Valencia CF - zmiana: schodzi Carlos Soler, wchodzi Christian Oliva.

ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Uros Racic (Valencia CF).

Valencia CF
90+3'

Zamieszanie pod bramką gości, w końcu Domenech złapał wypuszczoną wcześniej z rąk piłkę, a przed szansą stanął Diaz.

1
1
90'

1
1
1
89'

Valencia częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

1
86'

Cutrone sponiewierał w środku pola Casemiro. Chwilowa przerwa w grze.

1
84'

W polu karnym do strzału doszedł Racić, piłka trafiła jednak w boczną siatkę.

82'

Minuty płyną, Real potyczkę ma pod kontrolą. Valencia jest bezradna.

79'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

79'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

78'

Piłka spadła pod nogi Mendy'ego, ten jednak nie zorientował się w sytuacji.

1
75'

Z boku narożnika pola bramkowego uderzył Benzema, Domenech z problemami, ale ostatecznie skutecznie interweniował.

1
74'

Real Madryt trochę się cofnął i pozwala Valencii rozgrywać piłkę. Goście nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

2
3
1
1
2
71'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Sergio Arribas.

#0
1
3
71'

Sprzed pola karnego uderzał Modrić, piłka o trzy metry minęła cel.

1
1
1
1
68'

Valencia częściej przebywa na połowie Realu Madryt, jednak niewiele z tego wynika.

1
1
65'

Już wiemy, spalony był dużo później niż można było przypuszczać. "Została" pięta autora gola.

64'

Valencia CF. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Lee Kang-In.

#0
1
64'

A to niespodzianka! Po analizach sędzia dopatrzył się spalonego. Mamy wątpliwości, linie boiskowe nie są równe, ale wydawało się, że wszystko było zgodnie z przepisami.

2
1
3
1
2
63'

Valencia CF. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Christian Oliva.

#0
61'

Na milion kawałków rozsypała się defensywa gości. Kontra Realu, Junior do Mendy'ego, który miał sporo czasu i miejsca. Strzał przy słupku z ok. 12 metrów do bramki.

5
3
1
1
komentarz

2
59'

Benzema blisko bramki, ale Francuz nie zdołał odegrać do partnera.

3
1
57'

Druga okazja gości, strzelał Gaya, uderzenia z pola karnego zostało zablokowane.

55'

Zagranie do Kroosa, Niemiec płasko uderzył z ok. 22 metrów, ale obok bramki.

53'

W końcu pokazać się musiał Thibaut Courtois. Z dystansu huknął Maximiliano Gomez, Belg zdołał wybić piłkę!

2
52'

Real rywali pressingiem atakuje już w polu karnym! Piłkarze Valencii mają ogromne problemy.

3
3
2
1
1
49'

Indywidualna akcja Asensio, strzał sprzed pola karnego został jednak przyblokowany.