Leeds. Schodzi: Kalvin Phillips. Wchodzi: Jamie Shackleton.

Kalvin Phillips #23
87'

Leeds pod polem karnym rywala. Goście nic nie potrafią zdziałać.

84'

Mocny strzał Harrisona z pola karnego, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut bramkowy.

82'

Rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu uderzał Gary Cahill, ale bardzo słabo i bramkarz złapał piłkę.

79'

Nie zmienia się obraz gry. Leeds panuje na boisku, ale nie kwapi się do ataku.

76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Milivojević.

Crystal Palace
1
1
74'

Goście na moment przejęli inicjatywę. Teraz już jednak Leeds ponownie panuje na placu gry.

71'

Riposta gospodarzy, strzał Dallasa, piłkę odbił bramkarz. Będzie rzut rożny.

1
70'

Strzelał Andros Townsend, piłka poszybowała w środek bramki, gdzie stał golkiper.

1
70'

Goście w końcu dłużej utrzymują się przy piłce, ale okazji na złapanie kontaktu bramkowego nie potrafią sobie wykreować.

67'

W końcu mamy strzał gości. Uderzał Eze, piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką.

66'

Przerwa w grze. Kalvin Phillips ma problemy z mięśniem łydki.

63'

Leeds szuka trzeciej bramki, goście są bezradni. A czasu do końca coraz mniej.

1
60'

Dwa kwadranse do końca. Nic nie wskazuje na to, aby w meczu coś się miało zmienić.

1
57'

Starają się coś zdziałać pod bramką Leeds gracze Crystal Palace. Jednak wszystko co dobre kończy się przed polem karnym.

1
55'

Leeds prowadzi 2:0, ale chce więcej. Sporo dobrego w środku pola czyni dla gospodarzy Mateusz Klich.

2
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrick Bamford. Po przejęciu piłki na połowie Crystal Palace futbolówkę otrzymał Klich, zagrał Raphinhy. Strzał z pola karnego w sytuacji sam na sam odbił bramkarz, poprawka Bamforda znalazła drogę do siatki. 2:0!

8
5
3
1
50'

Ayew z piłką w polu karnym Leeds. Jednak piłkę zablokował obrońca. Nawet nie będzie rzutu rożnego.

1
1
1
48'

Gra toczy się w środku pola. Zespoły starają się znaleźć dziurę w defensywie rywala.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Struijk uderzał głową z czterech metrów, jednak źle trafił w piłkę. To powinien być gol na 2:0!

40'

Leeds cały czas nie oddaje inicjatywy rywalom. A przerwa coraz bliżej.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill.

34'

Niewiele wychodzi piłkarzom Crystal Palace. Gościom jak na razie brakuje dokładności. Jednak do końca spotkania jeszcze sporo czasu.

31'

Dwa kwadranse za nami. Leeds prowadzi i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

1
28'

Akcja Leeds została przerwana. Sędzia dostrzegł, że Bamford był na spalonym.

25'

Raphinha uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
23'

I kolejny raz do strzału doszedł Bamford. Uderzenie jednak poszybowało daleko od celu.

21'

W końcu aktywniejsi z przodu są gracze gości. Jednak piłkarze Crystal Palace nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom.

18'

Kolejny strzał w meczu Bamforda, tym razem piłka nie poszybowała w światło bramki.

1
15'

Kwadrans za nami. Goście jeszcze nie zagrozili piłkarzom Leeds, którzy panują na placu gry.

12'

Dobry początek spotkania w wykonaniu Leeds. Gospodarze szybko zdobyli gola i szukają kolejnego.

1
1
1
1
1
9'

Do dogrania doszedł Bamford. Strzał głową snajpera Leeds frunął do bramki. Jednak Vicente Guaita popisał się kapitalną paradą!

1
6'

Problemy ma Klich. Polak jednak powinien za moment wrócić do pełni sił.

2
5
3
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jack Harrison. Asystował mu Stuart Dallas. Szybki cios w meczu zadali gospodarze. Dallas do Harrisona, a ten wszedł z piłką w pole karne i uderzeniem z ok. 15 metrów pokonał bramkarza Crystal Palace. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od nogi defensora i wpadła pod poprzeczkę. 1:0!

Jack Harrison #22
Leeds United
6
4
2'

Pierwszy atak Leeds. Dogrywał Dallas, bramkarz gości pewnie wyłapał piłkę na przedpolu.