3
3
5
89'

Świetna akcja Lecha! Ishak podał do Marchwińskiego, który z 5 metrów strzelił obok słupka! Zabrakło mu centymetrów!

21
23
5
8
20
88'

Bez efektu po rzucie rożnym gości.

13
8
1
3
4
87'

Strzał Marchwińskiego, piłka wyszła na rzut rożny po interwencji obrońcy z Białegostoku.

10
5
1
2
2
87'

Niecelny strzał Puerto po rzucie rożnym Jagiellonii.

5
3
6
6
87'
86'

Pierwszy rzut rożny dla Jagiellonii, Żyro wywalczył korner z drugiej strony boiska.

7
1
1
84'

Ciekawa akcja Jagiellonii. Piłkarze podawali piłkę na pierwszy kontakt, strzał Żyry zablokowany.

10
4
1
1
3
83'

Jagiellonia czujna w obronie. Na spalonym jeden z piłkarzy Lecha.

10
6
3
4
7
82'
82'
81'

Sprytny strzał Amarala, skuteczny w obronie Pazdan.

7
5
1
3
6
79'

Na raty, ale Steinbors obronił piłkę po dośrodkowaniu Lecha.

11
4
2
8
78'

Ba Loua wrzucał w pole karne, tam jednak skutecznie obrońcy Jagiellonii.

11
4
1
4
8
77'

Kibice Jagiellonii odpalili pirotechnikę. Na razie jednak murawa nie jest na tyle zadymiona, by konieczna była przerwa w grze.

6
5
1
2
6
75'

Ba Loua strzelił lekko z dystansu, pewnie piłkę w ręce złapał Steinbors.

3
3
1
2
5
74'

Co tam się działo? Imaz uderzył w słupek strzelając praktycznie do pustej bramki, a następnie fatalnie przestrzelił Żyro! Obaj mogą odetchnąć z ulgą, że wcześniej sędzia odgwizdał spalonego przy podaniu do Imaza.

7
5
6
7
11
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz.

Imaz wykorzystał koszmarny błąd Salamona w obronie, który strącił piłkę wprost pod jego nogi. Imaz z dużą łatwością pokonał Bednarka! Jagiellonia prowadzi z dotychczas rozpędzonym Lechem!

Jagiellonia Białystok
88
48
21
36
83
69'

Nieudane zagranie Salamona w kierunku Skórasia. Nie pachnie bramkami w Białymstoku.

3
7
5
3
11
68'

Steinbors złapał bezpańską piłkę.

5
3
1
1
3
67'
67'

Żółtą kartkę otrzymał Jesper Karlstrom. Za niesportowe zachowanie.

5
1
3
2
9
67'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Za niesportowe zachowanie.

6
4
1
3
3
66'

Przepychanka pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

8
3
2
1
65'
65'
11
4
2
1
1
64'

Doskonała obrona Steinborsa, atakował Ba Loua.

6
2
62'

Nieudany rzut rożny Jagiellonii.

3
3
2
61'

Prikril wybił na rzut rożny.

1
1
1
58'

5
55'

Satka przeciął dobrze zapowiadającą się akcję rywala.

14
1
1
2
3
54'

Pereira podał do Karlstroma, ten nie trafił głową w piłkę. Duża szansa Lecha.

10
3
2
5
54'

Wrzutka Pereiry w pole karne rywala, skuteczny w defensywie Prikril.

3
1
1
2
2
51'

Akcja Jagiellonii, na aut piłkę wybił Amaral.

8
2
1
1
5
48'

Cernych odegrał piłkę do Struskiego, którego strzał był wyraźnie niecelny. Ciekawa akcja Jagiellonii.

5
5
2
3
46'

Ambitny początek Jagiellonii, jeden z piłkarzy Lecha wybił piłkę z własnego pola karnego.

5
3
2
1
7
czas Druga połowa
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry I połowy.

4
3
2
3
5
45'

Strzał Karlstroma po akcji Ba Louy, nie trafił w światło bramki Steinborsa.

