Zakończony
Real Madryt
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Kontra Realu, Benzema biegł na bramkę gospodarzy niemal przez pół boiska i w sytuacji sam na sam pewnie trafił do siatki. 0:2!

Real Madryt
10
7
1
2
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorge Miramon.

Jorge Miramon #20
Levante UD
90+2'

Real cały czas spokojnie dogrywa mecz. Rywale nie są w stanie zagrozić gościom.

1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

88'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

88'

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Martin Odegaard.

88'

Real nie kwapi się do ataku, goście chcą dowieźć skromne prowadzenie do końca.

1
1
85'

Prawą nogą uderzył Mendy, Fernandez zdołał odbić piłkę!

1
1
1
1
84'

Real zamurował się na własnej połowie. Gracze Levante mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Królewskich.

1
81'

W końcu akcja Realu Madryt, jednak zabrakło uderzenia na bramkę gospodarzy.

2
79'

I kolejny raz Belg w bramce Realu uratował zespół.

3
1
77'

Uderzał Clerc, Thibaut Courtois zdołał zatrzymać piłkę, po chwili zderzył się z partnerem i miał problemy.

2
1
1
74'

Real miał swój moment, ale teraz musi się martwić o skromne prowadzenie. Gospodarze po zmianach coraz groźniejsi.

2
73'

Levante UD. Schodzi: Mickael Malsa. Wchodzi: Nemanja Radoja.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mickael Malsa #12
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Enis Bardhi.

1
1
71'

Gol ostatecznie nie został uznany. Wciąż 0:1.

3
1
71'

Levante UD. Schodzi: Jose Morales. Wchodzi: Dani Gomez.

Dani Gomez #21
Jose Morales #11
2
70'

Cały czas trwają narady. Faul czy nie? 0:1 czy 0:2?

1
1
69'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Rodrygo Goes.

69'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Lucas Vazquez.

68'

Jeszcze trwają konsultacje z VAR-em.

1
1
68'

Piłka w bramce po strzale Ramosa, ale trafienie nie zostało uznane. Powodem faul, a może spalony.

3
1
65'

Uderzał Jose Campana, daleko od celu.

3
1
62'

Morales wpadł z piłką w pole karne, z trudnej pozycji trafił w boczną siatkę.

1
1
1
62'

Benzema omal nie odebrał piłki bramkarzowi Levante. Brakowało niewiele.

1
60'

Po strzale z pola karnego i rykoszecie Thibaut Courtois nogą odbił piłkę! Jak on to zrobił?

4
2
2
1
58'

Mocny strzał z dystansu oddał Bahri, Thibaut Courtois zdołał odbić piłkę, która frunęła w środek bramki.

3
2
55'

Levante UD. Schodzi: Roger Marti. Wchodzi: Gonzalo Melero.

Gonzalo Melero #22
Roger Marti #9
1
55'

Levante UD. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Jorge de Frutos.

Jorge de Frutos #18
1
55'

A teraz dogrania Benzemy nie przeciął żaden z trzech partnerów!

1
54'

Real Madryt coraz bliżej drugiego trafienia. Ogromne problemy mają gospodarze.

1
1
52'

Vinicius Junior wpadł z piłką w pole karne, strzał minął bramkarza, ale także słupek!

3
3
1
2
51'

Ruben Vezo tragicznie rozegrał piłkę, która po chwili trafiła do Benzemy. Strzał Francuza wylądował na słupku!

1
1
1
3
49'

Po rzucie rożnym dla Realu Levante chciało wyprowadzić kontrę. Dobrze zachował się w defensywie Casemiro.

1
1
47'

Nic nie było, gramy dalej.

1
2
47'

Przerwa grze, trwają konsultacje z VAR-em.

1
1
1
46'

Modrić padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

4
1
1
46'

Wracamy do gry!

2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
42'

Morales omal nie doszedł do piłki i głową nie skierował jej do siatki. Do szczęścia zabrakło centymetrów.

2
41'

Nacho wstrzelił piłkę w pole karne, czujność zachowali obrońcy.

1
39'

Gramy na połowie Levante. Real długo rozgrywa piłkę, gospodarze nie potrafią jej przejąć.

2
36'

I znowu gospodarze złapani na spalonym. Brakuje czujności graczom Levante.

1
36'

Casemiro do Benzemy, ten jednak źle odegrał piłkę i Asensio nie miał jak wbić futbolówki do siatki.

1
34'

Uderzał Valverde, piłka odbiła się od rywala i wyszła na rzut rożny.

1
30'

Po dograniu z rogu niepewnie Thibaut Courtois, bez konsekwencji. Po uderzeniu głową Vukcevicia piłka trafiła w poprzeczkę!

2
1
4
1
1
30'

Dwa dośrodkowania w pole karne Realu Madryt, ale za każdym razem dobrze zachowywali się obrońcy gości.

1
1
28'

Trochę aktywniejsi w ofensywie gospodarze. Real oddał pole gry Levante. Na razie bez konsekwencji.

2
25'

Od początku przeważają goście, zawodnicy Levante sporadycznie goszczą pod polem karnym Realu.

1
1
22'

Do uderzenia doszedł Benzema, ale Francuz nie był w stanie poważniej zagrozić bramkarzowi Levante.

2
1
1
20'

Kolejny korner dla Realu, piłka ponownie omal nie spadła pod nogi Juniora.

2
17'

Próba odpowiedzi miejscowych. Akcja zatrzymana, na kolejnym spalonym Morales.

2
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Po dograniu z rogu obrońcy wybili piłkę na czternasty metr. Tam przejął ją Vinicius Junior, który technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. 0:1!

28
15
1
4
5
13'

Cały czas w ataku zespół z Madrytu, ale mistrzowie Hiszpanii jeszcze bez okazji bramkowej.

1
10'

Optyczna przewaga należy do Realu, ale gospodarze nie zamierzają murować bramki. Levante czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

1
7'

I kolejny raz aktywny Morales. Centro-strzał, piłka ostatecznie minęła słupek bramki gości.

2
6'

Uderzał Valverde, ale do szczęścia brakowało sporo metrów.

1
5'

Pierwsza próba miejscowych. Zagranie do Moralesa, ten jednak na spalonym.

3
1
1
1
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Real Madryt
2
1
2
2'

Pierwsza szansa Królewskich. Modrić do Benzemy, piłkę spod nóg Francuza w ostatnim momencie wybił obrońca.