Messi uderzył rywala. Sędzia biegnie do monitora. Będzie czerwona kartka?

30
24
36
119'

To już ostatnie sekundy. Barcelona nie potrafi zagrozi piłkarzom z Bilbao. Nerwowo na boisku.

26
9
2
10
11
117'

Rzut rożny dla Barcelony. Obrońcom Athletiku udało się wybić piłkę.

8
2
4
7
13
115'

9
112'

Błąd obrony i bramkarza Barcelony, uderzał Vesga, ale przeszkodził mu... Nunez.

10
6
3
1
2
111'

Do dogrania doszedł Griezmann, strzał z woleja poszybował jednak obok bramki.

13
7
4
20
9
110'

3
110'

Dośrodkowanie w pole karne Athletiku, piłki we własnej bramce omal nie umieścił Unai Nunez.

4
2
2
6
6
109'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Asier Villalibre.

8
3
2
1
2
108'

Atak pozycyjny Barcelony. Athletic nie kwapi się do ataku, czeka na ruch rywala.

5
2
3
4
7
106'
106'

Athletic Bilbao. Schodzi: Inaki Williams. Wchodzi: Jon Morcillo.

8
106'

Sędzia rozpoczął 2. część dogrywki.

5
5
3
2
5
105+2'

Poszkodowani pozbierali się z boiska. Wszystko wygląda, że ze zdrowiem piłkarzy jest dobrze.

4
3
3
2
3
105+1'

De Jong zderzył się głową z rywalem. Holender ucierpiał.

1
2
2
13
6
105'

Po dośrodkowaniu Griezmann we własnym polu karnym trącił piłkę. Do siatki starał się ją wbić Unai Nunez. Zabrakło mu niewiele.

6
2
2
2
4
103'

Barcelona nie potrafi zagrozić rywalom. Piłkarze Koemana wymieniają sporo podań, ale niewiele to daje.

3
99'

Atak pozycyjny Barcelony. Sił coraz mniej, czasu również.

5
3
2
3
1
97'
5
3
3
2
2
96'

Z pola karnego uderzał Martin Braithwaite, wprost w bramkarza.

2
1
1
2
3
95'
7
4
4
2
4
93'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Inaki Williams. Asystował mu Mikel Vesga. Vesga przed polem karnym do Williamsa, ten uderzył z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Piękny gol i Athletic bliżej trofeum. 2:3!

65
29
14
22
37
93'

Barcelona stara się atakować, Athletic spokojnie na własnej połowie czeka na rywala.

4
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

2
3
1
5
90+3'

Nerwowo na boisku, jednak czekają nas prawdopodobnie jeszcze dwa kwadranse meczu.

6
1
1
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
4
1
2
3
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Asier Villalibre. Asystował mu Iker Muniain. Muniain  rzutu wolnego na piąty metr, a Villalibre wpakował piłkę do bramki. 2:2!

43
25
9
20
54
88'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Miralem Pjanić.

9
2
1
1
4
87'

Do dogrania doszedł Inaki Williams, jednak uderzył niecelnie.

5
6
1
86'

Atak pozycyjny Athletiku, Barcelona skupiona w okolicach własnego pola karnego.

6
3
3
1
84'

Powinno być po meczu, jednak De Jong nie potrafił pokonać Simona.

2
4
1
4
13
83'
83'
81'

Athletic Bilbao. Schodzi: Unai Vencedor. Wchodzi: Mikel Vesga.

Unai Vencedor #27
4
2
3
2
1
80'

Athletic Bilbao. Schodzi: Ander Capa. Wchodzi: Alex Berenguer.

Alex Berenguer #12
5
3
2
3
1
80'

Uderzał Raul Garcia, piłka minęła bramkę Barcelony.

5
4
3
3
79'

Athletic stara się zaatakować. Piłkarze z Bilbao czasu mają już jednak niewiele.

6
2
2
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Jordi Alba. Dembele do Alby, ten z pola karnego do Griezmanna. Francuz z siedmiu metrów trafił do bramki na 2:1!

53
23
7
16
20
75'

Kwadrans do końca. W ataku Barcelona, jednak Messi i spółka bez okazji bramkowych.

2
5
5
1
71'

Kto zada cios? Minuty płyną, a okazji bramkowych wciąż jak na lekarstwo.

2
1
2
5
4
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Garcia.

5
2
67'

Błąd Araujo, który wyłożył piłkę Williamsowi. Ten natychmiast uderzył, jednak pomylił się o pół metra!

4
4
3
1
1
64'

Cały czas gra toczy się w środku pola. Niewiele się dzieje, nikt nie chce zbytnio ryzykować.

4
1
2
61'

Przed nami ostatnie dwa kwadranse. A może jednak jeszcze dogrywka. Wyrównane spotkanie.