Doliczone trzy minuty.

1
2
87'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skuteczne piąstkowanie zaprezentowane przez bramkarza reprezentacji Norwegii.

2
1
3
82'

Druga połowa nie jest tak napakowana sytuacjami podbramkowymi jak pierwsza. Ciekawe, co jeszcze zaproponują piłkarze obu reprezentacji w ostatnich minutach spotkania.

1
78'

Memphis Depay nie zdołał oddać strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Od początku spotkania napastnik reprezentacji Holandii nie ma łatwości w dochodzeniu do sytuacji podbramkowych.

2
1
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu. Nie zmienia się zasadniczo obraz tego spotkania. Holandia męczy się w ataku pozycyjnym, Norwegia zagraża przede wszystkim szybkimi wypadami Martina Odegaarda oraz Erlinga Haalanda.

73'

Holandia stara się przedrzeć w pobliże bramki Andrego Hansena. Duża liczba podań i generalnie udaje się zdobywać przestrzeń, ale już dostarczenie piłki centralnie ustawionemu Memphisowi Depayowi jest skomplikowanym zadaniem.

70'

Pozostało 20 minut i pachnie rozstrzygnięciem tego spotkania. Reprezentacja Holandii denerwuje się swoimi niepowodzeniami, na najmniejsze jej potknięcie czekają podopieczni Stalego Solbakkena.

1
68'

Norwegia. Schodzi: Mathias Normann. Wchodzi: Patrick Berg.

wchodzi Wchodzi
Patrick Berg #8
schodzi Schodzi
1
67'

Holandia musi nieustannie uważać na nieco rozczarowanego niewykorzystanymi sytuacjami podbramkowymi Erlinga Haalanda. Na razie piłkarze obu drużyn mogą odrobinę odetchnąć, ponieważ jest przerwa spowodowana urazem.

64'

Holandia niedokładna w pobliżu pola karnego. W tej sytuacji Norwegia przeprowadziła kontratak, a Erling Haaland nieomal odzyskał dla niej prowadzenie. Uderzenie najskuteczniejszego zawodnika skandynawskiego zespołu zakończyło się lądowaniem piłki na słupku.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Odegaard na obrzeżach własnego pola karnego.

59'

Norwegia. Schodzi: Marcus Pedersen. Wchodzi: Julian Ryerson.

Julian Ryerson #14
Marcus Pedersen #22
59'

Norwegia. Schodzi: Jens Petter Hauge. Wchodzi: Mats Moller Daehli.

Mats Moller Daehli #20
1
1
59'

Długo rozgrywana akcja przez gości zakończyła się strzałem z dystansu. Georginio Wijnaldum nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Andrego Hansena.

56'

Poradzili sobie przyjezdni po dalekim wrzucie z autu Mathiasa Normanna. W powietrzu najlepiej zachował się czujny Virgil Van Dijk.

54'

Pierwsza szansa na zmianę wyniku po powrocie drużyn z szatni na boisku. Dośrodkowanie z prawego skrzydła, a Virgil Van Dijk główkował w Andrego Hansena. Skuteczna reakcja bramkarza reprezentacji Norwegii.

1
52'

Podobnie jak na początku pierwszej połowy spotkania reprezentanci Holandii prezentują możliwości w ataku pozycyjnym. Powoli przesuwają się po boisku gracze z Beneluksu.

50'

Bez szaleństw w pięciu minutach po wznowieniu rywalizacji. Virgil Van Dijk podłączył się do ataku reprezentacji Holandii, ale swoim crossowym podaniem nie uruchomił kompana ustawionego na prawej stronie boiska.

46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Oslo. Tym razem od środka gospodarze grających w czerwonych strojach z białymi elementami. Z kolei Holandia w czarnych koszulkach i spodenkach z pomarańczowymi wstawkami.

46'
komentarz

1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
45'

19:48

Nie zatrzymuje się!

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Morten Thorsby za wślizg w nogi rozpędzającego się przeciwnika.

39'

Norwegia musi zapomnieć o prowadzeniu. Davy Klaassen i 1:1.

1
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Davy Klaassen. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Holandia zdążyła doprowadzić do remisu w pierwszej połowie. Spotkanie rozpoczyna się w pewien sposób od początku, ale czasu na jego rozstrzygnięcie pozostało mniej. Davy Klaassen wbiegł bezkarnie w środek pola karnego i strzelił szóstego w karierze gola dla reprezentacji. Wykorzystał on płaskie dośrodkowanie rozpędzonego na prawej stronie Georginio Wijnalduma.

