3:0
Zakończony
Cracovia
90+8'

Gdańszczanie mają chrapkę na kolejne trafienia. Mnóstwo miejsca przed polem karnym miał Makowski, oddał płaski strzał, ale trafił w stojącego parę metrów przed nim obrońcę.

3
2
2
1
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Rafał Pietrzak.

Ależ zmiana Zwolińskiego. Chwilę po wejściu na boisko znalazł się w sytuacji sam na sam z Niemczyckim i dokonał egzekucji.

50
20
5
5
7
90+4'
90+4'

Rzut wolny dla Cracovii metr od linii bocznej pola karnego. Jedna z ostatnich szans.

1
1
1
1
7
90+2'
90'

Minimum 9 minut doliczonych.

3
2
4
1
90'

Seria stałych fragmentów gry dla gości, jednak niewiele z nich wynika.

10
3
1
89'

Cracovia próbuje coś zrobić w ofensywie, ale jest w dzisiejszym meczu bezradna. Lechia kontroluje to spotkanie.

9
5
1
1
86'
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Żukowski.

Co za radość w Gdańsku! Mateusz Żukowski wystartował z własnego pola karnego, powalczył o piłkę na linii środkowej i po chwili biegł sam w kierunku bramki. Nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Niemczyckim.

41
17
1
4
5
83'
83'
82'

Rzut rożny dla Cracovii. Jedna z nielicznych szans dla gości.

2
1
1
5
81'

Popsuli ten stały fragment gry gdańszczanie. Jeden z nich dopuścił się faulu w ataku.

1
4
4
81'

Ceesay wyprowadził kontratak Lechii, zagrał do Flavio Paixao, ten złamał akcję na lewą nogę, ale nie zdołał pokonać bramkarza. Będzie jednak rzut rożny dla Lechii.

8
1
1
80'

Sporo fauli w ostatnim czasie. Gra jest często przerywana przez sędziego. Brakuje płynności.

6
1
4
78'

Kolejny raz z rzutu wolnego strzelał Gajos. Tym razem mocniej niż w pierwszej połowie, ale też zdecydowanie nad poprzeczką.

1
2
1
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca. Tym razem niebezpiecznie faulował zawodnik Cracovii.

7
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Durmus. Ze nierozważny atak uniesioną nogą.

3
2
1
3
74'

Gramy! Należy się jednak spodziewać paru minut dorzuconych przez sędziego. Przerwa trwała ok. ośmiu minut.

1
1
1
1
73'

Kolejne minuty mijają, a sędzia w dalszym ciągu nie pozwala grać.

2
5
2
5
71'

Na boisku non stop lądują kolejne serpentyny.

2
4
2
2
3
70'

Czekamy na wznowienie gry. Dym zaczął unosić się nad boiskiem, ale widoczność nie jest najgorsza.

1
3
2
3
68'

Cracovia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Rivaldinho.

1
1
2
67'

Mamy przerwę w grze

2
1
1
5
65'

Nie popisał się teraz Luis Rocha. Był z piłką przy linii końcowej, ale... po prostu ją zgubił.

1
3
2
1
64'

Aktywny po wejściu na boisko jest Pestka, ale jak na razie z jego akcji niewiele wynika. Lechia natomiast nerwowo wybija piłkę, nie potrafi jej utrzymać.

1
1
1
61'

Akcja za akcję. Dośrodkowanie z lewej strony, nikt nie wybił piłkę i ta spadła przed polem karnym, gdzie był niepilnowany Rapa. Rumun uderzył bez przyjęcia, ale trafił w kolegę z drużyny.

1
4
2
2
60'

Teraz natomiast mieliśmy ostre wstrzelenie piłki w pole karne przez Conrado, jednak i w tym przypadku lepiej zareagowali obrońcy. Cracovia wybija piłkę.

1
1
5
2
59'

Płaskie dośrodkowanie Pestki, ale radzą sobie z nim defensorzy Lechii.

1
1
1
2
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Gajos. Za uderzenie rywala w brzuch.

2
1
1
1
55'
55'

Cracovia. Schodzi: Patryk Zaucha. Wchodzi: Karol Knap.

54'

Zawodnikom obu drużyn brakuje płynności w akcjach ofensywnych. Było parę okazji do wyprowadzenia szybkiej kontry, jednak szwankowało ostatnie podanie.

1
3
2
1
53'

Sporo niedokładności z obu stron. Obie drużyny często tracą piłkę.

1
1
2
2
51'

Sporo gry w środku pola. Cracovia jak na razie jest bezradna w drugiej połowie. Lechia kontroluje przebieg spotkania.

8
2
1
2
48'

Kolejny szybki atak gdańszczan, piłka trafiła na lewą stronę do Ilkaya Durmusa, ale ten zagrywał za mocno w kierunku Flavio Paixao. Choć z drugiej strony niewiele brakowało, a mielibyśmy całkiem niezły centrostrzał.

7
3
2
2
1
47'

Ładna akcja Lechii, ale zakończył ją bardzo niecelnym strzałem z ostrego kąta Ceesay. Inna sprawa, że i tak był spalony.

3
2
2
7
2
46'

Zaczynamy drugą połowę.

5
1
17:00

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

1
45'

Długie podanie na lewą stronę i po interwencji Żukowskiego będzie korner dla gości.

2
1
1
5
44'

Lechia panuje nad sytuacją. Cracovia nie jest w stanie szybko odpowiedzieć.

