Premier League: 12. kolejka
13 gru 2020 13:00
90+2'

Cały czas gospodarze przeważają. Goście nie mają żadnych argumentów, aby przeciwstawić się miejscowym.

2
2
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Kolejne problemy ma niepewny w końcówce Ramsdale. Sędzia zatrzymał grę, dopatrując się faulu w ataku.

87'

Po raz kolejny dobrze w obronie zachował się Bednarek. Bardzo dobry występ Polaka.

1
1
86'

Southampton FC. Schodzi: Oriol Romeu. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

wchodzi Wchodzi
Ibrahima Diallo #27
schodzi Schodzi
84'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Dan Nlundulu.

Dan Nlundulu #40
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu Oriol Romeu. Wejście smoka Redmonda. Rezerwowy rozegrał piłkę z Romeu i uderzył precyzyjnie z ok. 12 metrów. 3:0!

4
2
2
82'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Piłkarze United nie są w stanie nic zdziałać.

79'

Ings biegł naprzeciwko bramkarza, ale zamiast uderzać podawał. Uczynił to niedokładnie i okazję zmarnował.

1
1
78'

Berge doszedł do strzału, będzie jednak chciał o nim jak najszybciej zapomnieć.

1
1
74'

Ings w sytuacji sam na sam w bramkarza, jednak był na spalonym i gola i tak by nie było.

1
1
74'

Dośrodkowanie z kornera na głowę Vestergaarda, strzał o pół metra minął bramkę.

73'

Cały czas w ataku Southampton, goście są bezradni.

70'

United. Schodzi: Chris Basham. Wchodzi: Lys Mousset.

69'

James Ward-Prowse uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała tuż ponad bramką i spadła na górną siatkę.

1
65'

Southampton coraz bliżej wygranej i awansu, przynajmniej na moment, na ligowe podium.

2
2
1
1
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stuart Armstrong. Asystował mu Danny Ings. Kontra gospodarzy, szybkie rozegranie akcji. W jej końcowej fazie Ings podał do Armstronga. Płaski strzał z ok. 16 metrów, tor lotu piłki zmienił jeszcze obrońca. Zaskoczony Ramsdale nie był w stanie skutecznie interweniować. 2:0!

2
1
1
60'

United. Schodzi: Billy Sharp. Wchodzi: Rhian Brewster.

57'

Mocne dogranie z rzutu rożnego na przedpole, Aaron Ramsdale wypiąstkował piłkę.

54'

Lepiej po przerwie prezentują się goście, przewaga Southamptonu już nie jest tak wyraźna.

1
51'

Dogranie z rogu na piąty metr, Egan uderzył głową, ale pomylił się o dwa metry.

1
1
48'

United. Schodzi: Oliver McBurnie. Wchodzi: David McGoldrick.

46'

Wracamy do gry po przerwie!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
42'

Dośrodkowanie w pole karne McCarthy bez problemów złapał pilkę.

40'

Niewiele się dzieje na boisku. Gracze United nie potrafią zepchnąć gospodarzy do defensywy.

1
37'

Po objęciu prowadzenie gospodarze kontrolują przebieg gry. Rywale cały czas bezradni.

2
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Che Adams. Asystował mu Jan Bednarek. Dogranie z rzutu wolnego, obrońca źle wybił piłkę. Doszedł do niej Bednarek i zgrał głową. Adams z kilku metrów pokonał bramkarza. 1:0!

Southampton FC
12
5
32'

Goście mogli zaskoczyć miejscowych! Wstrzelenie piłki w pole karne, Berge wystawił nogę, ale w piłkę nie trafił.

1
1
30'

Ponownie ruszyli do ataku gospodarze, goście wciąż z dużymi problemami, ale zadowoleni, że jeszcze nie przegrywają.

2
1
28'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Enda Stevens.

Sheffield United
27'

W końcu goście na dłużej z piłką na połowie gospodarzy. Do pola karnego jednak daleko.

1
1
25'

Romeu na bliższy słupek do Bednarka, bramkarz rzucił się i wybił pikę na korner.

1
1
24'

W końcu wróciliśmy do gry, McBurnie już czuje się lepiej.

1
1
21'

Uszkodził bark Oliver McBurnie, zawodnik United jest opatrywany.

2
20'

Po dograniu z rogu z ośmiu metrów główkował Jannik Vestergaard, tuż obok słupka!

2
2
19'

Gracze Southampton dążą do objęcia prowadzenia. Rywale wciąż tylko się bronią.

2
1
16'

Sam na sam z bramkarzem znalazł się Ings. Napastnik chciał uderzyć między nogami bramkarza. Ramsdale zatrzymał piłkę!

3
14'

Upadł na bark  Bednarek, Polak na szczęście pozbierał się z murawy.

2
2
12'

Cały czas w ataku gospodarze, przyjezdni mają problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

1
1
9'

Romeu zdecydował się na uderzenie z dystansu. Pomylił się o kilka metrów.

1
1
7'

I ponownie czujny Ramsdale, bramkarz wybiegł na piętnasty metr i złapał piłkę.

1
5'

Zagranie ze środka pola za plecy obrońców gości. Jednak trochę zbyt mocno i piłkę złapał bramkarz.