Pakulski strzelał z dystansu, piłkę odbił Pich.

Strzał Bartolewskiego z ostrego kąta, piłkę odbił Szromnik! To mógł być gol!

3
3
1
82'

Zagłębie zdaje się grać bez wiary w odwrócenie wyniku. Śląsk czujny w destrukcji.

4
1
1
1
80'

Nieporozumienie Garcii i Soboty w ofensywie. Od bramki Hładun.

1
1
1
76'

Kontratak Śląska, Hładun obronił strzał Exposito.

1
3
1
76'

Golla wybił piłkę, którą dośrodkował Pakulski.

3
2
75'

Zagłębie wciąż przy piłce. Tym razem Pawłowski wybił piłkę, którą pod bramkę Szromnika wstrzelił Erik Daniel.

1
69'

Pakulski strzelił z 17. metra kilkadziesiąt centymetrów nad poprzeczką!

1
1
1
68'

Mączyński szukał Praszelika w polu karnym rywala, jednak były reprezentant Polski kolejny raz nie dograł precyzyjnie.

1
1
66'

Zagranie Schwarza, podał jednak do nikogo. Od bramki zacznie Hładun.

1
1
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito.

Po koszmarnym błędzie obrony Zagłębia, piłka doszła tuż pod nogi Exposito. Ten strzałem z dystansu kolejny raz pokonał bramkarza! Drugi gol Exposito w tym spotkaniu.

Śląsk Wrocław
44
29
4
3
8
61'

Pawłowski mocno popracował na prawym skrzydle, ostatecznie wywalczył tylko aut.

1
1
1
1
60'
60'

Znów aktywny Erik Daniel, który wyraźnie chybił. Był jednak na spalonym.

1
1
1
1
1
59'

Ciekawa akcja Erika Daniela, którego strzał obronił Szromnik.

2
2
1
2
1
58'

Zagłębie zepchnęło Śląsk do mocnej defensywy. Pachnie wyrównującą bramką.

1
1
1
1
1
57'

Kolejny, tym razem dużo lepszy strzał Chodyny z dystansu. Kolejny raz jednak uderzył niecelnie.

1
1
1
1
1
56'

Niecelny strzał głową Solera po rzucie wolnym bitym przez Starzyńskiego.

1
1
1
1
1
55'

Próba szybkiej akcji Zagłębia, wyścig z Danielem wygrał obrońca gości.

1
2
1
1
1
53'

Chodyna strzelał z dystansu po rzucie rożnym bitym przez Starzyńskiego.

1
1
51'

Krótko rozegrany rzut rożny Zagłębia, bez zagrożenia dla Śląska.

1
2
1
3
50'

Szromnik obronił strzał Ratajczyka z ostrego kąta.

1
2
50'

Spora przewaga gospodarzy od początku II połowy.

1
1
1
48'

Strzał Kruka po rzucie rożnym Zagłębia, piłka przeleciała obok słupka bramki Szromnika.

1
1
1
2
48'

Bejger zablokował dośrodkowanie Daniela. Rzut rożny dla gospodarzy.

3
46'

Po błędzie Kruka, niecelnie strzelił Praszelik.

2
2
1
czas Druga połowa
komentarz

Będzie zmiana u gospodarzy, intensywnie grzeje się Pakulski.

1
44'

Długa akcja Śląska zakończona zbyt mocnym dośrodkowaniem Mączyńskiego.

3
1
1
42'

Kruk wybił piłkę na aut, nie dopuścił do tego, by piłka doszła pod nogi Praszelika.

1
1
42'

Rzut wolny dla Zagłębia. Po podaniu Starzyńskiego, piłkę wybił jeden z wrocławskich obrońców.

2
39'

To mógł być gol! Piłka trafiła do Erika Daniela, który posłał mocny strzał w kierunku bramki Szromnika. Próbował wkręcić piłkę w okienko bramki, ale zabrakło kilkudziesięciu centymetrów!

2
39'

Uderzenie Garcii z rzutu wolnego, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Hładuna.

2
1
1
37'

Żółtą kartką ukarany został również trener Dariusz Żuraw.

3
2
1
2
37'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Kruk. Za uderzenie w twarz Exposito.

KGHM Zagłębie Lubin
4
1
1
35'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wojciech Golla.

Ale pech Golli! Bartolewski dogrywał w pole karne, piłka odbiła się od Golli i wpadła do bramki!

8
9
3
14
24
34'

Doskonała akcja Starzyńskiego, który przemknął pomiędzy dwoma rywalami i podał piłkę do Szysza, ten jednak nie trafił w piłkę.

2
33'

Daniel dogrywał piłkę w pole karne rywala, wybił ją Golla.

1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba. Za faul na Praszeliku, który biegł z kontratakiem.

1
1
30'

Długa akcja Zagłębia, lubinianie wywalczyli tylko aut.

1
29'

Garcia dogrywał w pole karne rywala, tam przytomne zachowanie Kruka, który wybił piłkę.

1
1
2
28'

Irytacja kibiców w Lubinie, którzy w niewybrednych słowach zaczęli "wspierać" swoich zawodników.

2
7
2
2
3
26'
GOOOOOOL!!!

Po poprzeczke z rzutu wolnego, piłka trafiła tuż pod nogi Exposito. Ten zatańczył przed polem karnym, minął dwóch rywali i precyzyjnym strzałem pokonał Hładuna!

39
33
4
5
4
25'

Exposito przymierzył w poprzeczkę z rzutu wolnego!

4
3
5
3
24'

Śląsk w ataku pozycyjnym. Faulowany Makowski na 17. metrze.

1
1
1
23'

Praszelik strzelał z dystansu, bez powodzenia.

1
23'

Krótko rozegrany rzut rożny, kompletnie nieudane dogranie Mączyńskiego w pole karne.

1
22'

Dośrodkowanie Garcii z rzutu wolnego, rzut rożny dla Śląska.

1
1
18'

Doskonałe podanie Ratajczyka do Daniela, ten miał przed sobą tylko i wyłącznie Szromnika, ale bramkarz wyszedł z pola bramkowego skracając kąt i popisał się fantastyczną interwencją!