Liga Europy: IV runda eliminacyjna
01 paź 2020 20:00
90+3'

Jeszcze walczy o gola Legia Warszawa. W polu karnym Karabachu zablokowany został jednak Paweł Wszołek.

42
93
12
9
14
90+2'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Luquinhas.

17
22
5
12
9
90+1'

Dośrodkowanie w pole karne gości Valencii. Piłkę wybijał jeden z obrońców. Ta przeleciała obok bramki Karabachu.

20
30
6
7
7
90'

Doliczone cztery minuty.

19
23
7
9
20
90'

Filip Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę pewnie złapał Shakhrudin Magomedalijew.

11
31
3
7
10
90'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego Karabachu.

6
8
4
3
31
88'

Znów chwilowa przerwa w grze. Pomoc medyczna dla zawodnika gości.

9
10
8
5
8
86'

Paweł Wszołek dryblował przed polem karnym gości, ale uciekła mu piłka. Grę wznowił Karabach Agdam.

10
56
4
4
4
84'

Karabach Agdam. Schodzi: Kwabwena Owusu. Wchodzi: Elvin Jafarguliyev.

10
83'

Pomocy medycznej potrzebuje Kwabwena Owusu. Potrzebna chyba będzie zmiana.

2
2
4
4
23
83'

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne Karabachu, gdzie piłkę pewnie i spokojnie złapał Shakhrudin Magomedalijew.

13
7
5
6
7
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście wybili piłkę.

17
7
4
3
3
81'

Znów dośrodkowanie w pole karne gości, ale zabrakło uderzenia na bramkę. Będzie jednak jeszcze rzut rożny.

4
12
6
2
7
79'

Dośrodkowanie w pole karne Karabachu, gdzie piłkę pewnie złapał Shakhrudin Magomedalijew.

15
8
1
3
4
78'

Gra wznowiona.

8
14
6
6
10
77'

Chwilowa przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników gości.

1
4
4
10
12
75'

Karabach Agdam. Schodzi: Filip Ozobić. Wchodzi: Jaime Romero.

7
74'

Gra toczy się daleko od bramki Karabachu Agdam.

36
49
6
5
6
72'

Artur Boruc daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłke.

17
16
8
20
37
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Ozobić. Asystował mu Patrick Andrade.

0:3... Patrick Andrade idealnie dograł piłkę w polu karnym do Ozobicia, a ten wykończył akcję.

26
68'

Przedzierał się środkiem boiska Michał Karbownik, ale został powstrzymany przez obrońców gości.

19
27
6
9
8
66'
66'

Piłkarze Karabachu spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

42
27
4
6
14
63'
9
11
4
7
9
63'

Karabach Agdam. Schodzi: Abdellah Zoubir. Wchodzi: Mahir Emreli.

7
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Abdellah Zoubir.

2:0 prowadzi Karabach Agdam! Abdellah Zoubir wbiegł w pole karne, ograł Josipa Juranovicia i wykończył akcję celnym strzałem.

467
369
27
29
33
61'

Kwabwena Owusu dostał piłkę na skrzydle, zbiegł do środka boiska i oddał strzał na bramkę Legii. Dobrze interweniował Boruc.

10
7
3
4
7
60'

Z dystansu mocny, celny strzał oddał Filip Ozobić. Dobrze interweniował Artur Boruc.

9
6
9
7
12
58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale dobrze w defensywie spisali się zawodnicy Karabachu.

22
10
6
4
2
58'

Z dystansu strzelał Domagoj Antolić. Będzie rzut rożny dla Legii.

2
4
8
6
12
56'
7
10
6
8
9
Czy Legia Warszawa strzeli w tym meczu bramkę?
25
28
3
8
1
54'

Kwabwena Owusu znów dryblował przed polem karnym Legii, ale tym razem został powstrzymany.

7
10
2
5
11
52'

8
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrick Andrade. Asystował mu Kwabwena Owusu.

Kwabwena Owusu wywalczył piłkę przed polem karnym Legii. Dograł przed bramkę, gdzie futbolówkę do siatki z sześciu-siedmiu metrów skierował Patrick Andrade.

Asysta:
434
283
27
19
64
48'

Świetnie spisał się Boruc, który obronił mocny strzał Kwabwena Owusu.

9
1
5
11
27
47'

Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie Mladenovicia, później jeszcze przy piłce był Valencia, ale poradzili sobie zawodnicy Karabachu.

10
4
1
5
15
46'

3
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Slisz.

19
12
3
4
20
45'

Doliczona jedna minuta.

6
2
2
5
5
44'

W końcówce pierwszej połowy gra się wyrównała.

4
1
1
1
6
43'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zawodnicy Karabachu wybili piłkę.

10
3
6
5
3
42'

Mocny strzał z dystansu oddał Filip Mladenović. Bramkarz trącił piłkę, a ta wyleciała poza boisko.

4
8
2
3
6
41'

Ładna zespołowa akcja Legii i dośrodkowanie w pole karne gości. Dobrze piłkę wybił jednak Shakhrudin Magomedalijew. Było jednak lekkie zamieszanie przed bramką Karabachu.

11
4
3
1
5
39'

Na spalonym jeden z zawodników gości. Chwila oddechu dla defensywy drużyny z Warszawy.

