Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
3
1
88'

Stracony gol w drugiej połowie podciął skrzydła Górnikowi, który już nie atakuje tak ambitnie jak do tej pory.

9
3
1
1
4
85'

Legia stara się kontrolować boiskowe wydarzenia, dłużej utrzymując przy piłce na połowie rywala.

9
3
2
1
83'

Tabela PKO Ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
8
2
2
1
81'

Ernest Muci znalazł się na spalonym.

2
1
1
1
6
81'
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mahir Emreli.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 3:1! Fatalny błąd Pawła Baranowskiego, któremu piłkę zabrał Mahir Emreli i pobiegł z nią na bramkę Górnika Łęczna, by po chwili płaskim strzałem po ziemi pokonać Macieja Gostomskiego. Baranowski sprezentował mistrzowi Polski kolejnego w tym meczu gola.

Legia Warszawa
62
26
5
15
22
78'

Posiadanie piłki:

Legia Warszawa - 55 proc.

Górnik Łęczna - 45 proc.

4
2
1
75'

Piłkarze z Łęcznej wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

2
4
1
2
73'
72'

Michał Mak nie opanował piłki przy linii bocznej boiska i będzie aut dla Legii.

6
2
70'

Minimalnie niecelnie po zejściu na lewą nogę uderzył Marcel Wędrychowski.

3
2
1
2
68'

Maciej Gostomski zdołał złapać piłkę po dośrodkowaniu w wykonaniu Ernesta Muciego.

4
1
1
2
1
67'

Janusz Gol sfaulował Lopesa w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
66'

Goście spokojnie budują swój atak pozycyjny.

5
3
3
1
3
64'
64'

Strzały (celne):

Legia Warszawa - 12 (7)

Górnik Łęczna - 12 (3)

4
2
62'

Ernest Muci celnie strzelił sprzed pola karnego, a Maciej Gostomski pewnie złapał futbolówkę.

4
1
2
61'
3
1
2
1
60'

Janusz Gol sprytnie uderzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale trafił tylko w boczną siatkę.

5
1
3
59'

Serhij Krykun próbował dośrodkowywać, lecz został zablokowany przez Skibickiego i będzie rzut rożny dla gości.

2
1
1
1
3
58'

Z kilku metrów pod poprzeczkę huknął Igor Charatin, jednakże Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

2
1
2
56'

Szymon Drewniak został sfaulowany na własnej połowie boiska.

1
3
54'

Nieźle z rzutu wolnego przymierzył Ernest Muci, ale Gostomski odbił piłkę na korner.

3
1
4
53'

Faulował Serhij Krykun i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

3
1
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
5
50'

Świetnie sprzed pola karnego strzelił Kacper Skibicki, a Maciej Gostomski sparował piłkę na rzut rożny.

5
2
1
2
2
49'

Ernest Muci za daleko wypuścił sobie piłkę i ten groźny atak przerwał Kamil Pajnowski.

1
2
47'

Bardzo niecelnie z około 13 metrów uderzył Bartosz Śpiączka. Piłkę w tej sytuacji zagrywał aktywny Marcel Wędrychowski.

1
1
1
1
1
46'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Igor Charatin.

46'
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Warszawie.

4
1
1
45+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Damian Gąska.

Górnik Łęczna
12
3
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka.

Górnik Łęczna z bramką kontaktową! Pewnie rzut karny wykorzystał Bartosz ŚpiączkaArtur Boruc rzucił się w drugą stronę.

27
15
5
7
24
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
2
3
5
45'

Marcel Wędrychowski został sfaulowany przez Mateusza Wieteskę w polu karnym Legii Warszawa i mamy "11" dla przyjezdnych! Arbiter Mariusz Złotek nie miał żadnych wątpliwości przy podjęciu tej decyzji, nie było tez protestów ze strony gospodarzy.

16
10
6
6
19
44'

Bartosz Śpiączka celnie strzelił z 17. metra, lecz piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

2
2
2
2
43'

Bartosz Śpiączka znalazł się na pozycji spalonej.

3
2
2
2
42'

Legia cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

5
1
4
40'

Skutecznie w defensywie zagrał Artur Jędrzejczyk, który wybił piłkę na aut.

5
1
1
38'

Niecelnie na wślizgu piłkę uderzył Bartosz Śpiączka i futbolówkę do gry wprowadzi Artur Boruc.

2
3
1
37'

Bartosz Śpiączka był faulowany i będzie rzut wolny dla gości.

3
4
35'

Podopieczni Czesława Michniewicza atakowali lewą flanką i wywalczyli korner.

4
1
2
1
33'

Górnicy wymieniają kolejne podania na połowie mistrza Polski.

3
1
1
7
29'

Tomas Pekhart oddał celny, płaski strzał, a futbolówkę bez problemów chwycił Gostomski.

3
1
3
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Mateusz Wieteska.

Legia Warszawa wygrywa już 2:0! Ernest Muci bardzo dobrze rozegrał piłkę z Mateuszem Wieteską w polu karnym Górnika Łęczna i z bliskiej odległości trafił do bramki (futbolówka jeszcze odbiła się od słupka).

42
22
6
7
12
24'

Groźna akcja łęcznian, a uderzenie Marcela Wędrychowskiego zostało zablokowane przez przeciwnika.

6
3
2
2
22'

Celnie z około 12 metrów strzelił Tomas Pekhart, zaś Maciej Gostomski odbił piłkę na rzut rożny.

2
1
4
21'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

5
3
3
1
3
19'

Lirim Kastrati ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

3
2
1
17'

Bartosz Slisz zatrzymał we własnym polu karnym szarżującego Krykuna i do ofensywy może przejść warszawska drużyna.

5
1
1
3
15'

Serhij Krykun huknął na wiwat i grę od własnej bramki rozpocznie Boruc.

6
2
1
1
14'

Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Leandro, zaś niecelnie główkował Bartosz Śpiączka.

1
1
1
3
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
2
1
1
2
2
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Paweł Baranowski.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Filip Mladenović dośrodkował z lewego skrzydła, ale niefortunnie interweniował Paweł Baranowski, który wpakował piłkę do własnej bramki.

39
20
6
10
17
10'

Legia Warszawa - 62 proc.

Górnik Łęczna - 38 proc.

5
2
2
1
8'

Serhij Krykun zdecydował się na strzał i trafił tylko w boczną siatkę. Górnik na razie bez kompleksów, nie przestraszył się mistrza Polski.

4
4
2
1
7'

Damian Gąska przymierzył z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

3
2
2
4'

Filip Mladenović został zablokowany, ale będzie rzut rożny dla miejscowej ekipy.

5
2
1
2'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył Luquinhas.

1
5
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

3
czas Start meczu
Czy Legia Warszawa pokona drużynę Górnika Łęczna?
7
2
1
3
1
15:14

Potyczkę poprowadzi sędzia Mariusz Złotek.

2
1
1
15:14

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa - Górnik Łęczna. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 17:30.