35'

Pogubili się Holendrzy, ale przeciwnicy również nie potrafili przeprowadzić składnego ataku i zagrozić debiutantowi Justinowi Bijlowowi. Jeszcze 10 minut podstawowego czasu w pierwszej połowie.

19:48

1
32'

Erling Haaland pracuje z doświadczonymi obrońcami reprezentacji Holandii. Pokazał już kilkanaście minut temu, że jest niebezpieczny i potrafi poradzić sobie z Virgilem Van Dijkiem oraz Stefanem de Vrijem.

1
29'

Była szansa na podwojenie prowadzenia Norwegii. Dwubramkowa zaliczka byłaby już niezłym kapitałem. Po płaskim dośrodkowaniu piłka przelała się jednak po stopie niepilnowanego zawodnika sposobiącego się do strzału z kilkunastu metrów.

28'

Zaostrzyła się rywalizacja w stolicy Norwegii. Nie tylko Szymon Marciniak musi nabiegać się za poszkodowanymi przyjezdnymi, ale również zapracowani są masażyści reprezentacji Holandii. Na szczęście, selekcjonerzy nie muszą dokonywać spowodowanych kontuzjami zmian.

27'

Natychmiastowa reakcja klubu z Dortmundu w mediach społecznościowych.

1
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elyounoussi za przytrzymanie przeciwnika.

24'

Po zmianie rezultatu zrobiło się już gorąco pod bramką podopiecznych Stalego Solbakkena, ale nie ma wyrównania. Gospodarze ofiarnie zapobiegli nieszczęściu. Aktualnie Szymon Marciniak rozmawia z poszkodowanym w walce o piłkę Memphisem Depayem.

2
2
22'

Erling Haaland dał prowadzenie gospodarzom!

1
1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Stefan Strandberg.

Norwegia na prowadzeniu i zrobiło się głośno w Oslo. Erling Haaland wykorzystał drugą sytuację podbramkową w meczu i ukarał niepoważne zachowanie Virgila Van Dijka oraz Stefana de Vrija. Największa gwiazda zespołu ze Skandynawii oddała precyzyjne uderzenie i Justin Bijlow wyłącznie odprowadził sunącą po murawie futbolówkę do siatki.

4
18'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind za przewinienie taktyczne.

2
1
15'

Na zakończenie pierwszego kwadransa meczu premierowa sytuacja podbramkowa reprezentacji Norwegii. Po kontrataku. Jens Petter Hauge uruchomił podaniem rozpędzonego Erlinga Haalanda, którego uderzenie zostało zatrzymane przez Justina Bijlowa. Gwiazda Borussii Dortmund trafiła prosto w bramkarza.

1
13'

Strata Pomarańczowych na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Inna sprawa, że gospodarze ponownie nie potrafili zorganizować się do kontrataku, co powoli powoduje konsternację na trybunach. Norwedzy głównie przyglądają się posiadającym piłkę Holendrom.

9'

Jedenastka wybrana przez selekcjonera gości.

7'

Holandia prezentuje swoje możliwości w ataku pozycyjnym. Drużyna z Beneluksu jeszcze raz przetestowała gospodarzy dośrodkowaniem. Tym razem poradzili sobie piłkarze broniący i nie dopuścili do oddania strzału na bramkę Andrego Hansena.

4'

Interesująco od pierwszych minut spotkania. Po raz pierwszy w szesnastce Holandii szarżował Erling Haaland, ale nie oddał celnego strzału. Po przeciwnej stronie boiska dokonał tego Cody Gakpo i Andre Hansen musiał ratować reprezentację Norwegii sparowaniem futbolówki na korner.

2'

Holandia wyszła na boisko w czarnych koszulkach i spodenkach z pomarańczowymi elementami. Właśnie ona oddała premierowe uderzenie zza linii pola karnego. Przymierzyć w lustro bramki Andrego Hansena nie udało się wysoko ustawionemu Jurrienowi Timberowi.

14:50

Przygotowania Pomarańczowych w przeddzień meczu.

14:50

Identyczny bilans jak Norwegia posiada w eliminacjach Holandia. Po porażce 2:4 z Turcją potrafiła pozytywnie zareagować i zwyciężyć 2:0 z Łotwą oraz 7:0 z Gibraltarem. Na razie Pomarańczowi są na drugim miejscu w tabeli, które na zakończenie eliminacji będzie oznaczać grę w barażach.