5
3
1
1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Gajos.

To jest nieprawdopodobne. Lechia prowadzi po absolutnie kuriozalnym golu. Gajos oddał bardzo zły strzał z rzutu wolnego, ale piłka odbiła się od interweniującego Marcosa Alvareza i kompletnie zmyliła Niemczyckiego.

36
15
3
8
6
40'

Cracovia powinna prowadzić! Świetne dogranie z lewej strony na piąty metr, ale Rapa nie potrafił strzelić niemal do pustej bramki! Futbolówkę na linii zatrzymał Conrado!

9
6
6
4
5
39'

Teraz to Cracovia dłużej utrzymuje się przy piłce. Lechia niby pressuje, ale niewiele z tego wynika.

3
3
2
37'

Flavio Paixao łatwo uwolnił się spod krycia rywala, poprawił piłkę i huknął zza pola karnego, ale efekt był daleki od oczekiwanych. Strzał wyraźnie nad bramką.

1
6
36'

Czekał na podanie Marcos Alvarez, ale nie upilnował linii spalonego. Podawał van Amersfoort, ale partner nawet nie wystartował do piłki.

2
1
1
1
35'

Mniej ciekawy okres meczu. Niewiele się dzieje na boisku. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
3
32'

Długie podanie w kierunku Ilkaya Durmusa, ale szybszy przy piłce był Niemczycki. Zawodnicy wpadli na siebie w polu karnym Cracovii i sędzia odgwizdał faul Turka.

1
2
1
2
31'

Pół godziny gry za nami. Nie jest to wielkie widowisko, ale z drugiej strony nie ma na co przesadnie narzekać. Oglądaliśmy gorsze spotkania.

1
1
2
29'

Dobra centra Ilkaya Durmusa z rzutu rożnego, minął się z piłką Niemczycki, ale Żukowski strzelił nad poprzeczką.

1
2
1
4
28'

Ceesay przeprowadził efektowną akcję prawą stroną, minął rywala na zamach, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner dla Lechii.

1
2
1
2
27'

Raz jeszcze urwał się prawą stroną Hanca, ale zacentrował za lekko i wyjaśnili sytuację zawodnicy Lechii.

2
26'

Zamieszanie w polu karnym po tym rzucie rożnym, ale ostatecznie wybili piłkę gdańszczanie.

1
3
1
1
25'

Rzut rożny dla Cracovii po akcji lewą stroną. Kopacz na wślizgu wybija piłkę.

1
1
1
2
24'

Lechia szybko wyszła z kontrą, podanie z prawej strony otrzymał Flavio Paixao, ale jego centrę zablokował Rodin. Portugalczyk domagał się rzutu karnego, ale nie było ku temu podstaw.

2
2
1
1
24'

Alomerović bez problemów łapie piłkę po strzale z dystansu van Amersfoorta.

3
2
1
22'

Ponownie w akcji Maloca, tym razem w defensywie, ofiarnie blokował dośrodkowanie Hanki.

1
4
1
21'

Maloca próbował uruchomić dłuższym podaniem Gajosa, ale ten nie wystartował w porę do piłki. Lechia łatwo oddaje posiadanie rywalom.

1
1
2
2
3
18'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Lechię, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej po dośrodkowaniu Gajosa.

1
4
2
2
17'

Indywidualny rajd przeprowadził Ilkay Durmus, minął paru rywali, wreszcie wbiegł w pole karne, ale nie miał za bardzo z czego uderzyć i w efekcie podał piłkę Niemczyckiemu.

1
1
2
15'

Ależ świetną kontrę mieli goście. Rapa był zupełnie niepilnowany z prawej strony, ale Marcos Alvarez zagrał zbyt mocno w jego kierunku i boczny obrońca Cracovii nie zdołał opanować piłki.

1
3
3
1
13'

Bezpośredni strzał z rzutu wolnego oddał Luis Rocha, ale trafił w stojącego w polu karnym rywala.

5
12'

Goście wymienili kilka podań na jeden kontakt, wreszcie Marcos Alvarez był faulowany blisko bocznej linii pola karnego. Niebezpieczny rzut wolny dla Cracovii.

4
10'

Sędzia dostał sygnał z wozu VAR, że nie doszło do przekroczenia przepisów. Gramy dalej.

3
1
1
1
1
9'

Szybka akcja Lechii, dośrodkowanie Conrado z lewej strony, po którym gdańszczanie reklamowali zagranie ręką jednego z obrońców gości.

2
1
1
1
8'

Tymczasem akcja Cracovii, strzelał z ostrego kąta Marcos Alvarez, ale trafił tylko w boczną siatkę.

1
2
2
7'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Zaucha. Tym razem zawodnik gości nie uniknął już kary za faul taktyczny.

4
2
1
1
5'

Dośrodkowanie Gajosa, po którym strzelał głową Flavio Paixao, jednak wyraźnie się pomylił.

1
1
2
3
1
5'

Żukowski efektownie poradził sobie z Zauchą przy linii bocznej. Piłkarz Cracovii musiał faulować. Gdańszczanie mają rzut wolny.

1
1
2
1
3'

Lechia od pierwszych minut stara się dłużej utrzymywać przy piłce.

2
2'

Niezła akcja Durmusa, przełożył parę razy nogi nad piłką, ale jego uderzenie z ostrego kąta zostało zablokowane przez rywali.

1
1
czas Start meczu
17:00

Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment początek spotkania.