6
4
3
5
14
39'

Znów groźnie przed bramką Legii... Tym razem będzie rzut rożny dla Karabachu. Nerwowo w defensywie gospodarzy.

15
7
5
6
12
37'

Było groźnie! Po stracie piłki przez Slisza dwukrotnie świetnie interweniował Artur Boruc!

12
8
3
2
5
36'

Dobrze teraz Legia w defensywie. Oddalili gospodarze grę od własnego pola karnego. Czekamy na akcje Legii w ofensywie, bo tych brakuje.

3
4
1
1
4
34'

Tym razem bez zagrożenia pod bramką gości. Po rzucie wolnym piłkę wybili zawodnicy Karabachu.

1
4
8
2
4
33'

Bartosz Kapustka wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego Karabachu. Dobra okazja na dośrodkowanie.

8
3
1
5
4
33'

W ostatnich minutach Legia śmielej ruszyła do ataku. Nieco więcej gry na połowie gości.

7
4
1
3
30'

Ależ blisko o gola dla Legii! Świetnie rozegrany rzut rożny. W polu karnym strzelał Joel Valencia, ale dobrze obronił Shakhrudin Magomedalijew.

13
8
4
2
4
29'

Sporo zagrań z głębi pola "na dobieg" do napastników Legii. Radzą sobie z taką grą gospodarzy zawodnicy Karabachu Agdam.

6
3
3
7
8
27'

Legia Warszawa jak na razie nie potrafi zagrozić bramce Karabachu Agdam.

5
20
2
2
4
25'

Rzut wolny dla Karabachu. Dogranie w pole karne Legii, ale na spalonym był jeden z zawodników gości.

7
4
1
2
3
23'

Znów strzał z dystansu na bramkę Legii, znów celny i znów dobrze Artur Boruc.

14
6
5
4
5
22'

Wydawało się, że to będzie dobra akcja Legii. Niedokładnie podanie Valencii i piłkę przejął bramkarz gości.

4
4
2
4
4
20'

Karabach Agdam rozgrywa piłkę na połowie Legii. Uderzenie z dystansu Filipa Ozobicia, po którym pewnie interweniował Artur Boruc.

4
3
1
4
4
19'

W ostatnich minutach na boisku nieco spokojniej. Legia oddaliła grę od własnego pola karnego.

5
2
3
2
3
16'

Po rzucie rożnym z około 18 metrów strzelał Abbas Husejnow. Pewnie interweniował bramkarz Legii.

4
7
2
2
2
16'

Efektownie w polu karnym Legii dryblował Abdellah Zoubir. Wywalczył rzut rożny.

4
2
2
2
3
15'

Karabach Agdam rozgrywa kolejną akcję ofensywną.

10
2
2
4
1
14'

Prostopadłe podanie do Kwabweny Owusu. Ten w polu karnym oddał mocny strzał, ale świetnie obronił Artur Boruc.

5
4
3
2
4
12'

Goście zdecydowanie lepiej weszli w mecz. Przed chwilą kolejna akcja Karabachu, ale zawodnicy Legii zdołali wybić piłkę.

4
4
3
1
9
11'

Strzelał z ostrego kąta w polu karnym Abdellah Zoubir. Jeszcze był rykoszet, ale Artur Boruc nie dał się zaskoczyć.

5
3
3
4
5
10'

Błąd w defensywie Legii, ale piłka przeleciała wzdłuż bramki. Było groźnie!

4
1
1
9'

Zbyt mocne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia w pole karne gości. Zabrakło już uderzenia na bramkę.

2
2
2
2
4
8'

Piłkarze Karabachu Agdam starają się grać wysokim pressingiem i utrudniać Legii rozegranie piłki.

4
5
2
1
3
7'

Znów na spalonym Kwabwena Owusu. Legia Warszawa już rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
2
5'

Prostopadłe podanie do Kwabwena Owusu. Ten był jednak na spalonym i sędzia przerwał grę.

5
2
4
4
4
5'

Legia nieco odgryzła się rywalowi. Podanie w pole karne do Joela Valencii, lecz szybszy był bramkarz Karabachu.

2
2
2
3
3
3'

Goście rozgrywają piłkę na połowie Legii. Źle dogrywał jednak Patrick Andrade i piłka dla gospodarzy. Aktywny od początku meczu jest Kwabwena Owusu.

4
1
2
5
8
2'

Groźną akcję przeprowadził Kwabwena Owusu, który wpadł w pole karne Legii. Oddał strzał z ostrego kąta, a po rykoszecie piłka przeszła obok bramki.

6
5
4
5
8
19:11

W Warszawie piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

9
1
1
6
2
19:11

W IV rundzie eliminacyjnej do Ligi Europy walczy także Lech Poznań. Kolejorz do przerwy prowadzi 2:0 z RSC Charleroi.

12
3
4
2
6
19:11

- Myślę, że sytuacja w Azerbejdżanie doda motywacji zawodnikom i jeszcze mocniej będą chcieli odnieść wielką wygraną w Polsce - mówi WP SportoweFakty azerski dziennikarz przed meczem Legii Warszawa z Karabachem Agdam w IV rundzie el. LE.

1
19:11

Trenerzy Legii Warszawa i Karabachu Agdam podali składy na spotkaniu decydujące o awansie do fazy grupowej Ligi Europy.