Klich prostopadle do Bamforda, czyści sytuację Mings.

Dośrodkowanie, Martinez wyżej skacze od Mesliera. Jeszcze Mings ucierpiał w walce o piłkę.

Korner dla Leeds. Meslier wbiegł w polu karnym i przeszkadza Martinezowi! Czas ucieka.

Leeds nie zbliża się do bramki, nie tworzy sobie sytuacji...

90'

Doliczono 5 minut.

89'

Harrison na głowę Raphini, będzie remis... NIE! Uderzył po koźle i posłał piłkę nad bramką!

88'

Aston Villa. Schodzi: Anwar El Ghazi. Wchodzi: Trezeguet.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Hernandez.

84'

Ezri Konsa kontra Bamford, kopnięty Anglik, ale sędzia tego nie widzi...

80'

Żółtą kartkę otrzymał Ahmed Elmohamady. Gra na czas.

1
79'

Aston Villa. Schodzi: Jacob Ramsey. Wchodzi: Morgan Sanson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jacob Ramsey #9
76'

Targett nadepnął Raphinhę i aż się prosi o żółtą kartkę. Sędzia jednak jej nie wyciąga.

75'

Klich z woleja po wybiciu piłki, ale nad bramką...

74'

Trochę tempo i jakość meczu spadły. Chociaż teraz Hernandez próbuje z dystansu, ale jest rykoszet i będzie korner.

1
71'

Leeds United. Schodzi: Tyler Roberts. Wchodzi: Pablo Hernandez.

Tyler Roberts #9
69'

Mocne dośrodkowanie Watkinsa, ale w ciemno...

66'

El Ghazi na głowę Mingsa, strzał głową i piłka leci nad bramką. Będzie jednak korner.

64'

Leeds United. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Jack Harrison.

Jack Harrison #17
62'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klich. Ostro powstrzymana kontra gości przez Polaka.

Leeds United
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Targett.

Aston Villa
61'

Żółtą kartkę otrzymał Tyler Roberts.

60'

Targett przewraca pędzącego Robertsa. Gracz Aston Villi chce jeszcze spowolnić wznowienie gry, prowokuje i przeszkadza, jest szarpanina między oboma piłkarzami.

55'

Przeciągany atak pozycyjny Leeds, robi się tłoczno. Idzie w końcu piłka w kierunku Raphinhi, ale została zagrana za mocno.

53'

Leeds United. Schodzi: Pascal Struijk. Wchodzi: Ezgjan Alioski.

Ezgjan Alioski #15
Pascal Struijk #4
1
52'

Leeds jest teraz stroną dominującą, zamyka rywala w jego polu karnym. Ale standardowo - mało z tego ma.

48'

Klich nie gra w pole karne, poszerza do Dallasa, a jego wrzutka ląduje w rękach Martineza.

czas Druga połowa
45'

Watkins wyciął Llorente, Hiszpan zwija się z bólu. Watkins chce go podnieść i nagle Llorente agresywnie się podnosi sam i startuje z pretensjami do Anglika. Komicznie to wyglądało.

42'

Ayling rozpuścił włosy, czyli bawimy się w tryb SSJ z Dragon Balla.

.

.

.

.

A jednak znalazł gumkę do włosów i znowu je związał...

41'

Ayling strzela głową i łapie to Martinez. Strzał oddany tyłem do bramki.

40'

Watkins pędzi przez pół boiska, Watkins strzela i łapie piłkę Meslier! Rykoszet zwolnił lot piłki, co ułatwiło interwencję.

38'

Szybkie akcje z obu stron, ale sporo w nich prostych błędów. Leeds i Aston Villa serwują szybką, wesołą piłkę.

34'

Sprytny strzał Aylinga mija jednak bramkę Martineza. Naciska Leeds, ale jest niedokładne w swoich poczynaniach.

32'

Próba dośrodkowania Klicha, ale za mocna w wykonaniu Polaka. To nie jest dobry mecz w jego wykonaniu. No, może poza jedną akcją.

28'

Znowu dobra i zepsuta akcja Leeds. Bamford zagrał nie w tempo do Raphinhi, przez co nie było autostrady do strzału i musiał dryblować. Brazylijczyk jednak pogubił się.

27'

Ayling w pole karne, Bamford skacze nad piłką i to było niepotrzebne. Przepuszczał ją na pamięć, a mógł zgarnąć i strzelać.

26'

Roberts mocno zza pola karnego, ale nad bramką Aston Villi. Bardzo aktywny jest dziś pomocnik Leeds.

25'

El Ghazi sklepał z Watkinsem, strzał Holendra zza pola karnego, ale obok bramki.

22'

Wrzutka z rzutu rożnego, Llorente strzela głową, ale prosto w ręce Martineza.

22'

Świetny rajd Raphinhi, bardzo dobry drybling, ale dośrodkowanie wybite za boisko.

19'

Dwójkowa akcja Klicha z Dallasem, ale strzał z powietrza tego drugiego mija bramkę gości z Birmingham...

18'

Mocny strzał El Ghaziego zza pola karnego i na raty broni to Meslier!

17'

Na razie Klich trochę jakby poza grą, akcje go całkowicie omijają.

16'

Bielsa znowu kuca przed linią boczną, pełne skupienie na meczu...

14'

Naciska teraz Aston Villa, gra wysokimi i szybimi piłkami, Leeds wybija je tylko na rzut rożny.

1
1
11'

Szybko stara się grać Leeds, teraz ładniejsza akcja. Raphinha strzela, zablokowany. Jeszcze dobitka Robertsa i broni Martinez!

7'

Wszyscy się ślizgają przy każdym bardziej technicznym zagraniu...

5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anwar El Ghazi. Asystował mu Ollie Watkins. Dośrodkowanie, Holender gubi obronę i nie myli się w sytuacji sam na sam! Aston Villa prowadzi!

2
3'

Ayling zatrzymuje ręką dośrodkowanie gości, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Ręka naturalnie ułożona, nie zdążył nią ruszyć.

2'

Stan murawy na Elland Road pozostawia wiele do życzenia. To świeżo kupiona murawa, która ma status tymczasowej. Tu naprawdę można nabawić się urazu.

1
1'

Bamford pięknie przełożył rywali, poślizgnął się przy strzale, który mógł stać się asystą. Raphinha dobiegał do piłki, ale do niej nie doszedł. Zderzył się za to z bramkarzem.

czas Start meczu
18:27

Sędziować będzie Peter Bankes.

18:27

W pierwszej jedenastce "Pawii" Mateusz Klich!

18:27

Dzień dobry Państwu, zapraszamy na relację z arcyciekawego (miejmy nadzieję) meczu Premier League. Leeds gra z Aston Villą!