4
6
11
89'

Okazja Roberta Lewandowskiego na zdobycie czwartego gola! Reprezentant Polski dostał podanie od Pavarda jednak jego strzał w ostatnim momencie zablokował Matthias Ginter.

22
11
22
83
56
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Serge Gnabry. Gnabry wypatrzył swojego kolegą z zespołu. Znajdujący się na czystej pozycji Sane płaskim strzałem pokonał Sommera.

Bayern Monachium
251
78
29
24
31
84'

Świetnie interweniował w swoim polu karnym Benjamin Pavard. Oscar Wendt miał przed sobą tylko Manuela Neuera ale francuski defensor zablokował strzał rywala.

20
5
12
3
13
83'
2
3
5
10
13
81'

Znalazł sobie miejsce w polu karnym rywali Joshua Kimmich. Niemiec oddał strzał, który przeleciał obok lewego słupka.

10
6
8
11
21
79'

Wychodzili z kontrą piłkarze Bayernu Monachium. Nieprzepisowo zatrzymywany był Joshua Kimmich.

20
7
14
14
24
77'

Świetną sytuację miał Denis Zakaria. Szwajcar uderzył z ostrego kąta, jednak jego strzał przeleciał tuż obok dalszego słupka.

8
5
10
10
14
75'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tanguy Nianzou.

Tanguy Nianzou #15
23
12
15
24
43
74'

Sędzia przyjrzał się sytuacji na monitorze VAR i pokazał czerwoną kartkę Tanguyowi Nianzou, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

18
31
32
19
26
71'
22
7
7
13
14
70'

Bayern Monachium. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

16
70'
5
1
8
10
22
69'
9
5
6
6
15
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Jeszcze przed chwilą nic nie zapowiadało piątego gola dla Bayernu Monachium. Sędzia po zamieszaniu w polu karnym Borussii, przyjrzał się całej sytuacji na monitorze VAR i po chwili odgwizdał rzut karny. Jedenastkę na bramkę z łatwością wykorzystał "Lewy".

62
21
5
1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Neuhaus.

27
8
7
6
14
65'

Rzut karny dla Bayernu Monachium! Florian Neuhaus zagrywał piłkę ręką w swoim polu karnym.

216
80
20
12
17
62'

Do akcji podłączył się Ramy Bensebaini, który wyszedł na czystą pozycję. Algierczyka uprzedził jednak Manuel Neuer.

20
8
6
5
14
60'
12
4
2
3
7
60'
14
3
3
6
11
60'
11
8
5
4
10
59'

Próbowali wyjść z kontrą piłkarze Bayernu Monachium. Thomas Mueller podawał w kierunku Roberta Lewandowskiego. W ostatniej chwili interweniował Nico Elvedi.

13
3
12
10
15
56'

Kapitalna interwencja Benjamina Pavarda. Francuz w kluczowym momencie zatrzymał Denisa Zakarię. Goście byli w przewadze 3 na 1.

20
6
13
6
11
55'

Podanie w stronę Jonasa Hofmanna. Benjamin Pavard dobrze przyblokował przeciwnika.

13
4
6
4
10
53'

Znów ciekawa próba Plei. Tym razem jego strzał, który przeleciał tuż obok lewego słupka, był o wiele groźniejszy.

8
5
13
6
9
52'

Kingsley Coman próbował przedrzeć się na prawej stronie. Francuza zatrzymał Ramy Bensebaini.

3
3
8
2
13
50'

Alassane Plea oddał strzał z dalekiej odległości. Z łatwością broni Manuel Neuer.

11
8
7
9
7
48'

Coman podawał w kierunku Muellera ale niedokładnie. Od swojej bramki rozpocznie Sommer.

5
4
9
10
7
47'

Mueller główkował po dośrodkowaniu Lewandowskiego. Strzał Niemca złapał Yann Sommer.

23
11
10
17
15
46'
4
4
6
5
20
46'
6
5
8
7
12
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

23
7
7
3
6
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

23
18
10
13
14
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Robert Lewandowski. Fantastyczna kontra, którą rozpoczął Alphonso Davies. Kilkadziesiąt metrów z piłką przebiegł Robert Lewandowski. Polak podał do Kingsleya Comana, a ten strzelił po długim rogu nie do obrony.

