Liga Mistrzów: 1/8 finału, rewanże
17 mar 2021 21:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emerson Palmieri. Asystował mu Christian Pulisić. Znowu szybka kontra, Pulisic pędzi, wystawia Emersonowi, a ten mocno, po ziemi, nie daje szans Oblakowi. Chelsea pieczętuje awans!

90+3'

Chelsea FC - zmiana: schodzi Kai Havertz, wchodzi Emerson Palmieri.

90+3'

Chelsea FC - zmiana: schodzi Marcos Alonso, wchodzi Ben Chilwell.

3
1
1
1
1
90+2'

Feeeliiix i cudownie broni to Mendy! Portuglaczyk bierze na zamach jednego, drugiego obrońcę, strzela mocno i Senegalczyk odbija na refleks!

5
2
1
1
90'

Alonso na pole karne, Havertz zablokowany.

2
1
1
2
90+1'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
2
1
1
3
88'

Chelsea lepiej kondycyjnie znosi końcówkę, Havertz i james biegają, jakby dopiero wyszli na boisku. Koledzy jednak nie nadążają i grają niedokładnie.

2
1
1
1
85'

Correa walczy o piłkę na skrzydle, ale wbiega nagle Alonso, odbiera ją i daje się faulować. Chelsea zyskuje cenne sekundy.

1
1
2
2
82'

Chelsea FC - zmiana: schodzi Timo Werner, wchodzi Callum Hudson-Odoi.

81'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Stefan Savic (Atletico Madryt). Uderzył Ruedigera łokciem w mostek, przepychając się w polu karnym przy rzucie rożnym.

Atletico Madryt
8
1
12
4
2
80'

Piłka w pole karne "The Blues", jest Felix, obraca się, Felix ze strzałem i.... jest korner! Rykoszet ratuje Chelsea przed stratą gola!

1
1
3
77'

Chelsea FC - zmiana: schodzi Hakim Ziyech, wchodzi Christian Pulisic.

74'

Hermoso nie był w stanie wybić piłki, Havertz może strzelać, ale tego nie robi... Jest asekuracja defensorów.

1
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Koke (Atletico Madryt).

1
1
72'

Fantastyczna akcja Kovacicia, pędzi pod pole karne sam, jest wycięty przez Koke. To musi skończyć się upomnieniem.

1
1
1
1
69'

Atletico Madryt - zmiana: schodzi Kieran Trippier, wchodzi Thomas Lemar.

66'

Przerwa w grze, mocno Zouma ucierpiał w jednym ze starć w powietrzu. Potrzebuje pomocy medycznej.

2
3
3
64'

Obrona Chelsea lepiej zorganizowana niż na początku meczu, lepiej kryje.

2
1
62'

Znowu Werner z ostrego kąta, ale tym razem obok słupka! Trzeba szybko się wracać, Atleti rusza z akcją...

2
1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gimenez (Atletico Madryt). Ostry wślizg po tym, jak uciekła mu piłka. Gdyby wyżej podniósł nogę, byłaby czerwona kartka.

Jose Gimenez #2
1
1
1
59'

Atletico Madryt - zmiana: schodzi Luis Suarez, wchodzi Angel Correa.

1
2
1
1
57'

Ziyech zza pola karnego i instynktownie wybija to Oblak, był zasłonięty!

1
2
5
56'

Niezła piłka na Jamesa, ale nie radzi sobie z nią pod presją.

2
1
53'

Atletico Madryt - zmiana: schodzi Yannick Carrasco, wchodzi Moussa Dembele.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Yannick Carrasco #21
1
5
51'

Sporo teraz walki w środku pola, gry fizycznej.

1
1
5
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez (Atletico Madryt).

2
2
1
48'

Kontra Chelsea, Werner strzela z ostrego kąta i świetnie broni Oblak!

