Liga Mistrzów: I runda eliminacyjna, rewanże
14 lip 2021 20:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Mattias Johansson.

Gospodarze wbijają gwóźdź do trumny. Piękna akcja, parę zagrań na jeden kontakt, Johansson podał w pole karne do rezerwowego Pekharta, który z sześciu metrów wpakował piłkę do siatki.

156
54
23
13
16
90+3'

Jeszcze próbują przyjezdni, ale atakują zbyt małą liczbą zawodników, by zagrozić bramce Boruca.

17
7
7
4
6
90+1'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Sondre Brunstad Fet. Wchodzi: Elias Hagen.

3
90'

Sędziowie przedłużyli spotkanie o minimum pięć minut.

6
5
14
5
10
90'

Korner dla Legii w końcówce.

24
7
5
3
6
90'

Ostatnie minuty meczu w Warszawie. Kibice Legii odśpiewują "Mazurka Dąbrowskiego".

21
7
3
2
4
88'

Zamieszanie w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego, jednak jakimś cudem wybronili się przyjezdni.

4
2
2
8
1
87'

Ładna i szybka akcja Legii! Johansson podawał płasko do Pekharta, ale ten został uprzedzony przez obrońcę, który był bliski trafienia samobójczego.

2
1
2
1
1
86'

Gra została wznowiona. Legia otrzymuje się przy piłce. Goście zaś jakby przestali już wierzyć w końcowy sukces. Brakuje wśród nich tej energii z początku spotkania.

4
7
3
3
6
85'

Skurcze łapią Mladenovicia.

3
12
4
6
8
83'

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu wolnego, odegranie Wieteski, blisko na piątym metrze był Pekhart, ale został umiejętnie przyblokowany przez dwójkę defensorów gości.

1
4
1
1
6
83'
8
4
3
1
3
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Tounekti. Faulowany blisko pola karnego gości Luquinhas.

1
81'

Z rzutu wolnego centrował Berg, najwyżej w polu karnym wyskoczył Hoibraten, ale źle trafił w piłkę, w efekcie czego oddał niecelny strzał.

3
4
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za protesty, jak na Serba przystało.

8
4
4
3
6
79'

Goście z Norwegii starają się zmniejszyć rozmiary porażki w dwumeczu, jednak ich próby nie są zbyt udane.

1
4
77'

Ładnie pograli legioniści, jednak Andre Martins tym razem nie popisał się przy dośrodkowaniu i piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

3
4
2
3
5
76'

Strzelał z dystansu Andre Martins... piłka odbiła się od obrońcy gości i wyleciała na rzut rożny.

4
2
1
Czy Legia podwyższy prowadzenie w ostatnim kwadransie?
4
1
1
75'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Pernambuco. Wchodzi: Axel Lindahl.

Axel Lindahl #11
Pernambuco #28
1
1
74'

Prawdopodobnie zakończył się ten mecz dla Pernambuco, który doznał kontuzji.

1
1
3
2
4
72'

A Boruc kolejny raz łapie piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

4
4
3
2
5
72'
71'

Faul taktyczny Jędrzejczyka i może mówić o sporym szczęściu legionista, bo sędzia spokojnie mógł pokazać mu żółtą kartkę.

3
1
2
70'

Tym razem niecelnie podawał Boruc. Sporo jest takich fragmentów w tym spotkaniu. Legia niby spokojnie rozgrywa piłkę, aż wreszcie w niewytłumaczalny sposób ją traci.

3
1
1
69'

Poprzeczka ratuje Legię! Dośrodkowywał Pernambuco, a centymetrów do szczęścia zabrakło Tounektiemu.

4
5
15
7
5
69'

Dobre dośrodkowanie z prawej strony, ale nie popełnił błędu Hołownia i wybił piłkę na rzut rożny.

2
4
67'

Legia znów traci piłkę na własnej połowie, głównie przez nonszalancję. Na zbyt dużym spokoju próbowali wyjść spod pressingu podopieczni Michniewicza i łatwo oddali posiadanie rywalom. Ci jednak nie skorzystali z prezentu.

2
2
1
66'

Kontratak Legii przerwany przez Pernambuco, który faulował Kapustkę.

3
3
2
63'

Z narożnika pola karnego uderzał Tounekti, ale nie sprawił problemów Borucowi.

5
1
2
2
5
63'

Slisz podawał prostopadle w kierunku Luquinhasa, ale ten nie przypilnował linii spalonego i sędzia podniósł chorągiewkę.

2
1
4
62'

Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska. Dwie bramki przewagi w dwumeczu sprawiają, że w grze gospodarzy widać coraz więcej luzu.

1
1
2
1
1
60'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Hugo Vetlesen. Wchodzi: Sebastian Tounekti.

Hugo Vetlesen #10
2
1
60'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Brede Moe. Wchodzi: Sigurd Kvile.

Sigurd Kvile #26
Brede Moe #18
2
3
1
60'

FK Bodo/Glimt. Schodzi: Erik Botheim. Wchodzi: Lasse Selvag Nordas.

Lasse Selvag Nordas #24
Erik Botheim #20
2
1
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kapustka. Brzydki faul w środkowej strefie boiska. Spóźniony wślizg.

Legia Warszawa
9
4
2
5
14
57'

Popsuł kolejną okazję Mladenović. Miał bardzo dużo miejsca po lewej stronie, pokazywał się do podania Luquinhas, ale Serb wybrał będącego na dalszym słupku Juranovicia, który nie potrafił dobrze opanować piłki.

2
1
1
3
2
56'

Długo konstruowali tę akcję gospodarze, jednak wszystko zwieńczył bardzo nieudanym dośrodkowaniem Mladenović.

4
1
1
3
55'

Gra wznowiona. Legia buduje kolejny atak.

2
1
1
54'

Botheim doznał urazu. Służby medyczne na boisku.

5
1
4
3
6
53'

Legia kontroluje wydarzenia na boisku i nie pozwala rywalom na zbyt wiele w drugiej połowie.

4
3
2
1
2
52'

Juranović zagrywał prostopadle w stronę Emreliego, ale trochę za mocno. Sporo miejsca w środkowej strefie boiska mają legioniści.

1
2
1
1
50'

Ładna akcja Legii. Pograli Emreli i Kapustka, ale Polak nie zdołał czysto trafić w piłkę. Zamykał jeszcze akcję na dalszym słupku Luquinhas, atakował futbolówkę na wślizgu, lecz zabrakło mu centymetrów.

1
1
1
3
50'

Koszmarne podanie wszerz boiska w wykonaniu Juranovicia, ale na jego szczęście Pernambuco nie opanował piłki i goście nie ruszyli z kontrą.

1
3
3
4
49'

Pewne piąstkowanie Boruca po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

3
2
3
1
1
48'

W odpowiedzi goście, ale nie popisał się Veltesen. Miał trochę miejsca przed polem karnym, kopnął piłkę... jednak trudno stwierdzić czy był to strzał czy podanie. Piłka poleciała daleko obok słupka.