399
173
50
20
36
42'

Blisko gola samobójczego był Thomas Mueller. Niemiec główkował w kierunku swojej bramki, jednak dobrze interweniował Neuer.

22
17
30
13
18
41'

Robert Lewandowski złapany na spalonym.

4
5
12
33
66
40'

Podanie prostopadłe w stronę Jonasa Hofmanna. Niemiec, który znajdował się na lewej stronie, zszedł na prawą nogę i oddał strzał. Ten został zablokowany przez jednego z defensorów Bayernu Monachium.

7
10
9
7
15
39'

Nie śpieszą się teraz zawodnicy Bayernu Monachium. Gospodarze wymieniają podania na swojej połowie.

13
10
9
4
17
37'

Dobrze do akcji podłączył się Alphonso Davies. Jego podanie z lewej strony nie znalazło adresata.

25
8
17
13
18
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Niesamowity jest dziś "Lewy"! Polak popisał się fantastycznym strzałem nożycami i wielkimi krokami zbliża się do rekordu Gerda Muellera.

1141
414
119
16
35
32'

Wychodził na czystą pozycję Robert Lewandowski. Polak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

18
4
19
26
55
30 '

Dobre dośrodkowanie Jonasa Hofmanna z rzutu rożnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Ramy Bensebaini ale przestrzelił nad bramką.

6
5
22
11
9
28'

Dobrze wychodził po prawej stronie Kingsley Coman. Zawodnik Bayernu Monachium był na spalonym.

5
5
9
11
27
27'

Długa piłka w kierunku Roberta Lewandowskiego. Dobrze z bramki wychodzi Yann Sommer.

18
8
13
22
24
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Jamal Musiala podał do znajdującego się na jedenastym metrze Muellera. Doświadczony zawodnik Bayernu Monachium oddał strzał, który po rykoszecie od nogi Zakarii wpadł do bramki Sommera.

260
116
34
17
20
21'

Strzał Roberta Lewandowskiego z półwoleja! Futbolówka odbiła się jeszcze od pleców jednego z defensorów rywali. Rzut rożny dla Bawarczyków.

43
13
16
15
15
20'

Dośrodkowanie Kimmicha w pole karne rywali. Piłkę przedłużył jeszcze jeden z zawodników Bayernu Monachium, jednak ta nie znalazła adresata.

12
4
7
12
13
17'

Piłka szuka dziś Roberta Lewandowskiego. Polak wygrał pojedynek główkowy z defensorem gości, jednak przestrzelił nad bramką.

25
8
21
33
19
14'

Akcja Bayernu Monachium zakończona strzałem Kingsleya Comana i odpowiedź gości. Borussia Moenchengladbach wyszła z szybką kontrą. Podanie w pole karne rywali dostał Marcus Thuram, który uderzył w sam środek bramki Manuela Neuera.

13
10
12
8
10
12'

Miał szansę na drugiego gola Robert Lewandowski. Reprezentant Polski świetnie wyszedł w powietrze jednak nieczysto trafił w piłkę.

40
12
29
37
27
10'

Problem z wyjściem z własnej połowy ma Borussia Moenchengladbach. Cały czas piłkę rozgrywają gospodarze.

24
12
8
4
4
8'

Thomas Mueller dobrze odgrywał piłkę głową do Jamala Musiali. Młody Niemiec zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

10
6
18
9
7
6'

Brzydki faul Jerome Boatenga w środku pola.

6
7
26
9
27
5'

Groźne dośrodkowanie Valentino Lazaro w pole karne Bayernu Monachium. Wybija piłkę Jamal Musiala.

20
14
18
12
9
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Druga minuta spotkania i już gol reprezentanta Polski! Z lewej strony dośrodkowywał David Alaba. "Lewy" przyjął piłkę i pokonał Sommera strzałem z półwoleja.

831
407
127
19
27
2'

Akcja Breela Embolo na lewej stronie. Szwajcar podawał w pole karne rywali jednak dobrze interweniował Benjamin Pavard.

15
10
10
12
21
18:23

Spotkanie poprowadzi sędzia Tobias Stieler.