Benzema uderzył z rzutu wolnego, wysoko ponad bramką gości.

3
2
2
87'

Goście starają się wysoko atakować Królewskich, ale nie przynosi to spodziewanych efektów.

3
1
1
1
86'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Víctor Chust.

wchodzi Wchodzi
Víctor Chust #32
schodzi Schodzi
82'

Timor zamiast uderzyć z rzutu wolnego niespodziewanie dośrodkował, partnerzy do piłki nie doszli.

79'

Płyną minuty, gracze Getafe zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce, ale Realowi zagrozić nie są w stanie.

76'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

3
1
1
75'

Kwadrans do końca. Nic nie wskazuje na to, aby w meczu miało coś się jeszcze zmienić na niekorzyść Realu Madryt.

3
1
1
73'

Getafe. Schodzi: Marco Cucurella. Wchodzi: Enes Unal.

73'

Getafe. Schodzi: Erick Cabaco. Wchodzi: David Timor.

David Timor #24
Erick Cabaco #3
1
1
72'

Strzał Vinicius Junior, jednak wysoko ponad bramką.

1
1
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ferland Mendy.

2
3
70'

Z okolic linii pola karnego metr obok słupka uderzył Benzema.

69'

Kolejna groźna akcja Realu, Asensio dogrywał w pole karne, jednak szybsi obrońcy Getafe.

1
1
1
1
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferland Mendy. Asystował mu Marcelo. Mendy na lewo do Marcelo, ten po chwili dośrodkował, gdzie wślizgiem futbolówkę do siatki wbił prawy obrońca. 2:0!

16
10
2
2
2
63'

Po zdobyciu gola Real Madryt nie zamierza oddawać piłki rywalom.

5
3
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. Junior precyzyjnie dośrodkował w pole karne, Benzema wygrał walkę o pozycję i strzałem głową pokonał bramkarza. 1:0!

18
11
4
8
7
58'

Marco Cucurella z piłką w polu karnym, jednak gracz Getafe zmarnował okazję. Zamiast uderzać czekał i został przyblokowany.

1
1
55'

Real. Schodzi: Marvin Olawale Akinlabi. Wchodzi: Sergio Arribas.

Sergio Arribas #30
Marvin Olawale Akinlabi #28
55'

Getafe. Schodzi: Angel Luis Rodriguez. Wchodzi: Jaime Mata.

Angel Luis Rodriguez #9
1
55'

Getafe. Schodzi: Angel Luis Rodriguez. Wchodzi: Takefusa Kubo.

53'

Do dogrania z rogu doszedł Nacho, strzał poszybował daleko od celu.

52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sofian Chakla.

Sofian Chakla #21
Getafe CF
49'

Marcelo w pole karne do Casemiro. Ten jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

1
48'

Odpowiedź Realu, z pola karnego uderzał Benzema, Soria wybił piłkę na rzut rożny!

1
1
2
47'

Damian Suarez dośrodkował, Angel Rodriguez uderzał przewrotką, ale daleko od celu.

1
46'

Wracamy do gry!

3
1
1
43'

Real Madryt cały czas na połowie Getafe, jednak w ostatnich minutach bez okazji.

1
40'

Szuka gola Real Madryt, gracze Getafe cały czas nie zagrozili Królewskim.

37'

Zagranie Marcelo do Modricia. Płaski strzał instynktownie nogą na korner odbił bramkarz!

3
1
4
3
34'

Patrzymy na zegar i widzimy, że przerwa coraz bliżej, a Real od dawna nie zagroził gościom. Przyjezdni pod bramką Królewskich byli bodajże raz.

1
31'

Wydawało się, że Real Madryt szybko obejmie prowadzenie. Tymczasem wciąż bez goli w meczu. Przewaga Królewskich, jednak brakuje okazji.

1
1
1
28'

Marvin chciał dogrywać, wyszedł z ostrego kąta strzał. Wprost w bramkarza.

1
28'

Real Madryt nie potrafi na dłużej zepchnąć rywala pod jego pole karne.

26'

Strzał Marcelo. Piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

23'

Marvin precyzyjnie dośrodkował z prawej strony, nikt jednak do piłki nie doszedł.

20'

Marcelo do Viniciusa, w ostatnim momencie piłkę wybił Chakla.

18'

Akcja Realu przerwana. Na spalonym Benzema.

1
16'

Niewiele ponad kwadrans za nami. Wydaje się, że gol dla Realu jest kwestią czasu.

1
1
1
14'

Uderzenie głową Benzemy, piłkę bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

4
1
2
3
11'

Goście dość nieśmiało, ale starają się coś zrobić pod polem karnym Realu. Królewscy jak na razie bez zagrożenia.

8'

Rzut rożny dla Realu, krótkie zagranie przed pole karne do Marcelo, ten jednak dał sobie odebrać piłkę.

5'

Z rzutu wolnego dogrywał Modrić, po chwili piłka spadła pod nogi Casemiro. W ostatnim momencie obrońca zablokował Brazylijczyka. Wydaje się, że i tak był spalony.

3'

Dość spokojne pierwsze minuty. Przy piłce Real, jednak bez okazji.