SD Eibar - zmiana: schodzi Papa Diop, wchodzi Miguel Atienza.

76'

SD Eibar - zmiana: schodzi Pedro Leon, wchodzi Kevin Rodrigues.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. Francuz zgarnął dośrodkowanie i pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi! Czyżby już po meczu?

19
4
2
2
71'

Piłka w siatce Eibaru po strzale Casemiro, ale gol nieuznany! Aribas kilka podań wcześniej palił akcję. Sędziowie powinni szybciej zareagować i przerwać grę.

3
2
1
1
1
68'

Real Madryt - zmiana: schodzi Marcelo, wchodzi Vinicius Junior.

68'

Real Madryt - zmiana: schodzi Isco, wchodzi Sergio Arribas Calvo.

Sergio Arribas Calvo #30
1
1
1
67'

Eibar całkiem nieźle czuje się w deszczu, to goście teraz nadają tempo gry.

1
1
1
64'

Ucierpiał teraz Isco w jednym starciu. Nad stadionem słychać grzmoty, burza w stolicy Hiszpanii!

2
2
2
62'

Ależ teraz błąd Courtois, uciekła mu piłka na śliskiej murawie, musi ją gonić i wybił ją tuż sprzed linii bramkowej!

3
2
2
61'

Mocno rozpadało się w Madrycie.

1
61'

SD Eibar - zmiana: schodzi Aleix Garcia, wchodzi Sergi Enrich.

Sergi Enrich #9
1
1
60'

Real Madryt - zmiana: schodzi Marco Asensio, wchodzi Rodrygo.

Rodrygo #25
2
2
1
1
60'

Real Madryt - zmiana: schodzi Luka Modric, wchodzi Toni Kroos.

58'

Isco strzela na raty, ale bardzo źle. Najpierw zablokowany, potem posłał piłkę dobre kilka metrów od bramki.

1
1
1
55'

Świetne dośrodkowanie na Benzemę, ale za bardzo podszedł pod piłkę i strzelił nad bramką.

1
1
52'

Asensio z dystansu i cudowna parada bramkarza!

4
3
2
52'

Fenomenalna piłka od Marcelo na wybiegającego Isco, ale ten ją tylko strącił czubkiem buta. Eibar musi uważać jednak dalej.

1
1
1
48'

Vazquez zagrywa pod bramkę, są Asensio i Benzema, ale żaden nie sięga piłki. To było zbyt czytelne dla bramkarza.

4
2
1
1
46'

SD Eibar - zmiana: schodzi Bryan Gil, wchodzi Takashi Inui.

Bryan Gil #25
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

1
1
45+1'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
1
45'

Eibar w polu karnym, Diop uderza z powietrza, ale prosto w bramkarza!

3
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Casemiro. Hiszpan znalazł się w sytuacji sam na sam i posłał piłkę nad bramkarzem do siatki! To nie było pewne uderzenie, tracił przy nim równowagę, ale w końcu Real ma zasłużone prowadzenie!

18
12
2
1
2
37'

Gol dla Realu, ale nieuznany! Isco strzelał, ale za lekko, więc Asensio dodatkowo trącił piłkę pięta. Posłał piłkę między nogami bramkarza do siatki, ale już z pozycji spalonej. Druga bramka dla Realu słusznie nieuznana.

4
2
1
2
31'

Otwarta gra, ale bez tworzenia zagrożenia z obu stron. Real musi więcej grać górą, Eibar agresywniej pracuje w pressingu.

2
2
2
27'

Zaczyna przebudzać się Eibar. Sporo piłek gra na Pedro Leona, wychowanka Realu. Ten jednak nie może przebić się pod bramkę.

2
2
1
22'

Asensio z wolnego, bardzo ostry kąt i... POPRZECZKA! Zaskoczył bramkarza tą próbą. Jeszcze Casemiro, ale zablokowany.

3
2
2
20'

Wrzutka na Aleixa Garcię, ale ten ma spore problemy z przyjęciem...

2
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Gil (SD Eibar).

SD Eibar
1
1
18'

Szybkie podania po ziemi, częste wychodzenie na pozycję - to charakteryzuje grę Realu. Brakuje jednak mocy w ataku, nikt nie gra groźnego podania.

2
2
14'

Pole karne Eibaru wręcz okupowane, ale piłka nie chce tam wejść...

1
1
1
1
10'

Wbiega Casemiro na centrę Marcelo, ale mija się z piłką. Brazylijczyk jeszcze przewraca się w polu karnym. Sędzia uznał, że bez faulu.

2
1
2
9'

Eibar teraz zamknięty na własnej połowie.

2
1
5'

Bramka Benzemy została anulowana, Francuz spalił akcję przy pięknym dośrodkowaniu Marcelo.

1
2
3'

Katastrofalny błąd obrony, Benzema sam na sam, ale koszmarnie się myli! Dmitrović go wyczekał i to obronił, ale to powinien być gol!

3
2
2
2'

Uwaga, Diop z dystansu i świetnie broni Courtois! Jeszcze Gil wbiega na dobitkę, ale powstrzymują go obrońcy. Od bramki Real, który dał się zaskoczyć.

1
1
16:12

Real nie może sobie pozwolić na wpadkę, jeśli chce dalej walczyć o mistrzostwo Hiszpanii. Eibar wciąż jest w grze o utrzymanie.