Żółtą kartkę otrzymał Daniel Pik.

1
1
89'

Cracovii coraz skuteczniej udaje się oddalać grę od własnej bramki. Za moment dowiemy się ile minut doliczył arbiter.

1
1
1
1
86'

Kontra Pasów, dobrze w defensywie zachował się Ławniczak, który przerwał akcję.

2
1
1
1
1
86'
84'

I znowu przerwa w grze. Tym razem to Sadiković ma problemy.

1
2
83'

Niebezpiecznie pod bramką Pasów, dobrze między słupkami zachował się Niemczycki.

2
1
1
1
82'

Po dograniu z rogu Szymonowicz uderzył... ponad własną bramką.

1
80'

Goście sprytnie kradną kolejne sekundy. Ponownie gracz Pasów ma problemy.

1
1
1
1
78'

Cracovia. Schodzi: Thiago. Wchodzi: Ivan Fiolić.

1
1
1
2
77'

Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z graczy Pasów.

1
75'

Płaski strzał Janickiego, piłka jednak minęła bramkę Niemczyckiego.

1
1
1
74'

Janicki do Kuzimskiego, ten jednak uderzył ponad poprzeczką.

1
72'

Mogło być groźnie pod bramką Pasów, w polu karnym doszło do zamieszania, ale piłkę wybił Szymonowicz.

2
71'

Stara się atakować Warta, gospodarze nie mają już nic do stracenia i mogą zacząć ryzykować.

2
68'

Minuty płyną, Warta nie jest w stanie zagrozić Cracovii.

2
1
1
2
4
65'
65'

Problemy ma Trałka. Będzie konieczna zmiana.

2
1
1
63'

Wydawało się, że sędzia wskazał na rzut karny. W szesnastce padł Pik. Ostatecznie arbiter nie zdecydował się na "jedenastce".

3
1
1
2
1
61'

Cracovia. Schodzi: Patryk Zaucha. Wchodzi: Daniel Pik.

61'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Michal Siplak.

61'

Powinien być remis! Dośrodkował Trałka, Kieliba uderzył głową tuż obok słupka!

3
2
2
3
2
komentarz

59'

Kolejny rzut rożny dla Pasów, jednak Rapa nie uderzył dobrze. Od bramki Warta Poznań.

2
1
1
57'

Niezbyt interesujący fragment spotkania. Zbyt dużo chaosu. Zimno daje się we znaki piłkarzom obu drużyn.

1
1
54'

Po zmianie stron ton grze nadaje Cracovia, Warta cofnęła się. Być może gospodarze chcą skontrować rywala, jednak póki co poznaniakom ta sztuka się nie udaje.

2
1
1
52'

Mogło być groźnie pod bramką Warty. Sędzia zatrzymał grę, na spalonym znalazł się Hanca.

2
1
49'

Po dograniu z rogu głową uderzał Szymonowicz. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
1
48'

Indywidualna akcja Żurawskiego, jednak zawodnik Warty nie dał rady poważniej zagrozić rywalom. Odpowiedź Cracovii, piłka wybita na rzut rożny.

1
1
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Żurawski.

1
1
1
46'

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
2
2
1
44'

Kuzimski mógł doprowadzić do remisu, jednak w decydującym momencie skiksował.

3
4
42'

Hanca podawał do Pelle van Amersfoorta, Holender jednak źle przyjął piłkę i zaprzepaścił szansę.

2
1
1
39'

Grzesik szukał Trałki, jednak zagrywał trochę zbyt mocno i Niemczycki uprzedził doświadczonego pomocnika.

1
3
1
1
36'

Akcje Warty stara się napędzać Mariusz Rybicki, jednak jego koledzy nie pomagają mu.

1
2
2
2
2
33'

Brakuje uderzeń i spięć podbramkowych. Warta w ataku, ale wszystko wygląda w miarę dobrze jedynie do pola karnego.

1
1
2
1
30'

Kwadrans do przerwy. Warta szuka wyrównania, Cracovia w tyłach jednak nie myli się.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski.

1
1
1
3
4
26'

Groźny atak Warty, problemy mieli obrońcy Cracovii. Po szarży Kuzimskiego piłka jednak nie dotarła do Żurawskiego.

1
1
23'

Do dośrodkowania starał się dojść Żurawki, ale nie udało mu się to. Młody zawodnik Warty trochę się "naderwał", ale za moment już z murawy pozbiera się.

1
1
21'

Wyrównane minuty w Grodzisku Wlkp. Cracovia prowadzi, goście czekają na kolejne kontry, a my czekamy na kolejne okazje bramkowe.

2
1
1
18'

Cały czas więcej z gry ma Warta. Gospodarze jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Pasów. Konkretniejsi jak na razie byli obrońcy trofeum.

1
1
2
1
15'

Po stracie gola Warta nie potrafi jak na razie odpowiedzieć Cracovii. Czekamy na kolejne okazje bramkowe.

1
2
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rivaldinho. Asystował mu Pelle van Amersfoort. Cracovia na prowadzeniu! Van Amersfoort do Rivaldinho, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Warty. 0:1!

21
12
3
8
12
11'

Coraz groźniej wyglądają ataki Cracovii. Gospodarze mieli sporo szczęścia, gola mógł zdobyć Loshaj.

8'

Cracovia na własnej połowie czeka na to, co zrobi Warta. Goście wyraźnie nastawieni na razie na wyprowadzanie kontr.

2
1
1
5'

Cracovia starała się wyprowadzić kontrę. Szarżował Thiago, dobrze zachowali się defensorzy Warty.

1
1
1
4'

Kolejny korner dla zespołu z Poznania, jednak i tym razem zabrakło uderzenia.

1
2'

Zaatakował Warta. Gospodarze wykonywali już dwa rzuty rożne, jednak dobrze zachowuje się defensywa Pasów.