Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy ŁKS-owi należy się rzut karny.

12
6
22
90+3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Jan Sobociński. Piłka odbiła się od zawodnika ŁKS-u i przeleciała nad bramką.

16
13
3
5
13
90+3'

Jeszcze będzie rzut rożny dla ŁKS-u.

14
7
10
6
18
90+2'

Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Legii Warszawa.

8
1
1
2
10
90'

Doliczone cztery minuty.

7
4
2
8
89'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Pirulo. Pomocnik ŁKS-u brzydko faulował Luquinhasa.

ŁKS Łódź
49
19
5
11
23
86'

Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Slisz. Arkadiusz Malarz obronił to uderzenie.

14
3
2
1
8
85'

Czerwoną kartkę otrzymał Tomas Pekhart. Za uderzenie bez piłki Macieja Dąbrowskiego.

Legia Warszawa
43
12
11
15
37
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Luquinhas.

Luquinhas wrzucił piłkę przed bramkę ŁKS-u, a z kilku metrów celny strzał głową oddał Tomas Pekhart. 3:2 prowadzi Legia Warszawa.

73
38
10
19
56
82'

Czerwoną kartką ukarany został jeden z członków sztabu szkoleniowego ŁKS-u.

19
8
5
3
6
80'

Antonio Dominguez zdecydował się na uderzenie z dystansu. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Legii.

10
2
4
4
9
79'

Żółtą kartką ukarany został Czesław Michniewicz, trener Legii Warszawa.

17
15
3
3
6
78'

Legia szuka okazji do ataku. Drużynie z Warszawy brakuje jednak wykończenia akcji.

6
3
2
2
4
75'

Z dystansu strzelał Mikkel Rygaard. To uderzenie obronił bramkarz Legii.

12
2
2
4
6
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafael Lopes.

9
1
4
7
71'

Dobra okazja dla Legii! Tomasa Pekharta w polu ŁKS-u w ostatniej chwili zatrzymał Arkadiusz Malarz.

1
70'

Pirulo efektownie dryblował w polu karnym Legii, ale ostatecznie piłka uciekła mu poza boisko.

5
1
1
2
67'

Po dośrodkowaniu Mladenovicia niecelnie główkował Rafael Lopes.

5
3
1
5
6
66'

2
65'

Z dystansu strzelał Bartosz Kapustka. Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

5
2
1
4
3
63'

Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
1
1
60'
59'

Piotr Janczukowicz wbiegł w pole karne Legii, ale zabrakło już napastnikowi ŁKS-u dokładnego dogrania.

5
2
2
1
2
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Janczukowicz.

2:2! W polu karnym Legii strzał oddał Pirulo. Wydawało się, że Cezary Miszta pewnie złapie piłkę, lecz bramkarz Legii wypuścił ją z rąk. Do bramki dobił ją Piotr Janczukowicz.

73
34
7
7
31
56'

W polu karnym Legii płaski strzał oddał Michał Trąbka. Pewnie piłkę złapał Miszta.

4
1
1
53'

Uderzenie Antonio Domingueza z dystansu na bramkę Legii. Piłkę pewnie złapał Cezary Miszta.

6
2
3
3
52'

Legia stara się utrzymać przy piłce na połowie gospodarzy.

1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luquinhas.

2:1 prowadzi Legia Warszawa! Luquinhas zbiegł ze skrzydła do środka boiska, wpadł w pole karne i z ostrego kąta skierował piłkę do bramki ŁKS-u.

42
21
4
17
35
46'

Początek drugiej połowy.

5
3
1
1
46'
45'

Legia rozgrywa spokojnie piłkę na własnej połowie.

2
2
5
6
5
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Sobociński. Asystował mu Pirulo.

Pirulo dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym z bliska piłkę do bramki Legii skierował Jan Sobociński.

77
32
8
13
28
42'

Mocny, dobry strzał z około 20 metrów oddał Pirulo. Równie dobrze obronił Cezary Miszta.

5
5
3
5
3
41'

Ładna wrzutka Slisza w pole karne ŁKS-u. Ciekawy strzał głową oddał Rafael Lopes, lecz dobrze interweniował Arkadiusz Malarz

5
1
1
3
4
38'

Groźne są ataki Legii - zwłaszcza po dośrodkowaniach w pole karne ŁKS-u.

10
6
3
6
6
35'

Wrzutka w pole karne ŁKS-u. Minimalnie zbyt mocna i Mateusz Cholewiak nie zdołał oddać groźnego strzału.

7
4
1
2
2
33'

W polu karnym ŁKS-u strzelał Mateusz Cholewiak. Piłkę pewnie złapał Arkadiusz Malarz.

9
1
2
2
3
32'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

6
3
2
2
3
28'

Gra toczy się na połowie ŁKS-u. Legia szuka okazji na gola.

2
24'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Gospodarze zdołali ją wybić. W ostatnich minutach Legia zdecydowanie ruszyła do ataku.

8
3
1
2
2
22'

Bartosz Kapustka zagrał prostopadle do Lopesa. Dobrze w defensywie spisał się jednak Maciej Dąbrowski.

6
1
1
3
2
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

9
5
4
4
8
19'

Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u po dośrodkowaniu. Wyratowali się jednak zawodnicy gospodarzy. Po chwili kolejna szansa dla Legii, lecz Kacper Skibicki źle trafił w piłkę. Było groźnie!

3
2
1
17'

Wrzutka tym razem w pole karne Legii, gdzie niecelnie główkował jeden z zawodników gospodarzy.

2
1
3
4
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Slisz. Asystował mu Rafael Lopes.

1:0 prowadzi Legia Warszawa! Gospodarze stracili piłkę na własnej połowie. Rafael Lopes odegrał futbolówkę do Slisza. Ten oddał strzał z dystansu, a po rykoszecie piłka wpadła do bramki ŁKS-u.

40
14
4
11
26
14'

Legia źle rozegrała rzut wolny. Piłkę przejęli gospodarze.

5
3
2
1
5
12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne ŁKS-u. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

4
2
1
4
2
10'

Josip Juranović zagrał piłkę w pole karne gospodarzy, gdzie trącił ją Rafael Lopes. Po chwili pewnie złapał ją Arkadiusz Malarz.

9
3
3
3
3
8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym Legii, ale ostatecznie obrońcy drużyny z Warszawy zdołali wybić piłkę.

5
3
2
2
6
7'

Efektowną akcję chciał przeprowadzić Pirulo, ale ostatecznie został zatrzymany w polu karnym Legii.

6
3
2
1
2
5'

ŁKS ruszył do ataku i rozgrywa piłkę na połowie Legii.

7
3
2
2
4
4'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Antonio Dominguez. Ten strzał został zablokowany.

6
3
3
1
3
3'

W polu karnym Legii strzelał Michał Trąbka. To uderzenie obronił Cezary Miszta.

6
2
2
1
4
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
3
2
4
2
19:42

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

4
2
2
19:42

1
1
Kto awansuje do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski?
ŁKS Łódź
2
19:42

Spotkanie poprowadzi Tomasz Wajda (Żywiec).

1
19:42

Przed nami spotkanie 1/8 finału Fortuna Puchar Polski, w którym ŁKS Łódź zmierzy się z Legia Warszawa. Początek meczu o godzinie 20:30.