7
3
2
4
5
43'

Akcja Imaza sam na sam, Lech ma szczęście, że Bednarek zachował się doskonale mimo tego, że przez 40 minut był niemal bezrobotny i obronił strzał Imaza, który wyszedł z nim sam na sam!

32
11
9
7
16
42'

Powinien to być gol! Po akcji Kamińskiego, do piłki doszedł Salamon. Środkowy obrońca z 12. metra huknął nad poprzeczką.

9
8
5
7
11
42'

Krótko rozegrany rzut rożny. Ba Loua wrzucał w pole karne, tam jednak był świetnie ustawiony Pazdan.4

4
1
6
41'

Lech wywalczył rzut rożny.

10
2
1
2
1
39'

Rzut wolny dla Lecha, piłką dostał w głowę zamykający akcję Kamiński - od bramki Jagiellonia, trudno to nazwać było strzałem.

5
8
1
3
2
37'

Niecelny strzał Amarala zza pola karnego.

8
4
1
3
6
36'

Powinien być gol dla Jagielloni! Po podaniu Prikrila, Cernych strzelił piętą - zabrakło kilkunastu centymetrów!

18
7
11
9
23
35'

Wolne tempo meczu w Białymstoku. Jagiellonia na razie na boisku skupia się na destrukcji.

3
2
3
32'

Ponad pół godziny gry, Jagiellonia bez żadnego strzału. Lech ma 6 uderzeń, w tym 2 celne.

19
9
4
3
3
30'

Zablokowany strzał Amarala, piłka łatwo złapana przez Steinborsa.

6
4
1
1
8
27'

Kolejna szansa Lecha, Kamiński przycelował wysoko nad poprzeczką.

10
8
1
4
9
24'

Akcja Lecha. Kamiński podał piłkę do Amarala, ten jednak strzelił w kierunku linii bocznej.

8
8
1
2
10
20'

To powinien być gol! Kwekweskiri wrzucił doskonale piłkę w kierunku Ba Louy, ten jednak nie trafił w światło bramki!

13
10
4
8
40
18'

Tym razem uraz Karlstroma po wślizgu Toporkiewicza, na szczęście może grać dalej.

12
5
2
2
8
14'

Ishak skierował piłkę do bramki dobijając strzał Amarala, jednak Szwed był wówczas na spalonym. Dobra decyzja sędziego.

18
6
4
24
31
13'

Pereira strącił piłkę głową do Bednarka, dzięki czemu z akcji Jagiellonii niewiele wyszło.

13
5
3
5
5
11'

Romanczuk wrócił na boisko.

9
4
3
2
6
9'

Zła wiadomość dla Jagiellonii, Romanczuk mocno ucierpiał podczas próby wślizgu i potrzebuje pomocy medycznej.

9
2
7
6
7
8'

Szansa Lecha Poznań! Zagrywał Ba Loua, jednak piłka przeleciała obok słupka.

16
7
5
6
7
7'

Pierwsza akcja Jagiellonii powstrzymana przez obrońców Lecha.

7
1
1
4
5'

Pereira zagrywał w kierunku Kamińskego, ten nie doszedł do piłki. Znów od bramki Steinbors.

3
3
2
1
3
3'

Kwekweskiri wrzucał piłkę z rzutu rożnego, akcja bez powodzenia. Od bramki Steinbors.

3
4
1
2
3
3'

Akcja Kamińskiego, zablokowali go jednak Tiru przy pomocy Puerto.

5
3
2
1
2
2'

Od początku ruszyli do ataków zawodnicy z Poznania. Kamiński nie przyjął piłki w polu karnym rywala, od bramki Steinbors.

5
1
2
2
czas Start meczu
19:58

Mecz sędziuje Paweł Raczkowski., a arbiter VAR, to Tomasz Kwiatkowski. Jagiellonia zagra na żółto-czerwono, a faworyzowany Lech na niebiesko.