3
1
1
86'

Cracovia oddala grę od własnego pola karnego. Na razie krakowianie są bezbłędni w swoich poczynaniach.

5
1
1
83'

Cracovia nie pozwala zbliżyć się do własnego pola karnego Piasta, który dąży do wyrównania wyniku spotkania lub chociaż do zdobycia bramki kontaktowej.

5
1
1
2
2
81'

Celny strzał Matthiasa Rasmussena, łatwo "w koszyk" złapał ją bramkarz Piasta.

1
1
2
79'

Lipski zagrywał z rzutu wolnego. Łatwo piłkę wybili kraie. Aut ze środka boiska dla Piasta.

79'

Żółtą kartką został też ukarany Michał Probierz.

1
1
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa. Sfaulował Ameyawa.

1
1
77'

Drobny uraz Ogorzałego po interwencji Lipskiego. Będzie mógł grać dalej.

1
1
75'

Pestka zagrywał w pole karne, tam był dobrze ustawiony van Amersfoort, piłka do niego nie doszła.

2
73'

Kądzior wrzucał piłkę w pole karne. Tam jeden z piłkarzy Piasta składał się do przewrotki, piłka do niego jednak nie doszła.

1
1
73'
72'
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Kamil Pestka.

Kontratak po rzucie rożnym Piasta. Pestka doskonale podał piłkę do van Amersfoorta, który skompletował hat-tricka łatwym strzałem!

70'

Nieudany rzut rożny wykonany przez Kądziora.

1
69'

Mimo pięciu bramek, tempo spotkania zdecydowanie nie powala na kolana.

67'
66'

Dobrze zapowiadająca się akcja Piasta została zatrzymana na polu karnym rywala.

1
64'

Po dynamicznej akcji Piasta, Kądzior uderzył niecelnie na bramkę Hrosso.

1
2
2
62'

A teraz strzał Cracovii! Obronił Plach.

1
1
4
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michael Ameyaw.

Błyskawiczna odpowiedź Piasta Gliwice! Po dośrodkowaniu Katranisa w kierunku Torila trzej piłkarze Cracovii byli bardzo blisko siebie i sami sobie przeszkodzili. W odpowiednim miejscu znalazł się Ameyaw, który strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza Cracovii!

10
4
1
5
19
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort.

Alvarez podał piłkę do Knapa, którego strzał odbił przed siebie Knap. Tam był jednak van Amersfoort, który podwyższył na 3:1 strzelając do niemal pustej bramki!

20
13
2
3
11
54'
52'

Niecelny strzał Knapa z dystansu po ciekawej akcji Cracovii.

1
1
51'

Uraz Vidy. Chyba będzie musiał zejść z boiska.

1
50'

Alvarez strzelał po podaniu van Amersfoorta. Obronił Plach - to pierwsza udana interwencja bramkarza w tym meczu.

1
1
1
50'

Nieprzyjemne starcie z Chrapkiem dla van Amersfoorta. Holender może grać dalej.

1
48'

Piłka kolejny raz w polu karnym Piasta. Obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

1
47'

Alvarez podał piłkę do Pestki, ten jednak został ograny przez obrońcę rywala. Od bramki Plach.

1
czas Druga połowa
46'
45+2'

Cracovia skutecznie się broni we własnym polu karnym.

2
2
3
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

1
44'

Wrzutka w pole karne Piasta, piłka znalazła się w rękach Placha.

1
2
42'

Hrosso obronił piłkę lecącą w stronę Torila W międzyczasie napastnik Piasta sfaulował bramkarza.

1
1
1
41'

Piast atakuje, jednak Sokołowski przymierzył mocno niecelnie w stronę bramki Hrosso.

1
5
38'

Mosór przeciął podanie Siplaka i piłkę złapał Plach. Wcześniej jednak Siplak był na spalonym, czego sędzia nie dostrzegł.

1
1
1
1
2
36'

Kądzior zagrywał z rzutu rożnego, piłka minęła wszystkich zawodników Piasta.

1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Michal Siplak.

Kolejna doskonała piłka ze strony Siplaka, gola tym razem wbił Piastowi Pelle van Amersfoort! Gliwiczanie nie odrobili lekcji.

32'

Piast stara się rozgrywać piłkę od tyłu. Dużo walki na boisku.

1
31'

Alexandros Katranis Potrzebował pomocy medyków. Wracamy do gry.

1
1
1
29'

Alvarez gra dalej. Na razie obie drużyny mają po jednym celnym strzale. Nie jest to wybitna statystyka dla bramkarzy, skuteczność jednak się zgadza!

1
1
1
27'

W międzyczasie ucierpiał Marcos Alvarez.

1
3
26'

Kontratak Cracovii. Van Amersfoort zatrzymany przez defensywę Piasta.

1
22'

Akcja Steczyka, zabrakło jednak dla niego miejsca na boisku. Od bramki Cracovia.

1
21'

Plach piąstkował piłkę po rzucie wolnym Marcosa Alvareza.

1
1
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cornel Rapa. Asystował mu Michal Siplak.

Po doskonałym dośrodkowaniu Siplaka z rzutu wolnego, piłkę głową na długi róg zbił Rapa, który doprowadził do remisu!

17
7
2
8
11
17'

Cracovia stara się atakować, jednak piłkarze z Krakowa nie potrafią dojść pod pole karne rywala.

1
3
2
14'

Alvarez upadł po starciu z Chrapkiem. Sędzia oszczędził piłkarza Piasta.

1
2
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Kądzior.

Po rykoszecie piłka po zagraniu Torila trafiła wprost pod nogi Kądziora. Ten mocnym strzałem pokonał Hrosso, po którego rękach piłka wpadła do bramki.

23
7
2
6
9
4'

Nieudane zagranie Kądziora z rzutu rożnego.

1
1
1
1
3
4'

Hrosso w ostatniej chwili wybił piłkę zagraną do niego przez obrońcę. Cracovia sama sobie stworzyła niebezpieczną sytuację.

1
1
3'

Rzut wolny Piasta Gliwice. Dośrodkowanie Kądziora w pole karne, tam jednak faulowany Rodin po zderzeniu z Hukiem.

1
1
1
czas Start meczu
17:57

Mecz sędziuje Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Arbiter VAR, to Krzysztof Jakubik.