Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Divock Origi.

86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu James Milner.

Liverpool FC prowadzi już 3:0! Świetnie z rzutu rożnego dośrodkował James Milner, a piłkę głową do bramki skierował Roberto Firmino.

6
4
2
1
2
86'

The Reds atakowali prawą flanką i wywalczyli tylko rzut rożny.

2
1
1
84'

Sadio Mane huknął sprzed pola karnego, jednakże skuteczną interwencją popisał się Kasper Schmeichel.

1
1
83'

Czas ucieka, zaś Lisy nie potrafią rozegrać szybkiej, składnej akcji.

81'

Nieudana akcja Leicester i futbolówkę do gry wprowadzi Alisson.

2
2
1
1
1
79'

Marc Albrighton dośrodkował z prawego skrzydła, a piłkę pewnie złapał Alisson.

77'

Roberto Firmino w sytuacji sam na sam z Kasperem Schmeichelem trafił w słupek! To powinien być gol dla The Reds.

3
2
1
1
76'

Błąd gości w wyprowadzeniu piłki i Liverpool będzie miał rzut z autu.

3
74'

Tabela Premier League:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
72'

Diogo Jota uderzał z około 14 metrów, jednakże został przyblokowany przez jednego z rywali.

70'

1
69'

Jamie Vardy znalazł się na ofsajdzie.

68'

Liverpool zwolnił tempo, cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

2
1
1
1
1
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nampalys Mendy.

Leicester City
61'

Nieudana akcja Lisów i do ataku znów ruszyli mistrzowie Anglii.

1
59'

1
57'

Sporo pracy ma Kasper Schmeichel. Tym razem Duńczyk odbił piłkę po zagraniu w wykonaniu Diogo Joty.

1
55'

Sadio Mane świetnie przymierzył, a jeszcze piękniej interweniował Kasper Schmeichel, ratując gości przed stratą trzeciego gola.

1
1
54'

Liverpool FC. Schodzi kontuzjowany: Naby Keita. Wchodzi: Neco Williams.

52'

Problemy zdrowotne ma Naby Keita i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
50'

Jamie Vardy próbował dośrodkowywać spod linii końcowej boiska, ale został zablokowany przez rywala i będzie rzut rożny.

1
1
1
1
1
Czy podczas tego spotkania padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony starcia na Stadionie Anfield w Liverpoolu.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Justin.

43'

Nieźle z dystansu przymierzył Youri Tielemans, a nie dał się zaskoczyć Alisson, który sparował piłkę do boku.

41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Andrew Robertson.

Liverpool FC wygrywa już 2:0! Dokładnie z lewego skrzydła dośrodkował Andrew Robertson, a celnie główkował Diogo Jota.

12
4
2
3
4
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie spotkania. W ofensywie znajduje się drużyna z Liverpoolu.

1
1
39'

Uderzał Sadio Mane z mniej więcej 12 metrów, lecz piłkę pewnie złapał Kasper Schmeichel.

38'

The Reds wymieniają kolejne podania na połowie podopiecznych Brendana Rodgersa.

2
1
1
1
1
36'

Szarżował Jamie Vardy i będzie korner dla przyjezdnych.

35'

Sadio Mane znalazł się na pozycji spalonej.

34'

James Justin strzelił minimalnie niecelnie z narożnika pola karnego i grę od własnej bramki wznowi Alisson.

3
1
1
1
1
32'

Sadio Mane był nieprzepisowo powstrzymywany przez Evansa blisko linii pola karnego Leicester.

28'

Wysoki pressing The Reds i Lisy mają problem z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.

1
1
1
1
1
26'

Aktualna tabela Premier League:

1
24'

Minimalnie z kilku metrów przestrzelił Harvey Barnes. Zespół Leicester City był blisko doprowadzenia do remisu.

2
2
1
23'

Diogo Jota sfaulował Kaspera Schmeichela i sędzia odgwizdał rzut wolny.

21'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jonny Evans.

Liverpool FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Fatalnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniował Jonny Evans, który głową skierował piłkę do własnej bramki.

8
7
1
2
3
21'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1
1
19'

Aktywny jest Sadio Mane, który stara się napędzać kolejne akcje ofensywne mistrzów Anglii.

3
17'

Liverpool przechwycił piłkę na własnej połowie i szybko ruszył z kolejnym atakiem na bramkę Leicester.

1
1
2
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
3
2
2
1
1
13'

Diogo Jota nieźle przymierzył sprzed pola karnego, zaś futbolówkę do boku sparował Kasper Schmeichel. Kolejne ostrzeżenie dla gości.

3
3
1
13'

Ekipa Leicester City w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie. Lisy wygrały 6 ostatnich spotkań biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki (3 zwycięstwa w Premier League i 3 triumfy w Lidze Europy).

4
11'

2
9'

Curtis Jones huknął z ostrego kąta, ale udanie interweniował Kasper Schmeichel, który odbił piłkę na rzut rożny.

5
3
2
1
1
7'

James Justin faulował i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

1
5'

Fabinho zagrał skutecznie w obronie i przerwał atak Lisów prawym skrzydłem.

1
1
1
1
1
2'

The Reds przystąpili do spotkania osłabieni między innymi brakiem: Virgila van Dijka (kontuzja), Thiago Alcantary (kontuzja), Jordana Hendersona (kontuzja), Trenta Alexandra-Arnolda (kontuzja) czy Mohameda Salaha (choroba - koronawirus).

2
2
1
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.