Czechy. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Michal Sadilek.

Przerwa na picie. Włosi nie wypuszczają rywali z własnej połowy.

1
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Domenico Berardi. Asystował mu Lorenzo Insigne. Szybka akcja, wystawienie piłki w polu karnym i gol prawie na pustą bramkę. Włosi się bawią!

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Ciro Immobile. Piękne podanie, Insigne nie myli się w sytuacji sam na sam! Włosi dominują!

64'

Włochy. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Bryan Cristante.

61'

Czechy. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Petr Sevcik.

Petr Sevcik #13
Lukas Masopust #12
2
61'

Czechy. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Matej Vydra.

58'

Dobra centra, wbiega Chiellini i... posyła piłkę tuż nad poprzeczką. Przerażająca była bierność Czechów w tej sytuacji.

54'

Insigne kręci rywala, strzela ze skraju pola karnego, ale prosto w bramkarza.

50'

Włosi w ofensywie. Mają rzut wolny. Strzał z ostrego kąta i broni to jakimś cudem zasłonięty Pavlenka!

46'

Czechy. Schodzi: Michal Krmencik. Wchodzi: Patrik Schick.

46'

Czechy. Schodzi: Antonin Barak. Wchodzi: Tomas Soucek.

czas Druga połowa
46'

Czechy. Schodzi: Ondrej Celustka. Wchodzi: David Zima.

David Zima #17
Ondrej Celustka #3
1
45'

Włosi cały czas w posiadaniu piłki. Doliczono 2 minuty.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolo Barella. Strzał zza pola karnego na poślizgu, jeszcze rykoszet i piłka przelobowała bramkarza. 2:0 dla Włochów, ale przy obu bramkach mieli szczęście!

39'

Insigne, wypuszczony w polu karnym. Insigne, Insigne i... od bramki Czesi. Wygonił się, klasycznie o ten jeden zwód za dużo.

35'

Insigne szuka Berardiego pod bramką, ale ten zablokowany. Italia ma jednak rzut rożny.

33'

Przerwa na picie.

1
1
32'

Włosi nie schodzą z połowy rywala, grają spokojnie.

29'

1
27'

Trochę taki chaotyczny fragment gry, nieporządek z obu stron, dużo fizycznej walki.

23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Centra Insigne na Berardiego, ale czyszczą to obrońcy. Do wolnej piłki dopada Immobile, wkręca rywala, strzela przy bliższym słupku i zdobywa bramkę! RYkoszet utrudnił dodatkowo zadanie bramkarzowi. Włosi prowadzą!

1
2
2
21'

Bonucci wraca, a Czesi okopali się pod polem karnym gospodarzy.

1
1
19'

Przerwa w grze, Bonucci jest opatrywany przez lekarzy.

1
16'

Próba teraz strzału Locatelliego, ale daleka od doskonałości.

1
15'

Włosi grają za wolno, Czesi to dobrze czytają i dlatego są w stanie wyprowadzić kontrataki. Pod bramką brakuje jednak dobrego zagrania.

13'

Jest dośrodkowanie, ale wybite za boisko. Cały czas jednak jesteśmy pod bramką Italii.

12'

Rzut wolny dla Czechów, blisko pola karnego. Może być groźnie.

9'

Trochę Włosi uspokoili grę. Wyżej wychodzi do nich Darida w pomocy.

7'

Kontra Czechów, jest centra, pędzi do piłki Kral, ale się z nią mija. Mają goście za to korner.

1
5'

Włosi już zaczynają zdobywać przewagę w środku pola i prowadzić grę.

1
1
2'

Na razie obie ekipy grają długimi piłkami, które spokojnie łapią bramkarze i zgarniają obrońcy.