Cracovia. Schodzi: Karol Knap. Wchodzi: Jakub Myszor.

82'
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Czarnowski. Z dystansu tuż przy słupku. Nieciecza wraca do gry dzięki świeżemu rezerwowemu!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10
11
2
1
7
78'

Trener Lewandowski rzucił wszystko do ataku, co ma.

1
2
2
1
75'

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Luis Rocha.

72'

Nieciecza próbuje naciskać, robi to nieporadnie

1
2
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Karol Knap.

11
6
1
8
7
67'

Centra z lewej strony, Pelle główkuje i broni to Loska! ALE - wybił piłkę zza linii bramkowej! Musi być gol! trwa analiza VAR.

3
1
1
2
65'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Hrosso.

1
2
63'

Szykuje się potrójna zmiana u gospodarzy.

2
63'

Bomba Putiwcewa i znowu świetnie Hrosso!

2
2
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek.

4
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Kamil Pestka. Dośrodkowanie, wbiega nieobstawiony Holender i strzela mocno głową. "Pasy" na prowadzeniu!

54'

Sprytnie Gergel przed polem karnym, jest płaski strzał i broni to Hrosso!

4
1
53'

Cracovia mocno zawęża pole gry, pressuje.

3
1
1
49'

Na razie niemrawa wymiana ciosów, bardziej chętna do ofensywnej gry Cracovia.

2
1
1
1
czas Druga połowa
45'

Doliczono 2 minuty.

2
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Gergel.

3
1
1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak.

1
1
2
39'

Nieciecza naciska, cierpi na tym Cracovia. Ale teraz zwija się z bólu Hanca, oberwał przypadkowo łokciem w jednym ze starć.

1
3
34'

Sprytnie Gergel na skraj pola karnego, tam jest Radwański i nieznacznie myli się z woleja!

2
2
1
2
30'

Orzechowski, sprytne dośrodkowanie, ale czujni defensorzy gości. Aktywniejsza w ostatnich minutach Nieciecza.

2
1
1
27'

Żółta kartka dla Michała Probierza, trenera Cracovii.

4
7
4
2
26'

Radwański w polu karnym, gra przed bramkę i wybija to w ostatniej chwili Rodin!

2
1
3
3
25'

Ale ważne, że jest sygnał ze strony Niecieczy, że mogą ruszyć do przodu. To zwiastuje więcej emocji w meczu.

1
1
24'

Tekijaski z dystansu... Hrosso, co za interwencja! Wyjął piłkę lecącą w samo okienko! Wow!

1
1
1
3
1
21'

Prawie ćwierć meczu za nami. Nieciecza dalej bez strzału, ale o dziwo ma minimalnie większe posiadanie piłki. Tylko konkretnych ataków z tego żadnych.

1
1
1
20'

Alvarez miękko, za obronę, wychodzi Siplak, ale nie dobiega do piłki. Szybszy obrońca.

1
1
2
18'

Pelle zza pola karnego, świetna pozycja, uderza i... poprzeczka! Loska nie dotknął piłki, nie ma nawet rzutu rożnego. Ale strzał naprawdę wyjątkowej urody!

2
2
1
15'

Nieciecza przesuwa się wyżej, gra agresywniej.

1
2
12'

Alvarez próbuje dryblingu, podnosi piłkę. Wygląda to efektownie, ale też niebezpiecznie. Nakładka w wykonaniu napastnika gości.

1
1
2
10'

Początek meczu to zdecydowana dominacja ze strony "Pasów". Gospodarze nawet nie zbliżyli się do pola karnego.

3
1
1
6'

Dobra próba Alvareza, ale jeden z obrońców odbija piłkę na rzut rożny. Futbolówka otarła się o boczną siatkę.

2
2
4'

Wysoki pressing Niecieczy zmusza Cracovię do grania długimi piłkami. Sporo biegania mają Alvarez, Knap i Siplak.

1
1
2'

Na razie trochę grania na takie zapoznanie się z ustawieniem rywala. Małe szachy.