Francja już przed tym spotkaniem miała pewny awans, ale nie zamierza spoczywać na laurach i walczy o kolejne trafienie przeciwko pognębionym Finom.

Finlandia. Schodzi: Urho Nissila. Wchodzi: Onni Valakari.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Urho Nissila #16
80'

Druga bramka dla Ukrainy! Zaledwie 4 minuty po wejściu na boisko na listę strzelców wpisał się Artem Dowbyk. Już tylko katastrofa odbierze Ukrainie awans do baraży.

1
1
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Znakomita indywidualna akcja! To już gwóźdź do trumny Finów.

5
2
1
3
75'

Za mocna wrzutka Finów w pole karne i przejęli Francuzi. Tylko na chwilę udało się odzyskać piłkę, która ostatecznie wyszła na aut.

2
1
1
72'

Finlandia. Schodzi: Jere Uronen. Wchodzi: Robert Taylor.

67'

Francja. Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

Mamy debiut!

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Kylian Mbappe.

Do tego momentu Finowie mieli minimalnie więcej strzałów ogółem. Benzema daje jednak doskonałą zmianę i wyprowadza Francję na prowadzenie. To najgorszy scenariusz dla Finów.

64'
60'

Zmiana wyniku w Zenicy. Ukraina prowadzi 1:0 po golu Ołeksandra Zinczenko. Przy takich wynikach Ukraińcy i Finowie mają po 12 punktów, ale to wschodni sąsiedzi Polaków będą wyżej w tabeli i zagrają w barażu.

1
58'

Chwilę po swoim wejściu Karim Benzema miał już swoją pierwszą okazję, ale obronił to Lukas Hradecky.

3
1
2
1
57'

Francja. Schodzi: Jules Kounde. Wchodzi: Kingsley Coman.

Didier Deschamps decyduje się na roszady, wzmacniając ofensywę.

57'

Francja. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Karim Benzema.

56'

W pierwszych 10 minutach drugiej połowy lepiej prezentują się Finowie. Nadal jednak nie ma bramek w obu meczach grupy D.

4
1
1
50'

Francuzi próbowali wyjść z kontrą, ale niedokładne podanie w środku pola sprawiło, że ponownie przy piłce gospodarze.

48'

Jules Kounde zażegnał niebezpieczeństwo z prawej strony. Finlandia w natarciu.

1
47'

Pierwsza akcja dla Finów, ale strzał niecelny.

1
46'

Francja. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Benjamin Pavard.

20:38

Dzisiejszego wieczora odbywa się siedem spotkań europejskiej części kwalifikacji do Mistrzostw świata. Rezultaty wraz z tym, jaki mają one wpływ na sytuację Reprezentacji Polski, możecie śledzić poniżej.

1
1
1
45'

Próba prostopadłego podania reprezentanta Finlandii, ale nie połapali się jego koledzy. Piłkę przejął Lloris.

41'

Ponad 40 minut gry za nami. W obu spotkaniach grupy D mamy jak dotąd bezbramkowy remis. Pewna awansu jest Francja, a w obecnym układzie do baraży wejdzie Finlandia.

39'

Sporo gry w środku pola. Finowie próbują kolejnych ataków.

34'

Wysoki pressing Finlandii. Francuzi mają problem z wyjściem z własnej połowy.

30'

W polu karnym piłkę dostał Teemu Pukki i nie zastanawiał się długo, tylko strzelił na bramkę. Na posterunku jednak Hugo Lloris.

1
1
29'

Tym razem z dalszej odległości Mbappe, ale obok słupka. Francuzi wykorzystali błąd Finów przy wyprowadzeniu piłki.

1
25'

Spore zamieszanie w polu karnym po wybiciu bramkarza, aż w końcu uderzył Antoine Griezmann, lecz bardzo niecelnie.

22'

Glen Kamara strzelał zza pola karnego, ale mocno niecelnie. Była to jednak pierwsza próba uderzenia Finów na bramkę Hugo Llorisa.

21'

Kylian Mbappe był na skraju pola karnego i przygotowywał się do strzału, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu obrońca.

2
18'

W korespondencyjnym pojedynku grupy D pomiędzy Bośnią i Hercegowiną a Ukrainą również 0:0.

1
2
17'

Finowie jak na razie bez żadnej bardziej składnej akcji w polu karnym rywali.

1
2
10'

Goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Lukasa Hradecky'ego.

2
1
9'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rasmus Schuller po faulu na Kylianie Mbappe.

2
2
1
5'

Pierwszy poważny strzał Francuzów. Próbował Kylian Mbappe, ale życie utrudniali mu obrońcy i bez problemów piłkę złapał bramkarz.

1
1
1
czas Start meczu
20:38

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Marco Guida z Włoch.

20:38

Reprezentacja Finlandii walczy o awans do baraży. Muszą oglądać się na Ukrainę, chyba że wygrają z Reprezentacją Francji.