Trzy minuty nadziei dla Spurs. Tyle co najmniej doliczył arbiter.

Dośrodkowanie na Laporte'a, lecz strzał łapie Lloris.

1
86'

Reguilon na przebój lewym skrzydłem, dośrodkowywał wślizgiem, ale nic z tego.

85'

Dier i Alderweireld ratują wślizgami zespół przed kolejnym podaniem otwierającym drogę do bramki Llorisa.

1
1
83'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Rodri.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aymeric Laporte. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Dośrodkowanie Belga z rzutu wolnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Laporte i głową pokonał Llorisa! A wszystko zaczęło się od bezsensownego faulu Serge'a Auriera tuż przed polem karnym.

6
3
2
4
3
81'

Dośrodkowanie Cancelo w stronę Fodena, ale pracują obrońcy Tottenhamu we własnym polu karnym.

1
80'

Bale zaczął wyprowadzanie piłki na połowie City, ale zagrał ponad głowami obrońców i... stracił.

1
78'

Kolejna bardzo dobra interwencja Alderweirelda.

1
77'

Starcie Walkera i Reguilona. Ucierpiał obrońca Tottenhamu.

1
75'

Coraz bliżej celu City. Kolejny rzut rożny, ale znów wybijają piłkę obrońcy.

1
74'

Tottenham wygląda, jakby czekał na dogrywkę. Ale nie jest powiedziane, żę do niej dojdzie dziś.

73'

Samotny rajd Mahreza, zejście do środka i strzał lewą nogą w światło bramki. Znów kapitalnie rzuca się Lloris.

72'

Kontra City, Sterling wyprzedził wszystkich obrońców, zagrął piłkę do Gundogana, ale Niemiec źle złożył się do strzału.

1
71'

Piłka centrowana z prawej strony przez De Bruyne i dobre wyjście zalicza Lloris.

69'

To mogła być najlepsza okazja dla Kogutów w meczu.

68'

Rzut rożny mieli piłkarze City. Krótko rozegrany, ale przeciągnięte dośrodkowanie w stronę Sterlinga.

1
67'
65'

Winks chciał górną piłką przelobować linię obrony. Raczej się nie udało, choć po kiksie Diasa zrobiło się niebezpiecznie.

1
1
64'

Gundogan wysoko na Mahreza, ale za wysoko, jak się potem okazało.

1
63'

Znakomicie zapowiadającą się kontrę Kogutów zepsuł Hoejbjerg, który dostał piłkę od Kane'a. Duńczyk nie zrozumiał się z Reguilonem, do którego zagrał piłkę.

1
61'

Cancelo miękko w stronę Sterlinga, ale za mocno. Z prawej strony zacentrował Mahrez, lecz Gundogan główkował nad poprzeczką.

1
60'

Błąd Auriera, Sterling przyspieszył z piłką, ale za mocno ją sobie wypuścił.

1
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

Manchester City
57'

Cancelo pokusił się o strzał po ziemi z ostrego kąta, lecz Lloris sobie z nim poradził.

56'

Nie zmienił nam się obraz gry w drugiej połowie. Dalej warunki dyktuje Manchester City.

1
55'

Sterling z daleka, ale to uderzenie nie weszłoby nawet na bramkę rugbową.

1
54'

Foden dwoma zwodami zgubił obrońców, po czym uderzył, ale w boczną siatkę.

53'

Próbował rajdem prawą stroną przedrzeć się Kane, ale stracił piłkę.

1
51'

Sprytna szybka piłka na Fodena, ale wszyscy się zawahali, bo myśleli, że będzie spalony.

50'

Zbyt mocny przerzut Winksa do Auriera na prawą stronę. Nie opanował piłki Francuz.

49'

Cancelo za mocno do Sterlinga na dobiegnięcie.

48'

Już odpowiedź i kontra City. Ruszył de Bruyne i w ostatniej chwili wślizgiem zatrzymał go Lo Celso.

48'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne City, ale interweniuje Foden.

1
1
47'

Lo Celso przymierzył z dystansu i ledwo zdążył Zack Steffen z interwencją po strzale w dolny róg bramki.

