1
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Lionel Messi. A jednak będzie pogrom! Messi do Dembele, a rezerwowy ustala wynik gry na 5:1!

31
15
7
2
5
88'

Uderzenie Maka pewnie obronił Neto.

2
3
85'

2
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Ousmane Dembele. Gospodarzom już się nic nie może stać. Dembele do Pedriego, a ten mocnym strzał trafia na 4:1!

29
14
1
3
7
80'

Więcej z gry mają goście. Barcelona w osłabieniu pozwala rywalowi atakować.

2
3
2
4
77'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Endre Botka. Wchodzi: Gergo Lovrencsics.

3
76'
74'

Goście grają w przewadze i starają się to wykorzystać. Bezsensowny faul Pique utrudnił spokojny mecz gospodarzom.

5
1
1
2
71'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Tokmac Nguen. Wchodzi: Franck Boli.

1
71'

Ferencvarosi TC . Schodzi: Aleksandr Zubkow. Wchodzi: Robert Mak.

Aleksandr Zubkow #11
6
1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ihor Kharatin. Kharatin wykorzystał rzut karny i jest już tylko 3:1!

20
8
4
9
19
69'

19
69'

Pique sfaulował rywala, który był w dobrej sytuacji. Będzie rzut karny!

6
3
2
1
10
67'

Po wejściu na boisko aktywny stara się być Dembele. Jednak na razie sporo wiatru, niewiele efektu.

3
3
2
65'

Barcelona kontroluje przebieg meczu. Jednak gospodarze nie kwapią się do zdecydowanego natarcia.

2
1
1
4
2
63'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Ihor Kharatin. Wchodzi: Marce Heister.

Marce Heister #26
1
3
63'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Aissa Laidouni. Wchodzi: Somalia.

Somalia #7
Aissa Laidouni #93
2
1
62'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Pedri.

2
1
2
62'
60'

Mocne uderzenie Nguena, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką Barcelony.

4
1
1
1
58'

Starają się zagrozić Barcelonie goście. Jednak po trzech ciosach wszystko przychodzi im dużo trudniej niż na początku spotkania.

2
55'

Zapowiada się mała kanonada w wykonaniu Barcelony. Węgierski zespół może mieć nadzieję, że wicemistrzowie Hiszpanii zaczną myśleć o potyczce z Realem i spuszczą z tonu.

3
3
2
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Ansu Fati. Piłkarze Barcelony zamknęli rywala w jego polu karnym. Gospodarze szukali miejsca do oddania strzału. Fati do Coutinho, a ten płaskim strzałem z ok. 12 metrów pokonał bramkarza. 3:0!

29
17
5
2
2
48'

Po zmianie stron wciąż więcej z gry ma Barcelona. Goście już raczej myślą o uniknięciu wynikowej kompromitacji.

3
1
2
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

2
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Eldar Civić.

Eldar Civić #17
1
1
2
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Frenkie De Jong. De Jong zagrał za plecy obrońców. W sytuacji sam na sam z Dibuszem znalazł się Fati, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał bramkarza. 2:0!

41
22
4
3
6
40'

I kolejny raz Dibusz musiał interweniować. Bramkarz tym razem zatrzymał piłkę po strzale Trincao!

1
1
2
38'

Coraz wyraźniejsza przewaga Barcelony. Goście mają problemy z szybkimi akcjami gospodarzy.

2
1
1
2
2
36'

Powinno być 2:0. Z pola karnego uderzał Fati, Dibusz po raz kolejny uratował przyjezdnych!

8
4
2
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Aissa Laidouni.

2
3
1
2
29'

Barcelona prowadzi i szuka kolejnych trafień. Stracony gol trochę podłamał drużynę Ferencvarosi.

4
3
3
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi uderzył w prawy róg. Bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale piłki odbić nie był w stanie. 1:0!

46
24
4
9
10
26'

Rzut karny dla Barcelony!

27
13
2
3
5
24'

Więcej z gry ma Barcelona, goście starają się szybko wyprowadzać akcje po przejęciu piłki.

3
1
1
2
1
21'

Powinno być 0:1! Odegranie w polu karnym na prawo do Isaela, mocny strzał odbił się jednak od poprzeczki!

6
2
6
4
20'

Goście nie zamierzają się bronić, ale szukają swojej szansy na zdobycie gola z faworyzowanym rywalem.

2
1
1
4
3
17'

Aktywny jest Messi, tym razem Argentyńczyk uderzył celnie. Dibusz zdołał skutecznie interweniować.

3
3
1
2
4
13'

Kolejny raz z rzutu wolnego uderzył Messi. Tym razem dużo gorzej niż wcześniej.

1
1
2
2
3
11'

Nguen po raz kolejny złapany na spalonym. Napastnik gości szuka pozycji, ale dobrze skoordynowana jest defensywa Barcelony. Po indywidualnej akcji piłka wpadła w samo okienko bramki gospodarzy. Jednak moment podania i pozycja spalona sprawiła, że wciąż w Barcelonie bez goli.

3
4
2
2
2
9'

Do dośrodkowania doszedł Lenglet, strzał głową minął jednak bramkę. Barcelona w ataku!

4
2
2
6'

Z rzutu wolnego uderzył Messi. Świetnie w bramce gości zachował się Dibusz!

2
1
1
2
2
2'

Tokmac Nguen na spalonym. Akcja przerwana.

1
1
1
20:43

Mecz poprowadzi Sandro Schaerer (Szwajcaria).