1
1
4
87'

Dośrodkowanie Matteo Politano zostało zablokowane przez pieczołowicie rozstawionych podopiecznych Antonio Conte. Napoli pozostaje jednak na połowie przeciwnika i szuka możliwości odzyskania prowadzenia w ostatnich minutach meczu.

1
2
1
2
83'

Nie będzie jedenastki za sytuację z udziałem Piotra Zielińskiego.

4
3
2
3
7
82'

Sędzia zastanawia się, czy przyznać Azzurrim rzut karny.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Demme za ostre przewinienie.

SSC Napoli
2
1
80'

W ostatnim kwadransie podstawowego czasu ponownie interesująco. Futbolówka szybuje w kierunku obu bramek. Matteo Politano szukał rozstrzygnięcia dla Napoli, jednak huknął wyłącznie w słupek ku niezadowoleniu gospodarzy.

1
4
78'

Christian Eriksen rozstrzelał się w tym meczu. Dotąd jedno uderzenie byłego pomocnika Tottenhamu Hotspur okazało się skuteczne. Ostatnie zostało powstrzymane na linii bramkowej przez czujnego Alexa Mereta.

2
1
2
77'

Romelu Lukaku dostał futbolówkę na wolne pole. Jego płaskie dośrodkowanie trafiło do Alexisa Sancheza, jednak blisko Chilijczyka była grupka defensorów Napoli i nie pozwoliła ona na zatrudnienie uderzeniem Alexa Mereta.

3
3
74'
72'

Podopieczni Gennaro Gattuso w posiadaniu futbolówki, ale przybliżenie się do bramki Samira Handanovicia jest dla nich skomplikowanym zadaniem. Inter Mediolan skoncentrowany na swoich obowiązkach.

1
4
68'

Christian Eriksen - specjalista od goli z dystansu.

1
1
3
66'

Christian Eriksen zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Reprezentant Danii miał ochotę na skompletowanie dubletu i zapracowanie na miano najważniejszego zawodnika meczu. Kopnięta przez niego zza pola karnego futbolówka przeleciała poza lustrem bramki Alexa Mereta. Tym razem fiasko!

1
3
64'

Futbolówka przemknęła nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Samira Handanovicia. Był to efekt niebezpiecznego dośrodkowania z rzutu wolnego, którego nie udało się zamknąć żadnemu z podopiecznych Gennaro Gattuso.

1
1
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Darmian napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

2
2
1
1
62'

Christian Eriksen doprowadził swoim strzałem do remisu.

4
1
2
1
1
60'

Po wyrównaniu spokojniejszy fragment spotkania. Gospodarze zawiedzeni nieudanym początkiem drugiej połowy spotkania, a Inter Mediolan nie starał się za wszelką cenę gnać do przodu po drugiego gola.

2
1
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Wyrównanie w Neapolu. Gospodarze muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu, a pokazany okiem kamery Piotr Zieliński nie ukrywał rozczarowania. Po płaskim dośrodkowaniu gospodarze mieli problem z umiejętnym wybiciem futbolówki. Trafiła ona przed pole karne do Christiana Eriksena, który nie szukał skomplikowanego rozwiązania, a po prostu huknął prosto do sieci.

9
4
2
2
10
54'

Napoli nie ogranicza się do odpierania akcji przeciwnika. Rozegranie podopiecznych Gennaro Gattuso wyglądało bardzo obiecująco, ale zakończyło się wyłącznie dośrodkowanie Matteo Politano na nogę Stefana de Vrija.

3
1
2
1
2
51'

Piotr Zieliński wystartował do zgrania Victora Osimhena. Nigeryjczyk starał się przytomnie uruchomić reprezentanta Polski, jednak ten nie przebił się przed umiejętnie antycypującego przebieg wydarzeń defensora Interu Mediolan.

2
2
2
3
48'

Po przerwie nie trzeba było długo czekać na poderwanie się do ataku Romelu Lukaku. Został zatrzymany w połowie drogi do bramki Alexa Mereta. To dlatego, że sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

1
2
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji na Stadio Diego Armando Maradona. Gospodarze z zaliczką, która jeszcze nie jest bezpieczna. Inter Mediolan musi po raz pierwszy od 10 stycznia gonić przeciwnika, więc staje przed wyzwaniem, którego dawno nie doświadczył.