1
46'

Bez zmian oba zespoły w przerwie.

17:25

A tymczasem zaczynamy drugą połowę spotkania. Znaczy rozpoczęli ją piłkarze Spurs.

1
Kto wygra mecz?
Tottenham Hotspur
2
17:25

45+2'

Dośrodkowanie na Gundogana, ale nie było tam miejsca ani czasu na strzał.

1
45+1'

Kapitalna interwencja Llorisa po uderzeniu Cancelo!

45'

Reguilon przewracany przy linii bocznej, głośno krzyczał, ale nic z tego.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Aymeric Laporte, który przerwał kontrę Lucasa.

1
43'

Nie spieszy się Manchesterowi City, ale drużyna Guardioli jakby miała pełną kontrolę nad meczem.

1
42'

Nieudana interwencja Walkera oklaskiwana przez... kibiców Spurs.

41'

Na razie pole przed bramką City raczej niezabiegane.

40'

Piłka ponad głowami obrońców do Sterlinga, ale trochę za mocna. Nie doszedł gracz Manchesteru City.

39'

Rzut rożny dla Tottenhamu. Lo Celso jednak niedokładnie zagrał w pole karne.

38'

Ruszył Lo Celso z piłką w stronę bramki, prawym skrzydłem, lecz został zablokowany.

37'

Kolejny strzał Mahreza z dystansu, ale nad bramką.

36'

9:1 w strzałach dla City.W celnych 1:0.

1
35'

Mahrez lewą nogą z kilku metrów ponad bramką. Celował w okienko.

33'

Bardzo aktywnie pressingiem dalej piłkarze City. Ależ oni mają sił!

17:25

31'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias, choć sam twierdzi, że wślizg od tyłu w Kane'a, był czysty.

1
30'

Szybkie podanie do Sterlinga, ostry kąt, podcinka nad Llorisem i... piłka obok bramki.

1
29'

Fernandinho szukał miejsca, by napędzić akcję, lecz nie udało się dokładnie zagrać do przodu.

2
28'

De Bruyne wrzucał piłkę spod linii bocznej, ale Ruben Dias za bardzo rozpychał się w polu karnym rywala.

2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Reguilon.

Sergio Reguillon #3
2
26'

Jeszcze z rzutu rożnego wrzucał de Bruyne, lecz niedokładnie.

2
25'

Szarża prawą stroną. WRzutka de Bruyne, strzał Fodena z 4. metra, ale kapitalnie ustawił się Alderweireld i z pomocą słupka wybił tę piłkę!

3
24'

Laporte faulował Lucasa uciekającego w stronę bramki City. Piłkarze Spurs domagają się kartki, ale jej nie będzie.

3
22'

Strzał de Bruyne prosto w mur. Niewykorzystana szansa z 22 metrów.

2
21'

Niepotrzebny faul Lo Celso na de Bruyne. Belg nawet nie opanował piłki, a już został przewrócony.

2
20'

Alderweireld raczej cofał się do obrony, ale dostał piłkę, więc spontanicznie uderzył. Piłka poleciała obok bramki.

1
19'

Wrzutkę Sona z narożnika boiska wypiąstkował Steffen.

1
18'

Pierwsza próba Tottenhamu. Wrzutka w stronę Kane'a, lecz został on uprzedzony przez obrońcę.

1
17'

Zanosiło się na wrzutkę w pole karne Llorisa, ale jednak krótko rozegrali to piłkarze Guardioli i stracili piłkę.

1
1
16'

Foden faulowany przez Reguilona na skrzydle.

1
15'

Bardzo trudno wyjść Kogutom z własnej połowy w pierwszym kwadransie.

1
14'

Szybki wyrzut z autu de Bruyne, błyskawicznie piłka zagrana do niepilnowanego Sterlinga i w ostatniej chwili zablokowany Anglik.

1
13'

Trochę za mocne prostopadłe podanie do de Bruyne. Aut bramkowy dla Spurs.

1
12'

Jeszcze Sterling próbował zamykać akcję z po zagraniu z lewej strony boiska, lecz nie trafił w światło bramki.