze, ponieważ kontuzji doznał Jugas. Założony opatrunek na jego głowę.

54'

Kolejny strzał Czyżyckiego z dystansu, ale na drodze stanął jeden z piłkarzy Cracovii.

1
53'

Warta umie się odgryźć w kontrataku! Mocny strzał Mario Rodrigueza z osiemnastu metrów i musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności Hrosso!

1
52'

Obraz gry nie uległ zmianie w porównaniu do pierwszej połowy. W dalszym ciągu dłużej w posiadaniu piłki Cracovia, ale niewiele z tego wynika.

1
49'

Tymczasem ładną akcję przeprowadzili goście! Wszystko wyglądało nieźle do momentu oddania strzału przez Czyżyckiego. Uderzał zza pola karnego, ale za lekko i czytelnie, by zaskoczyć Hrosso.

1
1
1
48'

Hanca centrował z rzutu rożnego, ale dobrze w defensywie spisali się piłkarze Warty i nie pozwolili rywalom na oddanie strzału.

1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

14:09

Piłkarze wracają na boisko.

43'

Świetnie wyszli teraz spod pressingu piłkarze Cracovii i sprawnie przedostali się na połowę rywala. Rakoczy miał miejsce z prawej strony, poszukał dośrodkowania, lecz nie było w polu karnym żadnego z partnerów.

42'

Tym razem dośrodkowywał Hanca, doszedł do strzału głową Rodin, ale uderzył za lekko i Lis nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1
1
42'

Dośrodkowanie Pestki z rzutu wolnego i Kuzimski odbija piłkę na rzut rożny.

1
41'

Rapa faulowany przez Mario Rodrigueza przy bocznej linii pola karnego. Okazja dla Cracovii ze stałego fragmentu.

1
39'

Fatalny błąd Rasmussena i idealną okazję do kontry miała Warta. Kuzimski dostał podanie na wolne pole i wydawało się, że znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale strzelił zbyt wcześnie, sprzed pola karnego, w dodatku dość lekko... Hrosso spokojnie złapał piłkę.

1
37'

Zdecydowana przewaga Cracovii w posiadaniu piłki. Są sytuacje, Warta czasami odgryza się po kontrze. Nie jest to najgorsze spotkanie dla postronnego widza.

1
1
35'

Świetna szansa dla Cracovii! Dośrodkowanie Rapy, niepilnowany w polu karnym był Hanca, ale jego strzał głową kapitalnie broni Lis!

6
3
2
34'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłkarze Cracovii wybili piłkę prosto pod nogi Matuszewskiego. Ten od razu poszukał uderzenia, jednak został zablokowany.

33'

Kontra Warty, ale faulowany był niedaleko pola karnego Papeau. Goście mają rzut wolny z dość niebezpiecznej pozycji.

2
1
1
31'

Hanca zagrywał z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył van Amersfoort, ale nie trafił w bramkę.

30'

Opłacił się pressing Cracovii. Szybkie przejęcie piłki przed polem karnym przeciwnika, van Amersfoort strzelał z narożnika pola karnego, ale dobrą interwencją popisał się Lis.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kuzimski. Za uderzenie łokciem w twarz Jugasa.

1
2
28'

I jeszcze raz gospodarze! Piękna akcja, zakończył ją na dalszym słupku strzałem Rapa, ale instynktownie broni Lis.

1
26'

Ależ zamieszanie w polu karnym. Nie potrafili wybić piłki goście, strzelali kolejno Rasmussen oraz Rodin, ale jakimś cudem wybronili się w tej sytuacji poznaniacy.

1
1
1
25'

Wreszcie przyspieszyli gospodarze. Rivaldinho dostał podanie w polu karnym, wycofał piłkę na dwudziesty metr do Sadikovicia, ale ten strzelił nad poprzeczką. Był jeszcze rykoszet, więc jest rzut rożny.

1
1
25'

Niewiele dzieje się na boisku. Oglądamy dość ślamazarną wymianę podań w środku pola. Brak elementu przyspieszenia. Warta nieźle się ustawia w defensywie.

22'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Warta jest ustawiona bardzo głęboko i tylko czeka na jakiś przechwyt i szybką kontrę, jak przed chwilą.

1
1
20'

Ależ kontratak Warty! Goście mieli przewagę liczebną, Matuszewski zagrał w pole karne, piłka dość przypadkowo dotarła do Mario Rodrigueza, który fatalnie przestrzelił z kilku metrów!

1
1
4
2
18'

Rapa złamał akcję na lewą nogę i szukał dośrodkowania na dalszy słupek, ale zagrał niedokładnie. Nikt nie nabiegał w ten sektor boiska.

2
1
1
17'

Ciekawa sytuacja. Hrosso wybijał piłkę z własnego pola karnego i przy okazji kopnął w biegnącego do pressingu Kupczaka. Arbiter zakwalifikował to jako faul zawodnika Warty.

2
1
1
1
1
15'

Dwójkowa akcja Corryna z Kuzimskim, ale ten drugi podawał za mocno i pierwszy przy piłce był Hrosso.

2
2
14'

Rakoczy podawał prostopadle w kierunku Rivaldinho, ale włożył zbyt dużo siły i partner z drużyny nie doszedł do piłki. Będzie jednak rzut rożny, ponieważ prosty techniczny błąd popełnił Lis.

1
1
2
13'

Dobry pressing Cracovii. Lis był naciskany przez rywala i wykopał piłkę w aut. Pasy szybko odzyskują futbolówkę.

1
1
1
12'

Cracovia w natarciu od pierwszych minut, Warta dość mocno stłamszona. Na razie gospodarzom brakuje jednak precyzji przy ostatnim podaniu.

1
1
2
9'

Sadiković dość przypadkowo dostał piłkę przed polem karnym Warty, długo się nie namyślał i spróbował strzału, jednak futbolówka ledwo dotoczyła się do Lisa. Pewna obrona bramkarza gości.

1
1
1
8'

Holender przez moment nie podnosił się z murawy, ale nie było konieczności interwencji lekarzy. Bez kartki dla Papeau.

1
1
8'

Papeau brzydko faulował teraz van Amersfoorta. Wejście wyprostowaną nogą na dość dużej wysokości.

1
1
1
7'

Ładna akcja Cracovii, Rapa zagrał na obieg do Rakoczego, ale ten... skiksował, nie trafił w piłkę przy dośrodkowaniu.

2
2
1
7'

W międzyczasie na murawie leżał Papeau, ale wygląda na to, że nic mu nie będzie i może kontynuować grę.

2
6'

Kupczak miał trochę miejsca przed polem karnym, zdecydował się na strzał, jednak włożył w niego zbyt mało siły, a w dodatku został zablokowany i nie miał problemów z interwencją Hrosso.

1
1
5'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii po dalekim wyrzucie piłki z autu, ale gościom nie udało się nawet oddać strzału.

1
2
3'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Matuszewski. Tym razem arbiter nie oszczędził zawodnika Warty. Kolejne ostre wejście w nogi rywala.

2
2
2'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Cracovię, ale zabrakło trochę precyzji przy dośrodkowaniu i ostatecznie wybili piłkę goście.

1
1'

Pestka ostro faulowany przez Kuzimskiego przy linii bocznej. Sędzia nie pokazał żółtej kartki, prawdopodobnie tylko dlatego, że była to jedna z pierwszych akcji w meczu.

1
1
czas Start meczu
14:09

Minuta ciszy dla Jacka Felscha, byłego bramkarza Cracovii, który zmarł kilkanaście dni temu w wypadku samochodowym.