Premier League: 17. kolejka
03 sty 2021 17:30
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Kai Havertz. Havertz zagrywał z lewej strony, a Hudson-Odoi wślizgiem trafił do bramki, ratując honor Chelsea. 1:3!

5
1
3
3
5
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bernardo Silva.

Manchester City
1
1
2
89'

Rzut rożny dla Chelsea, z dośrodkowaniem łatwo poradzili sobie obrońcy.

3
2
1
1
1
86'

City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Riyad Mahrez.

86'

City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Sergio Aguero.

83'

De Bruyne uderzył z rzutu wolnego. Nad murem, ale obok słupka.

81'

Głową uderzał Callum Hudson-Odoi, daleko od bramki Steffena.

80'

Już tylko dziesięć minut do końca. Chelsea stara się jeszcze zrobić zryw, ale goście nie pozwalają miejscowym na zbyt wiele.

77'

Chelsea.. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Kai Havertz.

75'

City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Fernandinho.

74'

Chelsea stara się grać szybciej, czasu jednak gospodarze mają już niewiele. A straty są duże.

1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

2
1
1
1
2
67'

Cały czas więcej z gry mają goście, gospodarze nie potrafią na dłużej przedostać się pod bramkę City.

64'

Chelsea. Schodzi: Hakim Ziyech. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

64'

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Billy Gilmour.

62'

Sprzed pola karnego niechlujnie uderzył De Bruyne. W efekcie piłka minęła bramkę o dwa metry.

1
1
1
1
1
61'

Około dwa kwadranse do końca. W ataku Manchester City. Chelsea nie ma argumentów, aby zagrozić gościom.

58'

Sprzed pola karnego uderzał Kovacić, pomylił się o metr.

57'

W końcu gospodarze na dłużej pod bramką gości, ale brakuje uderzeń.

54'

De Bruyne dogrywał z rzutu wolnego, głową uderzał Rodri. Kapitalnie w bramce zachował się Mendy!

2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

50'

Sprzed pola karnego uderzał Zinczenko, Mendy na raty, ale piłkę w końcu złapał.

47'

Zagranie do Fodena, ten jednak nie zdołał dojść do piłki. Szybszy bramkarz.

46'

Wracamy do gry!

1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Pulisić.

45'

1
1
1
44'

Zagranie z lewej strony, piętą uderzał Ilkay Gundogan, pomylił się o centymetry.

1
42'

Niewiele wychodzi gospodarzom. Do przerwy coraz bliżej, a na boisku wydaje się, że już od dawna jest "posprzątane".

1
39'

Goście robią z  gospodarzami co chcą. Co robi Frank Lampard? Podobno pakuje walizki.

3
2
2
36'

Silva do Fodena, a ten mając sporo czasu i miejsca uderzył ponad bramką. To powinien być czwarty gol.

1
1
1
1
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Sterling biegł naprzeciwko bramkarza przez pół boiska, zwlekał z uderzeniem, pozwolił wrócić obrońcom i...trafił w słupek. Do futbolówki dopadł De Bruyne, który płaskim strzałem uderzył do siatki. 0:3!

9
4
2
2
11
30'

Już jesteśmy po drugiej stronie, dwa uderzenia graczy City, piłka jednak była blokowana.

2
29'

Zamieszanie w polu karnym gości. Zabrakło decyzji o strzale.

1
1
27'

Z pola karnego z woleja uderzył Joao Cancelo, dwa metry ponad poprzeczką.

26'

Początek należał do gospodarzy, teraz to już jednak historia, o której niewielu pamięta. City prowadzi, City szuka kolejnych goli, City spotkanie ma pod kontrolą.

1
1
1
23'

Płaski strzał Bernardo Silvy, Mendy bez problemów złapał piłkę.

1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Kevin De Bruyne. Już 0:2! Szybka akcja City, piłkę w polu karnym otrzymał De Bruyne, natychmiast zagrał na piąty metr do Fodena, a ten spokojnie uderzył obok bramkarza!

10
4
2
8
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Phil Foden. Goście przez kwadrans nie istnieli, ale jak ruszyli to szybko zdobyli gola. Przed polem karnym Foden do Gundogana, ten w efektownym stylu znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Mendy bez szans. 0:1!

12
6
1
7
16'

Kevin De Bruyne sam na sam z bramkarzem. Belg uderzył obok golkipera, ale także tuż obok słupka!

4
3
1
1
3
15'

Kwadrans za nami. Goście jeszcze nie zagrozili Chelsea.

2
1
12'

Werner padł w okolicach linii pola karnego. Sędzia jednak faulu nie widział, co potwierdzili fachowy z VAR-u.

1
2
10'

Do dogrania doszedł Pulisić, ale z pięciu metrów nie zdołał dobrze uderzyć głową.

1
1
1
9'

Chelsea w ataku, City broni się coraz bardziej dramatycznie. Czyżbyśmy mieli być świadkami szybkiego gola?

1
1
1
1
6'

Po krótko rozegranym rzucie wolnym uderzył Hakim Ziyech, ale został przyblokowany.

1
1
5'

Rzut wolny pośredni dla Chelsea z pola karnego gości. Zack Steffen złapał do rąk podanie partnera.

2
3'

W pierwszych minutach częściej przy piłce Chelsea, ale gospodarze jeszcze nie znaleźli się pod bramką City.