Anglia. Schodzi: Declan Rice. Wchodzi: Jordan Henderson.

Anglia. Schodzi: Jack Grealish. Wchodzi: Bukayo Saka.

87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Declan Rice. Asystował mu Jack Grealish.

Nie zapomną tego wieczoru reprezentanci Węgier. Druga połowa jest dla nich bolesna. Z kolei Anglicy bawią się wyśmienicie i uderzeniem Declana Rice'a podnieśli prowadzenie na 4:0.

26
13
4
7
8
84'

Anglia. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Jesse Lingard.

5
2
1
2
3
82'
80'

Reprezentacja Węgier po raz pierwszy ma fragment z przewagą pod względem posiadania piłki, ale to już chyba zdecydowanie za późno na przebudzenie. Spokój w obozie przyjezdnych i selekcjoner Gareth Southgate nawet nie zmienia.

2
1
4
1
1
77'

Pozostał mniej niż kwadrans podstawowego czasu i zaczyna pachnieć wysokim wynikiem. Raheem Sterling miał hektary wolnej przestrzeni na połowie reprezentacji Węgier, ale zaplątał się w starciu z Peterem Gulacsim.

4
1
1
1
2
73'

Po trzecim golu reprezentacji Anglii akcja gospodarzy z wykorzystaniem prawego skrzydła. Płaskie dośrodowanie trafiło do adresata, jednak całe zamieszanie zakończyło się strzałem ponad poprzeczką w bramce Jordana Pickforda. Bramkarz gości niezmiennie bez interwencji w tym meczu.

1
2
1
70'

Węgry. Schodzi: Bandeguz Bolla. Wchodzi: Kevin Varga.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bandeguz Bolla #14
1
1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Luke Shaw.

Można podsumowywać. Anglia przeszła cudowną metamorfozę w szatni i urządza demolkę w Budapeszcie. Harry Maguire zakończył zabawę uderzeniem do bramki po dośrodkowaniu Luke'a Shawa z rzutu rożnego. Piłka była na dłoniach Petera Gulacsiego, ale nie sparował jej poza lustro bramki.

18
6
7
6
20
67'

W porównaniu z pierwszą połową spotkania, to strzały celne zaczęły sypać się jak z rogu obfitości. Skuteczna interwencja Petera Gulacsiego, który nogami odbił futbolówkę po płaskiej próbie. Bramkarz jeszcze utrzymuje gospodarzy na powierzchni w tym meczu.

3
2
66'

Węgry. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Daniel Salloi.

Daniel Salloi #7
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Raheem Sterling.

Agresywny pressing reprezentacji Anglii skutkuje przechwytami na połowie Węgier. Po jednym z nich błyskawiczna akcja bramkowa. Raheem Sterling ponownie zdenerwował gospodarzy i dorzucił asystę do wcześniej zdobytego gola. Jego dośrodkowanie wykorzystał Harry Kane i strzałem głową pokonał Petera Gulacsiego. Chyba po meczu, chociaż futbol widział nie takie historie.

26
13
6
11
19
60'

Anglia nie pozwala zbliżyć się do bramki Jordana Pickforda. W kwadransie po powrocie drużyn z szatni na boisko wyraźnie podniosła się temperatura rywalizacji i dobrze, ponieważ w pierwszej połowie groziło zaśnięcie.

4
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Willi Orban za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

1
1
1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling za prowokowanie publiczności.

6
2
6
3
6
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Mason Mount.

Wystarczyło odrobinę przyspieszyć i od razu jest prowadzenie reprezentacji Anglii. Raheem Sterling oddał uderzenie na 1:0 z centrum pola karnego. Świetnie zachował się na lewym skrzydle Mason Mount, który przeprowadził rajd, zwiódł przeciwników i dostarczył wypieszczone podanie zawodnikowi Manchesteru City.

25
14
4
11
23
54'

Żółtą kartkę otrzymał Declan Rice za atak wślizgiem w nogi przeciwnika.

1
1
2
3
53'

Trochę bardziej żywotni są reprezentanci Anglii, pojawiła się nutka agresji. Kibice oburzyli się po ostrym ataku Anglika w środkowej strefie boiska.

2
3
1
1
3
50'

Pierwsze uderzenie celne! Było niebezpiecznie i zapachniało prowadzeniem Anglii. Znakomite podanie Kyle'a Walkera w pole karne Węgier do Harry'ego Kane'a, a ten pod naporem Williego Orbana nie zdołał pokonać swoim strzałem Petera Gulacsiego. Trafił prosto w bramkarza.

1
49'

Szansa dla Anglii na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego po przewinieniu Laszlo Kleinheislera na Kyle'u Walkerze. Po wstrzeleniu Luke'a Shawa interweniował z powodzeniem Attila Fiola.

1
48'

Gra została wznowiona.

3
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa i na 99 procent nie będzie gorsza niż pierwsza. Po kwadransie piłkarze powrócili do rywalizacji w nowymi nadziejami na rozstrzygnięcie pojedynku o pierwsze miejsce w grupie.