1
3
3
1
46'

Atletico Madryt - zmiana: schodzi Renan Lodi, wchodzi Mario Hermoso.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

2
45'

Kovacić z dystansu, ale tuż obok bramki! Dobra próba Chorwata, równie dobre ostatnie minuty w wykonaniu Chelsea.

2
3
3
1
1
42'

Zamieszanie pod bramką Atleti, Werner nie może zgarnąć piłki, Havertz wbiega, jest powalony, ale według sędziego czysto. Piłka wybita.

3
4
3
3
1
40'

Dobre podanie do Havertza, sprytny strzał przy słupku, ale czujny Oblak łapie piłkę!

1
2
2
1
2
39'

Rzuciło się Atletico do ataku. Jest strzał Felixa, ale po rykoszecie piłka ląduje w rękach bramkarza! Llorente próbuje wrzucić za to wyższy bieg i więcej biega.

1
2
3
1
2
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakim Ziyech. Asystował mu Timo Werner. Wzorowa kontra gospodarzy! Havertz wypuszcza na skrzydle Wernera, ten gra w pole karne przez nogi Savicia, a nieobstawiony Ziyech pokonuje z bliska Oblaka! Słoweniec mógł lepiej się zachować, puścił piłkę pod pachą. Chelsea prowadzi, nie będzie dogrywki!

42
17
3
5
17
32'

Werner kombinacyjnie z Havertzem, ale nie opanował dobrze piłki ten drugi i ją stracił.

1
2
3
2
5
31'

Żółtą kartkę otrzymał Renan Lodi (Atletico Madryt).

4
3
5
30'

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz (Chelsea FC). Trafił łokciem w powietrzu Stefana Savicia.

1
2
4
5
29'

Atletico zaczyna zdobywać przewagę. Obrona Chelsea gra "na alibi".

3
5
2
26'

Złe wycofanie Azpilicuety, wychodzi zza pleców Carrasco, jest pociągnięty i upada. Dość teatralnie, ale upada. Hiszpan był ostatnim obrońcą. Co robi sędzia? Milczy... Powinien tu zareagować razem z VAR-em.

3
1
4
1
1
23'

Suarez ściga się z Ruedigerem, Niemiec go dopada przy linii pola karnego i atakuje barkiem. Urugwajczyk upada, nie ma odgwizdanego faulu. Decyzja sędziego słuszna.

3
3
4
1
22'

1
19'

Ziyech się zamachnął, zagarnął mu piłkę Werner, jest strzał, ale obok bramki. Powinien być korner - piłka odbiła się od nóg Savicia, ale sędzia twierdzi inaczej.

1
5
1
1
18'

Po momencie wolniejszej gry sprawy w swoje ręce bierze Atleti. Szybkie podania, jest szarża Felixa i gdyby nie interwencja Kante, Portugalczyk byłby sam na sam z bramkarzem! Wybił mu piłkę tuż przed polem karnym.

1
1
3
3
3
13'

Atak pozycyjny Chelsea, ale brak miejsca na podania. Przedziera się Werner, ale bez skutku. Potem Ziyech - tak samo, obrona jak ściana.

1
3
2
2
10'

Uruchomiony Alonso, płaski strzał ze skraju pola karnego znacznie mija jednak bramkę gości.

3
8'

Kante próbuje przebić się pod pole karne, wbiega, ale obrońca wytrąca go z rytmu i Francuz traci piłkę. Warto zwrócić uwagę na szybki doskok Atletico do przeciwnika.

2
1
3
1
3
4'

Lodi zza pola karnego, ale prosto w ręce Mendy'ego.

2
1
1
3'

Ładny rajd z Felixa, ale nie sklepał z Suarezem, nie wytrzymał Portugalczyk presji obrońców.

2
1
2'

Błędy Chelsea w obronie, piłkę ma Llorente, od razu strzela z kilkunastu metrów, ale obrońcy to blokują.

2
2
20:50

Jeszcze czekamy na wyjście z tunelu obu zespołów...