3
7
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alejandro Iglesias. Pewne uderzenie, ter Stegen zmylony i mamy remis!

13
88'

Co się dzieje! Rzut karny dla Cadizu! Lenglet przewrócił w szesnastce Sobrino!

18
12
4
9
16
87'

Zagranie do Braithwaite'a, Duńczyk zaspał i został złapany na spalonym.

2
1
2
2
2
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jose Mari.

Jose Mari #6
Cadiz CF
3
1
85'

Kolejna szybka akcja Barcelony, piłka w końcu wycofana do Puiga, ten jednak uderzył niecelnie.

2
1
2
84'

Kombinacyjna akcja Barcelony, Messi już składał się do uderzenia, jednak został zablokowany.

4
2
1
2
83'

Barcelona cały czas przeważa, goście nie są w stanie przedostać się pod pole karne gospodarzy.

1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Alejo.

Ivan Alejo #14
Cadiz CF
2
80'
80'
79'

Messi uderzał z pola karnego, piłka wzniosła się, opadała, ale minęła słupek.

2
5
6
76'

Cadiz. Schodzi: Alberto Perea. Wchodzi: Jens Jonsson.

wchodzi Wchodzi
Jens Jonsson #2
schodzi Schodzi
Alberto Perea #10
1
74'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Francisco Trincao.

73'

Pedri do Messiego, ten jednak z pięciu metrów spudłował!

1
2
4
8
71'

Martin Braithwaite z piłką w polu karnym, jednak w dobrej sytuacji oddał piłkę rywalowi. Dodatkowo Duńczyk był na spalonym.

1
3
5
69'

FC Barcelona w ataku. Gospodarze chcą zdobyć drugą bramkę i zamknąć mecz.

3
2
66'

Kolejna szansa przed Dembele, piłka uderzona z dziesięciu metrów minęła bramkę.

3
4
64'

Dogranie z lewej strony, głową Messi, ale ponad bramką.

2
63'

Indywidualna akcja Dembele, jednak o jeden zwód za daleko. Zawodnik Barcelony został zablokowany, a był już w polu karnym.

1
1
5
62'

Cadiz. Schodzi: Salvi. Wchodzi: Ivan Alejo.

Salvi #7
61'

Przed szansą Messi, strzał z kilku metrów, ale bramkarz zdołał odbić piłkę!

1
5
7
59'

Cadiz. Schodzi: Jairo Izquierdo. Wchodzi: Alejandro Iglesias.

Jairo Izquierdo #25
59'

Cadiz. Schodzi: Alvaro Negredo. Wchodzi: Antony Lozano.

Antony Lozano #9
1
58'

Cadiz. Schodzi: Jon Garrido. Wchodzi: Jose Mari.

Jon Garrido #5
1
1
57'

Akcja Barcelony przerwana, sędzia dopatrzył się spalonego.

2
54'

Atak pozycyjny wicemistrzów Hiszpanii. Cadiz skupiony na defensywie.

4
1
1
51'

Barcelona przeniosła grę na połowę gości i ma mecz pod kontrolą.

3
1
1
49'

Salvi uderzał z trzynastu metrów, trafił jednak w partnera. Piłka minęła bramkę o metr.

4
1
1
46'

Wracamy do gry!

4
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
1
1
2
1
44'

Piłka ponownie w bramce gości, ale trafienie znowy nie zostało uznane. Sędzia dopatrzył się spalonego. Wciąż tylko 1:0.

3
2
9
42'

Strata gola sprawiła, że goście częściej utrzymują się przy piłce.

2
2
1
1
5
39'

De Jong w sytuacji sam na sam do bramki, ale gola nie ma. Sędzia dopatrzył się metrowego spalonego.

1
2
3
39'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona ma mecz pod kontrolą, ale moment nieuwagi mógł kosztować gości utratę gola.

1
2
1
36'

Akcja Barcelony, strzał Dembele, ale bramkarz bez problemów obronił.

3
10
33'

Powinien być remis! Dogranie z prawej strony, ter Stegen do piłki nie doszedł, ale Sobrino z bliska w bramkę nie trafił!

6
16
7
4
11
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Ze stoickim spokojem gwiazda Barcelony wykorzystała rzut karny. Pięknie to wyglądało. 1:0!

25
15
3
6
9
31'

Tymczasem sędzia podyktował rzut karny dla Barcelony! Pedri padł w polu karnym.

8
4
1
2
31'

Akcja Barcelony przed polem karnym, Busquets przewrócił się jednak o... piłkę. - Cztery kopyta i o drogę pyta - komentuje klasyk.

1
1
4
1
29'

Messi przymierzył sprzed pola karnego, bramkarz końcami palców odbił piłkę!

10
4
5
27'

Sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Dembele. Wcześniej sędzia sprawdzał czy gospodarzom należał się rzut karny.

2
5
25'

Goście coraz częściej utrzymują się przy piłce. Zelżały ataki Barcelony.

1
1
5
22'

Kontra Barcelony, z pola karnego uderzył Griezmann, ale Francuza przyblokował obrońca.

3
2
1
4
6
21'

Piłkarze Cadizu nie potrafią zagrozić ter Stegenowi. Przed momentem pierwsza od wielu minut akcja gości, jednak bez uderzenia na bramkę Barcelony.

4
2
18'

Messi sam na sam z bramkarzem, jednak atakowany przez obrońcę uderzył obok słupka. Będzie jednak rzut rożny.

6
2
1
2
16'

Płaski strzał z dystansu oddał Alba, piłka przeleciała obok słupka.

5
2
4
16'

Gospodarze szukają swojej okazji do zdobycia gola. Przed momentem dośrodkowanie w pole karne, bramkarz końcami palców wybił piłkę.

3
3
14'

Zagranie do De Jonga, obrońcy był szybszy. Będzie rzut rożny.

2
2
4
11'

Co wiemy? 1/10 meczu za nami. Przeważa Barcelona, gracze Cadizu czekają na swój moment. Pewna panna też czekała i się zestarzała.

6
3
8'

Akcja Barcelony przerwana, sędzia dostrzegł na spalonym aż dwóch graczy gospodarzy.

1
6
5'

Pierwsza, dość nieśmiała, próba gości. Salvi zagrywał w pole karne. Obrońcy bez problemów piłkę przejęli.

5
2
2
2
3
3'

Od pierwszej minuty, co nie może dziwić, w ataku Barcelona. Na razie jednak bez okazji.