2
2
4
89'

Goście zwalniają grę, Barcelona skupia się już na defensywie. Rywal zamierza jeszcze coś zdziałać, ale czasu ma niewiele.

5
3
1
87'

Do strzału z woleja z pola karnego doszedł Juan Carlos. Uderzenie poszybowało wprost w bramkarza.

2
1
3
2
85'

Okazaki uderzał głową, ale ter Stegen spokojnie złapał piłkę.

3
2
3
1
2
84'

4
83'

Huesca pod polem karnym  Barcelony, ale bez zagrożenia.

2
1
1
1
2
81'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zbyt mocno. Od bramki gospodarze.

1
1
1
2
78'

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się Alba.

3
77'

Strzał z dystansu Pjanicia, piłka poszybowała daleko od celu.

1
1
1
1
2
76'

Barcelona na połowie gospodarzy. Goście szukają drugiego trafienia i spokoju w końcówce.

3
1
75'
75'
72'

Huesca. Schodzi: Sergio Gomez. Wchodzi: Shinji Okazaki.

1
72'

Huesca. Schodzi: Jorge Pulido. Wchodzi: David Ferreiro.

1
72'

Huesca. Schodzi: Jaime Seoane. Wchodzi: Juan Carlos.

Juan Carlos #21
Jaime Seoane #20
2
68'

Messi znalazł się z piłką w okolicach pola bramkowego. Fernandez po raz kolejny świetnie interweniował.

1
3
3
67'

Kolejna próba w meczu Dembele, piłka jednak minęła bramkę.

1
2
1
2
65'

Huesca. Schodzi: Mikel Rico. Wchodzi: Idrissa Doumbia.

2
2
1
1
1
63'

W końcu gospodarze oddali strzał na bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał piętą Mira leciał w kierunku bramki. Marc-Andre ter Stegen nie dał się zaskoczyć.

4
3
1
60'

I ponownie pokazał się Messi. Strzał Argentyńczyka z okolic linii pola karnego poszybował obok bramki.

1
2
3
2
6
57'

Przed szansą Dembele, Dimitrios Siovas uratował Hueskę.

2
5
1
1
3
56'

Barcelona ponownie uzyskała przewagę. Goście dążą do podwyższenia prowadzenia.

2
3
1
2
5
53'

Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, Marc-Andre ter Stegen pewnie piłkę złapał.

6
3
1
2
1
51'

Kolejna próba Messiego. Strzał z pola karnego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

5
5
3
1
2
48'

Po zmianie stron gospodarze starają się zaatakować. Na razie udaje im się dłużej przebywać z piłką na połowie Barcelony.

2
1
2
2
2
46'

Wracamy do meczu!

4
2
2
43'

Kolejna próba Messiego z rzutu wolnego. Tym razem piłka poszybowała ponad bramką.

2
1
1
2
41'

Messi uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Piłkę spod poprzeczki na rzut rożny wybił Alvarez!

4
4
7
4
2
39'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale po dośrodkowaniu nie było zagrożenia.

4
2
1
1
35'

Bezrobotny w niedzielny wieczór jest Marc-Andre ter Stegen. Ataki Barcelony nie ustają.

7
2
1
4
32'

Kolejna próba Messiego i kolejny raz niecelnie.

4
2
1
4
30'

Cały czas w ataku Barcelona, gospodarze niewiele potrafią zdziałać. Przed momentem uderzał Messi, ale w bramkę nie trafił.

4
2
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Frenkie De Jong. Asystował mu Lionel Messi. Gol był kwestią czasu i w końcu padł. Sprzed pola karnego precyzyjnie na piąty metr dograł Messi, do piłki doszedł De Jong i uderzeniem z powietrza pokonał bramkarza. 0:1!

31
16
3
7
9
25'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Alba, piłka trafiła w boczną siatkę.

5
2
2
1
24'

Nie zmienia się obraz gry. Barcelona cały czas konstruuje swoje akcje pod polem karnym gospodarzy.

4
2
1
1
21'

Dogranie na piąty metr, głową uderzał Pedri. Pól metra ponad poprzeczką!

4
2
1
1
19'

Akcja Dembele, po chwili zawodnik Barcelony otrzymał podanie zwrotne. Potężne uderzenie z pola karnego zatrzymało się na twarzy obrońcy. Oj, musi dzwonić w uszach.

6
2
1
16'

Cały czas w ataku Barcelona, Huesca w bardzo głębokiej defensywie.

3
2
4
13'

Kolejny strzał w meczu. Tym razem Dembele, ale w bramkę nie trafił.

6
4
1
11'

Alba po raz trzeci, tym razem wzdłuż bramki. Martin Braithwaite do piłki nie doszedł.

5
3
1
1
2
9'

Kolejny raz Alba, tym razem w narożniku pola bramkowego do piłki doszedł Messi. Strzał z woleja, ale chyba nie tą nogą i duże pudło.

4
4
1
2
1
8'

Alba dośrodkował z lewej strony, do piłki doszedł Pedri. Strzał z sześciu metrów instynktownie odbił bramkarz!

2
6'

Barcelona cierpliwie rozgrywa piłkę. Równie cierpliwi są sztuczni kibice, którzy coś tam sobie mruczą. Okropne to.

4
2
1
3'

Od początku w ataku goście. Barcelona stara się wysoko atakować zawodników Hueski.