83'

Poveda strzela z ostrego kąta, ale łapie to Leno! Dobre zmiany dają gracze Leeds.

2
81'

Pięknie wyprowadzona kontra Arsenalu, ładnie nakręca to Saka, wypuszcza Aubameyanga, ten strzela, ale jest zablokowany. Była jeszcze analiza VAR, sugerowano zagranie ręką, ale nie podyktowano rzutu karnego.

80'

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Ian Poveda-Ocampo.

wchodzi Wchodzi
Ian Poveda-Ocampo #15
schodzi Schodzi
Jack Harrison #10
1
80'

Rodrigo znowu zza pola karnego, a teraz trafił w poprzeczkę! Niemalże kopia poprzedniego strzału.

2
1
1
1
1
79'

Leeds spędziło 3/4 czasu gry przy piłce w drugiej połowie, ale nic z tego nie ma...

1
2
1
1
75'

Rodrigo z dystansu tuż przy okienku bramki! Gol dla Leeds wisi w powietrzu, Arsenal jest cieniem samego siebie.

1
1
73'

Naciera coraz bardziej Leeds, w końcu piłka w polu karnym gości. Skacze do główki Bamford, ale uderza obok bramki.

2
1
70'
68'

Leeds okopało się przed polem karnym Arsenalu, ale nie są w stanie się przebić pod bramkę.

3
1
1
2
1
64'

Dallas zza pola karnego i świetnie broni Leno!

1
60'

Aubameyang z obrotu strzela, ale prosto do rąk Mesliera.

1
3
57'
54'

Żaden z zespołów nie jest w stanie oddać strzału. Teraz przerwa w grze, problemy z kolanem Kalvina Phillipsa.

1
51'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nicolas Pepe.

9
2
1
50'

Przerwa w grze, leży Alioski. Będzie pewnie analiza VAR. Pepe z premedytacją uderzył rywala, gdy sędzia nie widział. To musi być czerwona kartka.

2
2
49'

Naciska Arsenal, gra bardzo szeroko, ale nie jest w stanie wbić się w pole karne.

2
czas Druga połowa
46'

Arsenal FC. Schodzi: Willian. Wchodzi: Reiss Nelson.

45'

Klich biegnie z piłką, myśli, czeka, czai się na start Bamforda. Gdy podaje, kolega się nagle poślizgnął i po akcji.

1
2
1
44'

W grze Arsenalu nic się nie zmienia od kilku meczów. Niezły początek, a potem zero koncepcji gry w ataku.

1
43'

Teraz Ayling mocno uderza i też nad bramką.

41'

Uwaga, Klich przed szansą, strzela, ale posyła piłkę nad poprzeczką. Szkoda! Rozpoczął akcję, a przy strzale miał 3 rywali na plecach.

1
1
39'

Statystyka strzałów: Leeds 9-4 Arsenal

Celne: 2-0

1
35'

Ładnie wiązana akcja Arsenalu, ale Willock popełnia faul w ataku. W środku pola "Kanonierzy" mają zaskakująco dużo miejsca.

31'

Uwaga, wolej Bamforda i świetnie to broni Leno!

30'

Coraz bardziej otwiera się ten mecz, ale trudno jest wyprowadzić skuteczny cios. Teraz niezły ruch Klicha do przodu, jego zagranie w pole karne w ostatniej chwili przecięte.

1
27'

Bardzo ładnie uderza z dystansu Raphinha, ale tuż obok bramki Leno.

24'

Strzał Ceballosa obok muru i obok bramki.

22'

Ostry, spóźniony wślizg Phillipsa w nogi Tierneya, ale kończy się tylko na upomnieniu. Zaskakująca decyzja arbitra, spokojnie mógł pokazać żółtą kartkę.

1
1
21'

Bardzo głębokie dośrodkowanie Pepe, prawie wkręcił piłkę do bramki, ale przesadził odrobinę z siłą.

20'

Na razie Klich nie zaliczył wybitnego zagrania, stara się rozciągać grę i przesuwać pod pole karne.

19'

Dallas z dystansu, zablokowany.

1
18'

Brakuje cierpliwości w obu akcjach teraz, decyzje są zbyt szybkie i gwałtowne.

1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Stuart Dallas. Ostry wślizg w nogi Ceballosa.

14'

Wrzutka Alioskiego, wychodzi Leno i łapie piłkę. Leeds forsuje tempo swoją lewą flanką.

1
12'

Odpowiedź Leeds. Ładne zagranie do Bamforda ze skrzydła, jest strzał, ale łapie piłkę Leno.

12'

Mocna centra Tierneya, za mocna dla Nicolasa Pepe.

10'

Cierpliwie buduje atak Arsenal, ale nagle Ceballos uderza, ale obok bramki.

1
6'

Leeds teraz dużo biega, przeszkadza, szuka zagra na Bamforda, gdy ma piłkę. Na razie Arsenal unika strat i gry 1 na 1.

3'

Arsenal poholował piłkę, szukał średnich i długich podań na pole karne, ale dobrze poukładana wydaje się obrona Leeds.