1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Edinson Cavani.

Manchester United robi co chce na połowie przeciwnika. Gospodarze mają bardzo dużo miejsca. Mason Greenwood umościł sobie piłkę na prawej stopie, a interwencję utrudnił Antonio Mirante rykoszet od rozpaczliwie broniącego wślizgiem defensora.

28
19
4
2
3
83'
2
2
2
1
2
80'

Henrich Mchitarjan próbował wskrzesić nadzieję przyjezdnych. Kopnięta przez Ormianina zza pola karnego piłka przetoczyła się wyraźnie poza lustrem bramki Davida de Gei.

1
1
3
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Bruno Fernandes.

Kwadrans do końca podstawowego czasu w pierwszym meczu i powoli jest po dramaturgii w półfinale Ligi Europy. Manchester United jest potężnie rozpędzony, a AS Roma gra w obronie jak zwykle. Paul Pogba przymierzył do siatki precyzyjnym strzałem głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Bruno Fernandesa. Futbolówka ominęła bezradnego Chrisa Smallinga.

Manchester United
27
14
3
2
4
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Pewne wykonanie jedenastki przez Bruno Fernandesa. Wykorzystał on możliwość powiększenia przewagi Manchesteru United po przewinieniu Chrisa Smallinga na Edinsonie Cavanim. Gospodarze coraz bliżej finału Ligi Europy po strzeleniu już trzech goli w drugiej połowie.

29
18
2
2
4
69'

Rzut karny dla Manchesteru United za przewinienie na Edinsonie Cavanim. Faulował Chris Smalling.

6
3
1
2
7
68'

Po kolejnej zmianie rezultatu była jedna szansa na doprowadzenie do remisu. David de Gea nie dał się pokonać strzałem zza pola karnego Edina Dzeko. W odpowiednim miejscu znajdował się bramkarz reprezentacji Hiszpanii. Podobnie jak Antonio Mirante po próbie Luke'a Shawa.

1
2
5
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Manchester United na prowadzeniu. Drugi zwrot akcji w meczu na Old Trafford! Edinson Cavani poprawił swoje statystyki w konfrontacjach z Giallorossimi. Bardzo banalnie przeprowadzona akcja przez gospodarzy. Aaron Wan-Bissaka miał bardzo dużo miejsca w polu karnym i choć jego uderzenie zostało obronione przez Antonio Mirante, to wykonanie dobitki przez Urusa było formalnością.

27
13
4
3
4
63'

Edinson Cavani mógłby grać z rzymianami co tydzień.

2
1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Chris Smalling za przewinienie na Bruno Fernandesie.

60'

Po dośrodkowaniu Ricka Karsdorpa piłka została wyekspediowana na korner przez Scotta McTominaya. Całe zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego powinno być zakończone uderzeniem Lorenzo Pellegriniego. Naprawdę trudno wytłumaczyć, dlaczego zdecydował się jeszcze na podanie do Edina Dzeko.

1
58'

Odrobina spokoju dla zespołu z wiecznego miasta. AS Roma nie ma jednak zamiaru przejmować inicjatywy i proponować swoich warunków rywalizacji. Jej pomysłem jest zagrażanie Manchesterowi United żwawymi wypadami.

1
1
1
1
55'

Ponownie pod dużą presją Giallorossi. Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza od szturmu Manchesteru United. Edinson Cavani przestrzelił z dogodnej pozycji z centrum pola karnego, a dośrodkowanie Luke'a Shawa zostało z problemami wyekspediowane.

1
2
1
1
54'

Edinson Cavani dopadł przeciwnika. 2:2!

3
2
1
52'

AS Roma czuje się dobrze w kontratakach. Również ostatnia akcja podopiecznych Paulo Fonseki zapowiadała się interesująco. Po dośrodkowaniu Henricha Mchitarjana zabrakło zdecydowania Lorenzo Pellegriniemu, który ani nie uruchomił podaniem Edina Dzeko, ani nie oddał strzału.

1
1
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba za staranowanie interweniującego na przedpolu Antonio Mirante.

1
1
1
2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Villar za przewinienie na Paulu Pogbie.

Gonzalo Villar #14
AS Roma
1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Bruno Fernandes.

Manchester United doprowadził do remisu krótko po przerwie. To powinno dodać energii do przeprowadzania kolejnych ataków gospodarzom. Podręcznikowo przeprowadzona akcja w odpowiedzi na zmarnowany kontratak rzymian. Podanie w pole karne do Edinsona Cavaniego, który huknął w okienko obok zdezorientowanego i bezradnego Antonio Mirante.

23
12
2
3
3
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Manchesterze. Gospodarze muszą zorganizować się do bardziej bezpośredniego ataku i wziąć przykład z lokalnego wroga Manchesteru City, który po przerwie odwrócił wynik spotkania z Paris Saint-Germain w półfinale Ligi Mistrzów.